Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie muza gra na fulla, Julka sie poprzebierała w jakies kiecki,, włosy rozpuściła (a juz do pasa ma) i jak tak teraz na nią patrze to momentami mi się w głowie nie miesci że ona taka laska już. a pamietam jak ją pierwszy raz przewijałam po powrocie ze szpitala i mnie okupała wtedy .. 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
u mnie muza gra na fulla, Julka sie poprzebierała w jakies kiecki,, włosy rozpuściła (a juz do pasa ma) i jak tak teraz na nią patrze to momentami mi się w głowie nie miesci że ona taka laska już. a pamietam jak ją pierwszy raz przewijałam po powrocie ze szpitala i mnie okupała wtedy .. 😉 😉

ja nie mogę się doczekać, aż moja Maja tak będzie robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

najlepsze zyczenia dla dzieciaczkow ktore ostatnio mialy swoje miesiecznice 🙂

u mnie w zwiazku z wizyta Olci zamieszanie, zwiedzanie, zakupowanie a do tego latam jeszcze i zalatwiam rozne spraw ktore musza byc dopiete na ostatni guzik przed wyjazdem. Staram sie nadrabiac kiedy mam chwile, ale i tak jestem okolo 50 stron do tylu.
z Neliczka wszystko ok, choc malo je, ok 70 ml co 3 godziny, za to ma apetyt na sloiczki, wiec nie ma tragedii.
dzisiaj moja siostra spi u mojej przyjacilku wiec zajrze wieczorem nadrobic wszystko sumiennie, bo moj ukochany idzie do pracy 😞
wczoraj Ola zostala z mala a my poszlismy na randke do kina i do klubu potanczyc 🙂 🙂 bylo wspaniale, romantycznie i w ogole.... ☺️ ☺️ ☺️

ok, jajka mi sie gotuje zjem z tunczykiem 🙂
bede zaglodac i nadrabiac 🙂 🙂
stesknilam sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Widziałyście że u październikowych mamuś jeden maluch urodził się 30 lipca!!! Bidulka takie maleństwo, ważyło 1,25 kg.

Ja nie czytam innych wątków.. chyba że coś się dzieje, ale tak to jakoś czasu niet 🤢


Ja też nie czytam bo czasu nawet na nasz wątek nie mam ale dzisiaj wyjątkowo się nudzę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia (aisak) i Wiola - widać że Wy Ślązaczki - tylko Wy tak mówicie "okąpana" 😜


A jak wy mówicie bo nie zwróciłam uwagi?? 😮

wykąpana 🙂
ja już na spotkaniu miałam mówić, ale coś się zagadałyśmy i nie powiedziałam, ale pamiętam że uwagę zwróciłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia (aisak) i Wiola - widać że Wy Ślązaczki - tylko Wy tak mówicie "okąpana" 😜


A jak wy mówicie bo nie zwróciłam uwagi?? 😮

wykąpana 🙂
ja już na spotkaniu miałam mówić, ale coś się zagadałyśmy i nie powiedziałam, ale pamiętam że uwagę zwróciłam 😉


No tak 🙂 dla mnie to wsjo rawno ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff, nadrobilam 🙂 dziecie moje jeszcze spi, to chyba dlatego ze dzisiaj ze 4 godziny na dworze byla 🙂
hmmm, nie za bardzo wiem do czego sie odniesc... moze tyle ile pamietam sprobuje:
Ola co z Twoja Lenka?? po co skierowanie na morfologie i badanie serduszka?? co z nia??? nie moglam znalezc twojego posta, widcznie opuscilam jakas strone 😞
kurteczka super,
my mamy dla malej kilka z zary jedna taka:http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/uk/en/zara-W2011/118237/509529/STRUCTURE%2BCOAT%2BWITH%2BBOW%2BAT%2BTHE%2BBACK tylko inny kolor ( szara) i taka jasny fiolet podobna i mam dla niej cieply swetr z nexta tez http://www.next.co.uk/x48834s2 akurat przypadkowo caly zestaw z tej stronki 🙂
ok ide ja obudzic bo za godzinke kapiel a jeszcze moze zje odrobine cukinii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...