Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Andziucha napisał(a):
Ja tylko sie witam bo jak napisze posta to nikt go nie zauwaza wiec po co pisac cokolwiek 😞


Kazdy widzi!!!!
Tylko nie zawsze sie odpisuje na kazdy post... co do jednego 🙂
tez mi smutno czasami z tego powodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andziucha napisał(a):
Ja tylko sie witam bo jak napisze posta to nikt go nie zauwaza wiec po co pisac cokolwiek 😞


bry.
A Ty znowu wydziwiasz, wiesz ?
wpadasz, mówisz jestem, za chwilę "spadam do sklepu, sprzątać etc" no to matkoo kochanaaaa

mam 😠 😠 😠@@$%&*(&^%$ nastrój jakby co bo znowu jestem niewyspana: dobra wiadomość taka, że mija mi to z czasem w ciągu dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Ja tylko sie witam bo jak napisze posta to nikt go nie zauwaza wiec po co pisac cokolwiek 😞


bry.
A Ty znowu wydziwiasz, wiesz ?
wpadasz, mówisz jestem, za chwilę "spadam do sklepu, sprzątać etc" no to matkoo kochanaaaa

mam 😠 😠 😠@@$%&*(&^%$ nastrój jakby co bo znowu jestem niewyspana: dobra wiadomość taka, że mija mi to z czasem w ciągu dnia 😉


i tak będzie do 18sttki 🙂 🙂 🙂 🙂
a potem inne problemy 😁 W sensie - innego rodzaju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Idę suszyć włosy 🙂

aha
dobrze że cokolwiek napisałaś


jeszcze Ci odpisałam a pro po sukienki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiem widziałam - i tak będzie bo innej opcji nie ma
tylko nie wiem jak sukienka będzie wyglądała po moim praniu bo zrobiłam coś głupiego i zamiast małej czarnej może być "BARDZO MAŁA CZARNA" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Ja tylko sie witam bo jak napisze posta to nikt go nie zauwaza wiec po co pisac cokolwiek 😞

NO WIESZ????????? ja od rana napisałam chyba z 15 postów w których było 10 pytań a uzyskałam odpowiedź na jedno
don't worry to normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu/Aisak: moja 4 letnia bratanica jak do tej pory przespała całe noce bez pobudki, może ze 4 w życiu 😁 😁 😁
teraz albo chce jej się jeść w środku nocy, albo ma takie sny, że wszystkich zrywa ( ostatnio krzyczała: babciuuu, babciuuuuu !!! ale nie wyrzucisz mi tych ślimaczków ??!! 🤪 🤪 🤪 )

ale pocieszę cię, że ja też tak mam w nocy: pobudka o 23, 1 ( A.. 😠:angry 🙂 2, 4, i 4.50..
tylko na szczęście moje dziecię taki głodomorek, że dostanie mleczko o tej 23 i 2 i dzie dalej spać: reszta to upominanie się o smoczka 🙂

Matylda, jak dla mnie złoto pasuje do czarnego: zalezy jeszcze w jakich proporcjach 😁 😁 😁 ☺️ ☺️ ☺️

i Marinka: ja daję kakao Decomoreno i tak na oko, może z 3-4 łyżki stołowe tam są ?

tu wklejam ci oryginalne przepisy:
http://www.wielkiezarcie.com/recipe23922.html
http://www.wielkiezarcie.com/recipe18891.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
A ja mam pytanie do tych ktore mialy znieczulenie zewnatrz-oponowe Czy boli Was kregoslup w miejscu kucia??

ja nie miałam 😞
albo
ja nie miałam 🙂

Dobre! 🤪

Hej Frytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Mój brzęczek już brzęczy od rana 🤢 więc nie wiem jak dalej się me losy na forum dziś potoczą.

Andziucha - mnie nic a nic nie boli po wkłuciu.

Matylda - złote dodatki pasują ale zakładanie czarnej sukienki na wesele czy ślub to faux pas (czyt. fo pa 😁 ) - kto nie wie co to odsyłam do Wikipedii 😉

Kasia - ja Ci więcej żadnych pytań nie zadam, bo na 2 zadane - 0 odpowiedzi wczoraj 🤢


ooo matkoo matkooo czego ona brzęczyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy???????????????? 🤪 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Olu to czemu mnie boli?? 😮 😮 😮


jesteś meteopatą? możliwe, że to na zmianę pogody lub przed okresem.
śmiejcie się, ale mnie blizna po cięciu boli przed okresem 😜

Nie wiem dlaczego boli Andżelikę ale mnie blizna po cc też pobolewa na zmianę pogody, miejsce po wkłuciu - nie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ja na nogach o 9 🙂
Angelika co do znieczulenia ja mialam ale mnie nic nie boli bardzo mozliwe ze boli cie na skutek zmian pogody chyba ze cie boli caly czas to idz do lekarza i niech skieruje cie na rtg albo coś takiego
Matylda co do sukienki to dodatki zlote pasuja ale napewno jakies delikatne
co do żałoby ja nie uznaje czegos takiego jak żałoba po nawet przyjacielu załobe sie ma w sercu a nie na pokaz wyjatkiem jest rodzina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...