Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mnie czeka troszke zakrecony dzien teraz ide ogarnac mieszkanie,zrobic obiad i musze jechac do miasta zrobic zakupy,rachunki zaplacic mniej mila sprawa 😁 😁
A jak przyjade to na spacerek troche bo dzis dopiero od paru dni u mnie jest dobra pogoda wiec trzeba to wykorzystac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Majka Marty wszystkiego najlepszego

ja mam dziś tylko dwóch na obiedzie no ale i tak trzeba cos zrobić a dodatkowo jak zwykle piątkowe porządki 😠
a mnie się nie chce oj nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z Danielem nie uważamy czegoś takiego jak spowiedź bo nie uważam ze seks (w małżeństwie)jest grzechem i z teg mam sie spowiadac i na koniec żałować za grzechy i postanowić poprawę jak wiem ze nie postanowię... i nie chodzę do spowiedzi byłam ostatnio 3 lata temu przed slubem uznaje spowiedz powszechną ale jak mnie dziecko zapyta za kilka lat ( a może bedzie bardzo wierząca i praktykujaca ) czy przed jej chrztem byłam u spowiedzi to co powiem ze nie? i chyba musze isć nie?? ale dla mnie w całej tej wierze to spowiedz jest czyms glupim baaardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina nie linczuję ciebie ale za chuja nie kumam Twojej wypowiedzi
jaki kurwa grzech ???????masz ślub kościelny??????????? to z D. możesz się bzyczyć ile chcesz , kiedy chcesz i gdzie chcesz a i jeszcze jak to ma służyć prokreacji to w ogóle masz już wstęp do NIEBA
więc nie wiem o chodzi - jeśli nie masz innych grzechów to mogę ci oddać trochę moich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
a nam ksiadz przed chrzstem nie kazał isc do spowiedzi bo wiedział ze mieszkamy razem bez slubu 🙂
mówił zeby tylko rodzice chrzestni poszli do spowiedzi 🙂 i darował nam ta jedna spowiedz z całego zycia przed slubem mamy tylko isc przed samym slubem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje że albo się się wierzącym i praktykującym i robi się te wszystkie rzeczy jakich się od wierzących wymaga
albo można byc wierzącym a nie praktykującym i nie bawiącym się w chrzty i chodzenie do kościoła na Wielkanoc i robienie wystawnej wigilii dla tradycji
to tyle
mogę być zlinczowana 😁
chce która moje dziecię bo kurwicy dostane 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
a przypadkiem nie jest grzechem, jak się uprawia seks z zabezpieczeniami (wg Kościoła)? 😁 chyba tak 😁 no ale mniejsza 😁 ja dzisiaj, właściwie to za niedługo, spadam na szczepienie ;/ i to sama i sama będę musiała z moim bąblem walczyć i go trzymać 😞
zimnooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂
Nie będę pisać do której spało me dziecię co by Kasi od rana nie drażnić 🙃


Maja szyszki - 100000 buziaczków okruszku

Natka - nie sądzę aby zagęszczacz miał wpływ na kolor kupy, a jakie MM podajesz?

Nina - ja też nie uznaję spowiedzi przed księdzem - jedynie tę powszechną więc doskonale CIę rozumiem


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Jestem 🙂
Nie będę pisać do której spało me dziecię co by Kasi od rana nie drażnić 🙃


Maja szyszki - 100000 buziaczków okruszku

Natka - nie sądzę aby zagęszczacz miał wpływ na kolor kupy, a jakie MM podajesz?

Nina - ja też nie uznaję spowiedzi przed księdzem - jedynie tę powszechną więc doskonale CIę rozumiem





Olu podaje Bebilon pepti 1. Dotychczas kupki były ładne, musztardowe. Czekam na dzisiejszą. koło 13 powinna się pojawić. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kurwa no i dlaczego ona znów wyje no? 🤢
Ja już nie mam siły - 4 dzień 😞

moze warto skonsultowac to z Ozimkiem... chociaz mailowo....

