Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja uzywałam sama i teraz małego smaruje jonsonem wczesniej oliwka w zelu teraz mam jakies mleczko na noc i nic złego sie nie działo ani niew dzieje ale wiadomo kazdy jest inny
a i ktoras pisała ze zimno jej sie zrobiło na usach to musisz dziewczyno bardzo uwazac mi sie zrobiło zaraz po porodzie jak osłabienie mnie dopadło i pediarta kazała bardzo uwazac bo to bardzo grozne dla maluchów
sory nie pamietam która pisała o tym ☺️
sory za byki le mam ssaka przy cycu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
mi wlasnie tez sie zrobila kilka dni temu opryszczka na ustach, ale juz mi schodzi.. 🤢 czasami sie zapominam i chce pocalowac malego w usta, ale po chwili sie odsuwam 😞 wiem, ze to cholerstwo bardzo niebezpieczne jest.


Ja też mialam ale Polcie całowałam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina z Łochowa: no nie jawiłaś mi się dotąd z takiej śmiesznej strony 😁 masz cięty język tylko dlaczego tak rzadko nam go tu pokazujesz 😜

Ola
i ja dołączę sie do pochwał dla Lenki: cudaczek słodki 🙂
a ciasta jak piekę to jakoś tak się zwykle składa, że zjem mały kawałek i mam dość a resztę krasnoludki kuchenne zjadają 😁


i miałam jeszcze tyle napisać a zapomniałam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
aisak napisał(a):
Wiola ty sobie tam nie wyobrażaj 😜 zobaczysz jak będziemy śpiewać jak pojedziemy do Kasi 😁 😁 😁


Mnie to nie będzie przeszkadzało 🙂

Tam jest liczba mnoga więc Ty też będziesz śpiewała Liwce 😁

🤪 🤪 🤪
noooooooo własnie
i Liwce i Laurce
ale bedzie jazda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uciekam.
dobranoc.
Boję się że znowu będę miała około 12 pobudek ( piszę około, bo po 10 zgubiłam się i obawiam się że kilka obsłużyłam na spaniu ☺️ ): co śmieszne bo sposobem Tyśki wyeliminowałam karmienie o 1 w nocy i je teraz o 22 i potem o 5 rano.. ale kurwa tyle razy wstawać bo mu się smoczka chce, bo się przewrócił na brzuszek i wpełzł pod przewijak, bo się zaplątał w kocyk, bo mu zimno, bo mu gorąco..
Jak ja się boję dzisiejszej nocy 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kasia - i tydzień zleciał i nie przyjechałaś 🤢


Sama wiesz że pogoda nie sprzyjała a Ty miało urwania głowy z Marudką miałaś żeby jeszcze mnie w domu przyjmować? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...