Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już przebrałam pościel w sypialni, namęczyłam się bo materac zajebiaszczo ciężki no i kołdra 2m/2.20 🤢 Ale zawsze to jakieś spalone kalorie 🙃
Naczynia ze zmywarki wyjęte i poukładane w szafce. Brudna pościel się już pierze. Wyjec dalej wyje. 🤪
Idę myć okna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
to sobie poszłam na spacer 😠 deszcz pada, pogoda z dupy ;/ i co tu robić?! sprzątać mi się nie chce, to sobie tv pooglądam, a wcześniej pogadam z moim bobasem, który niechętnie dzisiaj je... 😮
Ola, a może Lenka już nie najada się mlekiem 1?

Nie wiem - możliwe ale ona teraz ma nowe mleko to sojowe i przed czasem płacze o jedzenie, więc mniemam że to lżej strawne i szybciej jest głodna. Ja nawet nie wiem czy jest 2-ka z tej Humany bo to lecznicze to wątpię 🤨
Na razie nie kazał mi jej dawać żadnych nowych stałych pokarmów, jedynie zezwolił na tą kaszkę ryżową bezglutenową to daje jej raz dziennie w porze obiadu.
Myślę, że przyczyna jej wycia leży gdzie indziej - dziąsła... Nie wiem już sama, ale wiem, że jeszcze tak kilka dni i TWORKI moje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZDEM 🙃

Dorka, sorka, znajde linka i skasuje 🥴

Aneta - moim zdaniem blond zdecydowanie lepszy....

Dagi co do rozmiaru po porodzie naturalnym to moja jest ciasniejsza 🙂

Matylda - to Cie Pawel uraczyl od rana przyjemnoscia 😁
Dziekuje, ze o mnie pamietasz ☺️
A Lenka super!!! I tez smieszka 😁 😁 😁 😁 I nie chce juz slyszec, ze Ty nie czujesz tego macierzynstwa!!!! bo filmiki temu zaprzeczaja 🤪 😁 😁 😁 😁 😁

Ola - tez wsypuje NANA do pojemnikow po BEBILONIE 🙂

Andziucha - ale super, ze to nie TO. teraz mozesz odetchnac 🙃

No i co ja tam mialam jeszcze napisac? 🙂


aaa - mojej Majce kupilam zel na dziaselka - na zabkowanie - pisalam o tym w niedziele - i faktyczniie pomaga - BOBODENT.
Ja daję w porze obiadu kaszke - z bananami.
A na kolacje - dodaje do mleka kleiku.
Nie bylo mnie od rana bo bylam w solarium 🙂
Moj maz dostal nowa prace.
a ja teraz musze sie wziasc za sprzatanie i pranie 🙂
Bede co pare minut podgladac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do mleko to ja tez zostawilam ostatnie pudlo po bebilonie i wsypuje tam melko. zageszczacz tez przesypuje do puszki
MADZIA tez mam ten zel 🙂

Mi tesciowa zabrala na chwile moja cholere wiec mam chwile dla siebie. Wcinam sniadanie, obiadu nie ma dzis 😁 na wieczor dla mezusia zrobie salatke bo juz mnie prosil zebym zrobila

Ja wlasnie dzisiaj ide w spraswie melka do lekarza bo mam wrazenie ze mlody sie tym nie najada.. 🥴 sa takie histerie przed jedzeniem ze zaraz i na mnie policje wezwa 🤢
Zobaczymy czy kaze mi zmienic na cos bardziej wartosciowszego czy juz 2 podawac, no mam nadzieje ze znajdzie nam rozwiazanie bo to wieznie glodne dziecko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
heloł Magda
a Tysia ja pisze "spokojnie" bo Ola ma chyba więcej cierpliwości
ja wczoraj w krytycznym dniu poszłam do lasu , wózkiem telepałam, a sama paliłam faję za fają
ja juz nie pale 😞 😞 😞 😞 ehh... no trudno 😁 ja mialam wczoraj taki szal, ale byla juz tragednia.. moje wkurwienie na maksa, wycie, D. na mnie sapie zewbym sie uspokoila, cyli znowu powotrka z rozrywki.. nie mialam sil. A caly dzien wylam bo znowu zalapalam dola z powodu swojego zycie, ze nigdy sie juz ono nie zmieni ze nigdy nie bedzie jak dawniej i czy ja tak naprawe tego chcialam co mam 🥴 ale dzisiaj juz jest lepiej, na szczescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha Tysia ja mam to samo
mimo że seksu nocnego nie pamiętam to i tak poprawiło mi to humor 😁 😁 😁
z resztą P. też nie pamięta 😁
ja wczoraj chodziłam po wsi jak lump - chyba z pięć kursów do lasu i z powrotem z resztą wczoraj nie jadła , może jakieś 50 ml za każdym razem za to dziś sobie odbija bo po 150 ml a teraz juz sie patrzy na mnie tym pazernym wzrokiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola nie "lenka" tylko LENA 😁
jakoś mi bardziej pasuje LENA do córy Oli Lenka 😁 😁 😁 😁
nie pytajcie dlaczego bo nie wiem dla mnie to LENA i już 😉
cieszę się że rehabilitacja przyniosła efekty 😉
buziaki 😘
Tysia a może pokaż jakieś nowe fotki Krzycha w ogóle wszystkie pokażcie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam fotki z dziś nawet ale nie mam sił, nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem, wyobraźcie sobie jak musiała płakać że ze zmęczenia podczas noszenia usnęła na moim ramieniu, a mokra jak szczur, ja też i już nie wytrzymałam z bezsilności i też się powyłam.. coś się dzieje i nie wiem co.. jak tak dalej będzie to do lekarza pojadę bo przecież takie małe dziecko nie płacze bo mu się nudzi 😞
Chuj wie - może to to nowe mleko? Bo już nie dodaję Bebilonu i je samą Humanę 🥴 Nie wiem, nie wiem, nie wiem.. Już wysłałam requesta o Martini bo muszę odreagować wieczorem i się upiję i niech się dzieje co chce, mam dość
Aha i jeszcze mój poirytowany wczorajszym płaczem Lenki mąż poszedł do sąsiada (tego co boruje - wczoraj też borował o 19-tej) i go zjebał po całości 🤢 I teraz będę mieć gówna w skrzynkach częściej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem i idę.

Moje dziecię wczoraj p południu pierdolca dostało: przez 40 minut wyyyyył tak, że do dzisiaj ręce czuję. I na serio nie wiem o ci mu już mogło chodzić bo wszystkie potrzeby miał zaspokojone 😮

mam nadzieję że dzisiaj sobie daruje..

a nie było mnie bo podczas karmienia o 13 zasnęłam nad butelką i poleciała mi i głowa i ręka na dziecko tak, że wepchnęłam mu smoczek "po korek" do ust. na szczęście on też usypiał i chyba tego nie zauważył. Ale cóż było robić, położyłam i siebie, i dziecię spać, ot dopiero co wstaliśmy.

Także przepraszam Matylda, że mnie nie było ☺️ ☺️
Lenę masz zajebiaszczą: taki kocio mały 😁 😁
i żeby nie było że jej pierwsze słowo to EJ będzie !! 😉 😉


ide do sklepu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...