Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

tyminka napisał(a):
Magda jakie Maja ma rzęsy długie jak doklejane 🙂


Nie są doklejane 🙂 🤪 🤪 🤪
Ale ja mam długie i Ł. też ma bardzo długie, więc wiadomo dlaczego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
No to zaczne od tego ze Majeczka slicznie wyglada z ta brudna buziuchna 🙂

My juz po szczepieniu maluszek plakal az mi bylo go szkoda chodz to tylko jedno klucie:/
Maly wazy 9 kg. obwod glowy to 43 cm i obwod klatki piersiowej to 47 cm 🙂
ile ma dlugosci to nie wiem bo te moje gwiazdy w przychodni nie mierza a czemu to nie wiem glupie sa i tyle 😁 😁


Tu jest moja wiadomosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam wiadomość od Matyldy.
Była z Lenką w szpitalu, ma mnóstwo problemów alergicznych, neurologicznych plus niepotwierdzona ale prawie pewna anemia 😞. Na necie pojawi się dopiero w nocy i może napisze coś więcej, napisała tylko że kłucie to dla niej makabryczne przeżycie - gorsze od porodu i że niebawem ma wrócić do szpitala z Lenką 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Mam wiadomość od Matyldy.
Była z Lenką w szpitalu, ma mnóstwo problemów alergicznych, neurologicznych plus niepotwierdzona ale prawie pewna anemia 😞. Na necie pojawi się dopiero w nocy i może napisze coś więcej, napisała tylko że kłucie to dla niej makabryczne przeżycie - gorsze od porodu i że niebawem ma wrócić do szpitala z Lenką 😞


😮 🥴 😞 🥴 😞 🥴 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





Ma ktoś ochotę???? 🤪




[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/dscn0979k.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1782/dscn0979k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zamorduje Cie magda!!!! ja sie dietuje, a ty mnie katujesz zdjeciami blinow!!!! ale ja sobie zaraz zrobie takie z otrebow 🙂 tez beda smaczne....@ 🙂


biedny nasz Leniuszek............ 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

to ja nie wiem co ta baba mi powiedziala, skoro fabianek chlop jak dab, i 43cm obwodu glowki a moja Nela 40cm i to podobno malutko..... z reszta zmierzylam swoja glowe i glowe S. okazuje sie ze moja jest az o 3cm mniejsza niz jego, a to mezczyzna, wiec moze nela wdala sie w tatusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedna Matylda 😞 i LEnka 😞
Ale jak to się stało przecież Matylda chodziła z Nią do lekarza, niedawno zmieniały mleko i co.... teraz się ten lekarz obudził, że jest tak nie dobrze??? 😮 😞 🤨 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...