Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
czy tylko ja wstaję w nocy co godzinę ?!!!!
czy tylko ja zamieram jak moje dziecko drzemie w ciągu dnia, żeby drzemało jak najdłużej albo chodze kilometrami na spacery ??






noł 🤢 🤢
od porodu nie przespałam nigdy więcej niz 3 godziny 🥴
a w dzien to chodze po domu na palcach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tutliputli napisał(a):
czy tylko ja wstaję w nocy co godzinę ?!!!!
czy tylko ja zamieram jak moje dziecko drzemie w ciągu dnia, żeby drzemało jak najdłużej albo chodze kilometrami na spacery ??






Kasia, nie chcę Cię złościć, ale ja tego nie potrafię sobie wyobrazić 🙂
Teraz tak pomyślałam, że to może kwestia genetyki? 🙂
Mój Ł. może spać 24 godziny na dobę... może dlatego Majulec też... 🙂
Ona tak ma od urodzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmmmm - Kasia nie zdążyłam go wyciągnąć z bagażnika ale już od wczoraj chłodzi się w lodówce i w najbliższym czasie będę go konsumować.
No właśnie - zapraszamy do nas!!! Na weekend - możesz już w piątek przyjechać (tylko śpiechaj się bo mi się niebawem macierzyńskie kończy). U nas jest tyle miejsc do spacerów. Witek będzie zachwycony - no i Olkę zabierz ze sobą!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrażenie, że moje dziecko nie chce spać, jakby mówiło mi płaczem: mamooo nie kładź mnie spać, tu jest tak ciekawie, jest tyle do zobaczenia" 😁 😁

ale na tyle dobrze, że w ciągu dnia, kiedy nie śpi potrafi zająć się sam sobą: np godzinę leży na macie i gada do akwarium, albo złapie metkę od zabawki i próbuje ją zjeść 😁 wczoraj przez ponad 40 minut drapał palcami taką niebieski mały znaczek na macie edukacyjnej: wielkości może 2cm/1 cm 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
czy tylko ja wstaję w nocy co godzinę ?!!!!
czy tylko ja zamieram jak moje dziecko drzemie w ciągu dnia, żeby drzemało jak najdłużej albo chodze kilometrami na spacery ??






noł 🤢 🤢
od porodu nie przespałam nigdy więcej niz 3 godziny 🥴
a w dzien to chodze po domu na palcach 🥴


Uwaga - zdjęcie w awatarze kłamie!!!!!!


Liwicia ma piękne błękitne oczęta a tu wychodzi że są jakieś ciemne 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, Liwka nieziemska !! 🤪 🤪 🤪


Magda, nie narzekam na syncia spanie: sama w ciąży latałam jak kot z pęcherzyną, teraz też, ot po prostu mam czasami rękę przedłużoną o wózek i tyle, ale to mnie nie ogranicza za bardzo 😁 😁
chciałąm żeby był baran, no i mam barana 😁 😁
Witek ma mój niecierpliwy charakter i złościć się na niego to niestety złościć się na siebie ☺️ ☺️ ☺️

jeszcze śpi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola wiem co czujesz moja prawie miesiąc czasu tak mi dawała popalic płakałam krzyczałam klęłam 🤢
a tak teraz wyskocze jak filip z konopii wiecie ze znów produkuja frugo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Ola wiem co czujesz moja prawie miesiąc czasu tak mi dawała popalic płakałam krzyczałam klęłam 🤢
a tak teraz wyskocze jak filip z konopii wiecie ze znów produkuja frugo 🤪