Mailowo nic nie pomoże po przyczyn płaczu może być mnóstwo, ja podejrzewam dziąsła bo ciągle ma coś w buzi i jak tylko wyciągam to jest wrzask, ewidentnie ją swędzą albo bolą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kurwa no i dlaczego ona znów wyje no? 🤢
Ja już nie mam siły - 4 dzień 😞

moze warto skonsultowac to z Ozimkiem... chociaz mailowo....

Mailowo nic nie pomoże po przyczyn płaczu może być mnóstwo, ja podejrzewam dziąsła bo ciągle ma coś w buzi i jak tylko wyciągam to jest wrzask, ewidentnie ją swędzą albo bolą 🤢


No to widzisz - masz odpowiedź. Kup żel, powinien pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O takie coś wkleję:
Kiedy zatem można cieszyć się pożyciem małżeńskim, zachowując pewność, iż zbliżenia są dobre i jako uczynki miłości prowadzą do Boga? Przede wszystkim, gdy postępowanie małżonków nie poniża drugiej osoby poprzez traktowanie jej przedmiotowo, kiedy obdarowujemy miłością — motywem zbliżenia nie może być jedynie zaspokojenie własnego pożądania. A także kiedy nie zaprzeczamy naszym postępowaniem jedności małżeństwa i jego rodzicielstwu.

Jaki jest pogląd Kościoła na seks oralny? Taki sposób zbliżenia zakończony spełnieniem zaprzecza obydwu znaczeniom aktu małżeńskiego — małżonkowie nie przeżywają takiego aktu wspólnie, zamykają się na dar życia. Akt ten nie będzie pełny, bowiem nie jest zgodny z naturą — powinien kończyć się złożeniem nasienia w pochwie kobiety.

Nie znaczy to jednak, iż akt małżeński obwarowany jest licznymi zakazami a do tego nie może przynosić radości i zadowolenia. Przeciwnie, w zamyśle Bożym małżonkowie powinni czerpać głęboką przyjemność ze wzajemnych pieszczot. Przemiła to łania i wdzięczna kozica, jej piersią upajaj się zawsze (Prz 5, 15-9). Ten cytat zaczerpnięty z Biblii, jak i wiele innych, przytaczają w swej książce Mariola i Piotr Wołochowicz. Książka nosi tytuł: Jak w pełni wykorzystywać Boży dar płciowości? Czyli SEKS PO CHRZEŚCIJAŃSKU. Tak, jak i w innych pozycjach autorów chrześcijańskich, dotyczących płciowości, w książce tej zostaje zanegowany seks oralny traktowany jako "alternatywa" dla współżycia. Podkreślone jednak zostało, iż należy odróżnić pieszczoty przed aktem małżeńskim, od samego aktu. Obsypanie pocałunkami całego ciała współmałżonka będzie wyrażało uczucie miłości jakim został obdarzony. Będzie okazaniem akceptacji całego jego ciała, gdyż całe ciało ludzkie jest piękne i nie ma w nim nic złego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyminka no wyjaśnij mi to !!!!!!!!!!!!! bo nie zdzierżę 😁
czy twoim zdaniem seks z D. to grzech????
a Klaudia faktycznie seks z zabezpieczeniem to chyba na pewno
więc nie będę miała kiedyś o jeden grzech mnie bo antykoncepcji nie stosuję 😁
ej pomocy mamcie , zaraz podaję LENIE kaszę i co się okazało - że nowy smoczek ten do kaszy jest od 6mca chyba nie muszę się tym za bardzo przejmować co??????? 😁

a Ola przez przypadek wzięłam wczoraj taką identyczną kaszę jak TWOJA I nawet z malinami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina - Natka tak jednym okiem to czytałam ale czyli co????????? czyli z seksu oralnego Tyminka musi się spowiadać 🤪 o to niech wyjaśni księdzu wszystko dokładnie żeby wiedział o co chodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matko i córko - Natka gdzie Ty to wygrzebałaś? 🤢
BTW - ksiądz nie będzie mi mówił jak mam zaspokajać własnego małżonka - zresztą oni sami po burdelach jeżdżą 🤢

a złapałaś jakiegoś na gorącym uczynku????????? bo takich bezpodstawnych oskarżeń nie można wysuwać 😁
mój proboszcz raczej o burdelach nie jeździ - żona sama do niego przyjeżdża - mają nawet takie same mercedesy dla niepoznaki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...