Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Zobaczcie jak sie napracowalam ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️


http://www.youtube.com/watch?v=Huqi364TQUQ

aż się mi łezka zakręciła ☺️


Mnie za pierwszym razem jak oglądałam - też ☺️ ☺️ ☺️
Fajna sprawa... 🙂
Będę tak chyba robić co pól roku, albo rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, ja od początku chciałam chłopca, i czułam że to będzie chłopiec: ale kiedy dłużej chodziłam w tej ciązy a układało się jak się układało między mną a A. to pomyślałam, że dziewczynka to przynajmniej przy mnie zostanie, jakoś pomoże: no wiadomo: zawsze ma się z córką lepszy kontakt..
ale plan i celowanie było od razu na chłopca: 😁 😁

No z Witkiem weków robić nie będziesz na bank ani ciast piec też nie bardzo 😁
Ale mąkę na pewno nie raz na ziemi ujrzysz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciężka praca, a tylko Ola, Aneta i Dorota mnie doceniły... 😞 😞 😞 😞 😞 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

A właśnie - Dorota... ja też jakoś nie myślałam nad spotkaniem...
Gapy z nas 🙂 🤪

DOBRANOC!!!!!!!!!!!! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko się już wyspało....
Ehh dwie pobudki w nocy - dwa raay odpalałam kompa zeby zobaczyc co u Matyldy i dupa nie dowiedziałam się!!!
Madzia film super - ja tez taki zrobilam jak Nici miała 2 miesiące....ale Twój jest ładniejszy 🙂
Dzięki za odpowiedź co do rozmairków....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂
moje też się wyspało, aczkolwiek uczyniło mi więcej pobudek bo może z 6? 😮 w tym o 4.15 stwierdził, że jest wyspany i może zrobić wielkie zielone coś 🤢
padam na twarz.

I jestem rozczarowana, bo widziałam Matyldę on-line a ona nic, nawet kropki nie postawiła, nie napisała, że nie ma sił i jutro coś napisze 🥴

Magda, film śliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wczoraj właśnie byłam chwilę i nadrabiałam ale potem musiałam przerwać - dziecko mi się zrywało po tym pobieraniu krwi
nic nie mam do napisania
proszę nie najeżdżać na naszą pediatrę bo ona jest ok , tylko prawie miesiąc dziecka nie wiedziała a jak tam jeździłam to sama tylko po recepty
skierowanie do neurologa miałam jak młoda miała dwa mce - ale to było w związku z czymś innym i nie pojechałam
z resztą nic nie jest przesądzone ja tam jeszcze niczym się nie martwię tylko jestem zmęczona , zmęczona i oskarżana o nie wiadomo co ( przez teściową i jej córeczke - najlepszą matkę na świecie która doprowadziła do tego że jej 10 dniowy syn ma takie potówki że ropa się z niech wylewa- bo przecież według nich dziecku jest zawsze zimno i ten ubrany jak furman ) ale nie to ja jestem złą matką- chociaż akurat tu się nie mylą
to tyle wyniku krwi będą około 9.00 ale do tego czasu chyba już zlikwiduję sobie to konto bo nic tu po mnie
narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...