Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasssiiiaaa od Liwci - ja tez uważam ze mała jest przestraszona! Musisz cos zrobić
moja tez była na poczatku - talerz nam spadł na płytki - huk niesamowity - a mała od tego czasu była nie do opanowania!!! i cokolwiek sie stalo (glosniejszy dzwiek) to byl wrzask placz, nie spala w nocy.

Ola - ja chce to karmienie o 12 wyeliminowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
bry 🙂

nadrobiłam wrześniówki, niestety włożyłam swój kij w mrowisko, wybaczcie: biorę to na klatę 😁

Kasia, ja też myślę, że Liwka wystraszona jest, może nie teściowa ją wystraszyła, ale może coś zobaczyła? i spróbuj z tym sposobem od Wioli:
ja osobiście umiem i w czasach wyjkowatości mojego dziecięcia wylewałam mu jajko: i zawsze pomagało. Niby zabobony a coś w tym jest 🙂
a przede wszystkim: na pewno nie zaszkodzi 🙂

a ja po całym dniu wymiotowania, wahadłowego od ściany do ściany ruchu, wypiciu litra coli, wreszcie staję pomału na nogi 🙂
NIE, w ciązy na bank nie jestem 🙂

Tysia, Ciebie też aj low ju 🙂

Kasia a już spokój z tematem był 😮 Idę szukać co napisałaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
z tego co Wiola kiedyś móiła to właśnie tym garneczkiem się koła zatacza

no to jutro chyba spróbuje 🤔
Kasia mięsem rzuciłaś 😮 prawidłowo, niech poczytają "uprzejme" koleżanki 😠
ja już pisałam z rana, totalna znieczulica 🤔, a co poniektóre to teraz odwracają kota ogonem 🤨 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, nie mogłam przejść obojętnie, ale to nie o to: pomyślałam sobie, że może tej dziewczynie byłoby choć trochę lżej po tym wszystkim gdyby która wysłała jej smsa, że zachowanie co niektórych koleżanek zostało potępione i są jeszcze takie które modlą się za jej aniołka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, nie mogłam przejść obojętnie, ale to nie o to: pomyślałam sobie, że może tej dziewczynie byłoby choć trochę lżej po tym wszystkim gdyby która wysłała jej smsa, że zachowanie co niektórych koleżanek zostało potępione i są jeszcze takie które modlą się za jej aniołka

Ja bym chyba nie chciała żadnych sms\'ów, żadnego przypominania i rozdrapywania więc akurat co do tego to jestem sceptyczna.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
I pewnie u tesciowej cos sie stalo (cos zobaczyla/uslyszala) ze sobie przypomniala....

Ale ona co idzie na ręce do teściowej to jest ryk 😮 😮 🤢


moze boi sie tesciowej 🤔??
moja wariuje i wpada w szał zawsze i tylko przy neurolog - nie wiem co ta kobieta jej zrobila - ale jak ją widzi to jest jakas masakra, nie poznaje wtedy własnego dziecka. Nigdy przy nikim sie tak nie zachowuje jak przy neurolog....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Kasiu aisak a Ty karmisz juz tylko MM ? 🙂 i jest jakas poprawa ze spaniem Liwci? jak budzi sie w nocy ?

tak Asiu, Liwka od ponad miesiąca jest już na MM i niestety nie ma żadnej poprawy co do zasypiania i spania w nocy, tez się łudziłam ze jak przejdziemy na sztuczne to będzie lepiej niz na piersi, ale nie jest, mniej wiece muszę wstać 5 razy w nocy, czasami więcej 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam: Ty jesteś na piedestale u Matyldy a ja gdzieś głeboko w doopie 😁
ale mogę i Ciebie lowować 😁 😁


Tysia, Ty żeś się dziołcha opamiętała: nie mam Twojego maila, adresu nazwiska i innych pierdół a zdjęcia chcesz.
MI TEZ nie wysłaaaaałaaaaaś 😁 😁 😜

Ola, Tobie postaram się osobiście na płytce przywieźć 🙂
i nawet usta na tej płytce

Magda, a o której ty masz ostatnie karmienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
I pewnie u tesciowej cos sie stalo (cos zobaczyla/uslyszala) ze sobie przypomniala....

Ale ona co idzie na ręce do teściowej to jest ryk 😮 😮 🤢

😁 😁 😁

przepraszam ☺️


ale ze co?? 🤔 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Kasiu aisak a Ty karmisz juz tylko MM ? 🙂 i jest jakas poprawa ze spaniem Liwci? jak budzi sie w nocy ?

tak Asiu, Liwka od ponad miesiąca jest już na MM i niestety nie ma żadnej poprawy co do zasypiania i spania w nocy, tez się łudziłam ze jak przejdziemy na sztuczne to będzie lepiej niz na piersi, ale nie jest, mniej wiece muszę wstać 5 razy w nocy, czasami więcej 🤢 😞


tez tak mam 🙂 🙂
ale chyba przywykłam, faktem tylko, że z tych budzeń tylko dwa razy dostanie jedzenie: około 1-2 w nocy i 4-5 rano. Resztę zapycham smoczkiem ☺️
a teraz jestem właśnie na etapie wypleniania z niego karmienia w nocy 🙂

Bosz.. mnie też męczy to wstawanie co godzinę, ale czasami już odnoszę wrażenie, że mój organizm śpi i np rano dziwię się, że wow, butelka umyta? ja ją umyłam? kiedyyy ?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
I pewnie u tesciowej cos sie stalo (cos zobaczyla/uslyszala) ze sobie przypomniala....

Ale ona co idzie na ręce do teściowej to jest ryk 😮 😮 🤢

😁 😁 😁

przepraszam ☺️


ale ze co?? 🤔 🤔 🤔 🤔

że teściowa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...