Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak wogole to bry po raz drugi
Ja tak polece szybko co bym nie zapomniala
Dagi ja tam po porodzi naturalnym jestem normalna a wrecz bym powoiedziala ze jest troche ciasniej bo zawsze WJAZD mialam powolny bo jakos mnie bolalo, pozniej jak sie rozkrecilam to juz ok 😁 ale teraz z WJAZDEM jest jeszcze gorzej, przez dluzsza chwile odczuwam dyskomfort i bol. ALe jak juz mnie sie troche potrze to idzie 😁 😁 sory za takie okreslenia ☺️
Ja z dzieckiem tez wychodze zawsze, nie wazne czy zino czy nie, wazne by nie padalo, chociaz i tak nam sie zdarzalo smigac miedzy deszczem bo musialam koniecznie wyjsc
U nas dzisiaj tez zimno ale ide na dwor, przynajmniej pouzywam troche cieplejszych ubranek 😁
Myslalam ze ich nie znosze wogole..

Co by tu jeszcze..

AHA Andzelika strasznie sie ciesze ze wszystko jest dobrze. Wiem jak to jest z lekarzami. Jak moj tata na poczatku sie leczyl u lekarza rodzinnego i za chuja nie wiedziala co mu jest to w koncu poszedl na wlasna reke zrobic badania bo mial dosyc bolu od miesiaca i braku poprawy a ta franca nie c hciala go wyslac. Jak przyszedl do niej z wynikami OB to ona zaniemowila i tak mu powiedziala "wie Pan.. ja sie tez jeszcze ucze" 🤔 🤔 mial takie OB ze gdyby jeszcze z dwa tygodnie tak posmigal to juz bym go wtedy stracila..

Ehh.. to nchyba wszystko, nie wiem czy cos chcialam jeszcze powiedziec

AHA ! Matylda dawaj na mojego maila jak cus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
bo mój wyjec się drze od 3 dni i osiwieje przez nią.. nie wiem o co jej chodzi noooooooooooooo 😠
Bozee.. ja tak mialam wczoraj, cale rano, jak przychodzila pora jedzenia, katastrofaa, dlatego dzisiaj ide do lekarza miedzy innymi bo albo mlodemu mleko nie wystarcza albo chuj wie co, niech mi powie co z tym grzdylem robic. A moze jakis kiel jej sie wyzyna??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wczoraj taka była
dziś śpi i oby tak zostało 😮jakby filmik się pojawił to nie zwracajcie uwagi na co pierdolę a zwłaszcza na ilość słowa "ej" bo ona tylko na to reaguje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...