kochaaana, ja już piłam !!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyyyyyyyyy ale napierdalacie ☺️
spaliła mi się ładowarka od laptopa , ale mam drugą 😁 ostatnią 🤔
Nina tak jak mówisz teściowa i jej córka mają problemy z wagą 😁 tj bardziej z biodrami ale ta urodziła 10 dni temu a ma brzuch jak tuż przed porodem 😁 nawet jej 5letnia córka , powiedziała jej że znowu jest w ciąży i ale teraz to ona chce siostrzyczkę 😁 - ja po 5 dniach po porodzie byłam płaska jak deska 😮 ale nic nie ważne teściowa mi wisi i powiewa 😁
Kasia no opierdol mnie jeszcze please !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak skierowanie do neurologa miałam dwa mce temu bo było podejrzenie asymetrii a później wszystko się wyrównało , tylko moja pediatra nie widziała Leny przez mc bo nie było takiej potrzeby- tak wiem moja wina mia culpa , my fault czy coś tam jeszcze, myślałam że LENA po prostu słabsza i tyle ☺️ , już znalazłam neurologa w LUBLINIE to nic że 100km muszę pojechać
jak trza to trza
co by tu jeszcze
aaaaaaaaaaaaaaaa moja LENA też żadnego słoika nie chce- dopiero w połowie zaczyna ciumkać - ale przecież ona jest upośledzona i niedorozwinięta to chyba normalne
i tak najlepiej weszło nam jabłko z morelą - dziś kończymy
ale też japę otwiera po paru łyżeczkach z nadzieją na więcej 🙂
idę piec kurczakowe udźce
a wiecie co?????Lena chyba wyczuwa że coś nie tak i na "siłę" próbuje być silniejsza 😮 przekręca się gdzie popadnie , a i jeszcze piszczy i zjadła niedawno 180 ml 😮
idem bo 4chłopa głodnych mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - widzisz ile radochy z dżemem 😉 Ty wiesz o co chodzi 😜 Pół Polski Cię teraz będzie chwalić 😁

Wiola - ja tak sobie myślę, że Ty błąd zrobiłaś z tym wypowiedzeniem umowy.. Mogłaś iść na wychowawczy. Tak to miałabyś chociaż wszystkie świadczenia i ubezpieczenie dopóki pracy nie znajdziesz a tak musisz się w UP rejestrować 🥴

Nina - Ciebie dopiero czeka to co my mamy teraz z Kasią więc szykuj się na nowo 😉

Idę robić grochówkę bo już się mięso rozgotowało przez tego mojego czorta a groch jeszcze w woreczku, że o włoszczyźnie nie wspomnę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"aaaaaaaaaaaaaaaa moja LENA też żadnego słoika nie chce- dopiero w połowie zaczyna ciumkać - ale przecież ona jest upośledzona i niedorozwinięta to chyba normalne "

Sorry Matylda, ale to chyba ty jesteś upośledzona.
mam na ciebie focha za takie kurwa pierdolenie.
😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kasia - widzisz ile radochy z dżemem 😉 Ty wiesz o co chodzi 😜 Pół Polski Cię teraz będzie chwalić 😁

Wiola - ja tak sobie myślę, że Ty błąd zrobiłaś z tym wypowiedzeniem umowy.. Mogłaś iść na wychowawczy. Tak to miałabyś chociaż wszystkie świadczenia i ubezpieczenie dopóki pracy nie znajdziesz a tak musisz się w UP rejestrować 🥴

Nina - Ciebie dopiero czeka to co my mamy teraz z Kasią więc szykuj się na nowo 😉

Idę robić grochówkę bo już się mięso rozgotowało przez tego mojego czorta a groch jeszcze w woreczku, że o włoszczyźnie nie wspomnę 🤢


😜 nie koniecznie moja jakoś szybko sie rozwija i dużo wcześniej wiele rzeczy przechodzi mówie Ci ze miesiac czasu była terorystką a jest na etapie rozwojowym 5 m dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia - widzisz ile radochy z dżemem 😉 Ty wiesz o co chodzi 😜 Pół Polski Cię teraz będzie chwalić 😁

Wiola - ja tak sobie myślę, że Ty błąd zrobiłaś z tym wypowiedzeniem umowy.. Mogłaś iść na wychowawczy. Tak to miałabyś chociaż wszystkie świadczenia i ubezpieczenie dopóki pracy nie znajdziesz a tak musisz się w UP rejestrować 🥴

Nina - Ciebie dopiero czeka to co my mamy teraz z Kasią więc szykuj się na nowo 😉

Idę robić grochówkę bo już się mięso rozgotowało przez tego mojego czorta a groch jeszcze w woreczku, że o włoszczyźnie nie wspomnę 🤢


😜 nie koniecznie moja jakoś szybko sie rozwija i dużo wcześniej wiele rzeczy przechodzi mówie Ci ze miesiac czasu była terorystką a jest na etapie rozwojowym 5 m dziecka

Ja mówię o zębach kochana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
"aaaaaaaaaaaaaaaa moja LENA też żadnego słoika nie chce- dopiero w połowie zaczyna ciumkać - ale przecież ona jest upośledzona i niedorozwinięta to chyba normalne "

Sorry Matylda, ale to chyba ty jesteś upośledzona.
mam na ciebie focha za takie kurwa pierdolenie.
😠 😠 😠 😠

Ja też 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...