Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mój mąż - jak trzeba to z dzieckiem zostaje i nigdy jeszcze nie zadzwonił że mam wracać bo sobie nie radzi 🙂 Taki mam skarb 😉
ja jakos tez.. kiedys juz pisalam.Nie raz zostawilam malego nawet na pol dnia i zero telefonu. To ja dzwonilam i sie pytalam jak tam 🙂 radzi sobie swietnie i nie marudzi jak go o to prosze 🙂 jestem z niego dumna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj malutki juz spi, a ja uwielbiam ten czas 😁 wtedy sie ide kapac , bycze i mam czas tylko dls siebie.. uwielbiam 🙂

ja jestem naprawde dumna ze swojego meza bo nigdy nie mial podejscia do dzieci i zawsze sie balam jak to bedzie jak my bedziemy miec dziecko, zaskoczyl mnie bardzo pozytywnie, znam wielu ktorzy kupy nie przebiora, nawet Tomek Wioli powiedzial ze wszzystko zrobi ale kupy nie 🙂 a moj D. z rana zawsze wstaje do malego, ja jeszcze pol godziny sie wyleguje i slysze jak walczy z pampersem 😁

kocham go za to jeszcze bardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
moj malutki juz spi, a ja uwielbiam ten czas 😁 wtedy sie ide kapac , bycze i mam czas tylko dls siebie.. uwielbiam 🙂

ja jestem naprawde dumna ze swojego meza bo nigdy nie mial podejscia do dzieci i zawsze sie balam jak to bedzie jak my bedziemy miec dziecko, zaskoczyl mnie bardzo pozytywnie, znam wielu ktorzy kupy nie przebiora, nawet Tomek Wioli powiedzial ze wszzystko zrobi ale kupy nie 🙂 a moj D. z rana zawsze wstaje do malego, ja jeszcze pol godziny sie wyleguje i slysze jak walczy z pampersem 😁

kocham go za to jeszcze bardziej 🙂


Mmm... ja teżżżżżżżżżżżżżż, mój miał za to zawsze podejście do dzieci za to ja wcale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Prośbę mam , znacie jakieś fajne przepisy na sałatki, surówki???
ja robie zawsze jedna 🙂 bo strasznie mi smakuje i mezowi mojemu, upoimna sie o nia co jakis czas, innych nie robie bo powiem szczerze nie probowalam jeszcze i jakos specjalnie warzywnych i gyrosow to nie za bardzo..

ja robie z salaty lodowej z dodatkami (cebula, pomidorki koktajlowe, ogorek) do tego feta, smazona piers z kurczaka albo indyka, do tego sosy, winegret i czosnkowy (gotowe z paczki 🙂 ) i na koniec przysmazony przeze mnie slonecznik. PYCHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Mój mąż - jak trzeba to z dzieckiem zostaje i nigdy jeszcze nie zadzwonił że mam wracać bo sobie nie radzi 🙂 Taki mam skarb 😉

pozyczysz? 😜 ☺️


no way - ja chitrus 😁

i mój też w nocy wstaje jak trzeba i przebiera, to jego zadanie jest, tylko teraz mała całą noc przesypia więc ma luz.. przebiera ją jak się obudzi, potem po pracy kąpie, ja karmię a on usypia 🙂 i kupy tez mu niestraszne, podobnie jak Darkowi Tysi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propo jeszcze facetow to mnie dziwi bo jak bylam w ciazy to wszyscy mi mowili bediesz miala dbrze z Marcinem bo swoja siostre wychowal (bardzo czesto sie nia zajmowal jak byla mala i potrail!!:angry 🙂 a tu rozczarowanie 😠 zero jakiegokolwiek podejscia do wlasnego dziecka, tak jakby jej sie bal 🤢 nawet wozka sie wstydzi pchac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Moja też Balbina spi,mama smaz placki ziemniaczane a u mnie w pokoju stoi paleta piwka szwagra,ukrasc mu jedno nie ukrasc???Hmmmmm 😉

bierz, w końcu za przechowanie też się coś należy, a zawsze możesz powiedzieć że znalezione nie kradzione, albo znaleźne se wzięłaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja akurat oporzadzam dziecie wieczorem 🙂 rzadko sie zdarza zeby D. to robil ale jakos ja to lubie i czasami tytlko do nas zaglada jak jest w domu i dyskusje prowadiz z malym, akle rano (tez jak jest w domu) bo w nocy juz nie wstajemy, ja go karmie, tzn p;odkaldam flaszke i ide spac a pozniej okolo 9:30 juz wstaje D. i przebiera mloodego (bo rano zawsze kupa tak jak u Oli 😁)i zabiera do pokoju i sie zabawiaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
a propo jeszcze facetow to mnie dziwi bo jak bylam w ciazy to wszyscy mi mowili bediesz miala dbrze z Marcinem bo swoja siostre wychowal (bardzo czesto sie nia zajmowal jak byla mala i potrail!!:angry 🙂 a tu rozczarowanie 😠 zero jakiegokolwiek podejscia do wlasnego dziecka, tak jakby jej sie bal 🤢 nawet wozka sie wstydzi pchac.
jak to wstydzi 😮?? czemu wstydzi?? ja tam Cie do zlego nie namawiam ale ja bym zrobila z raz jakas niespodzianke mezowi. Przygotowala wszystko co trzeba, dala wskazowki i wyszla. nie odbierala telefonu bo uwierz ze nic by jej sie nie stalo ani jemu i dalby rade. I tak go trzeba nauczyc 🙂 bo inaczej sie nie da.. oczywiscie jesli bardzo Ci zalezy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
a propo jeszcze facetow to mnie dziwi bo jak bylam w ciazy to wszyscy mi mowili bediesz miala dbrze z Marcinem bo swoja siostre wychowal (bardzo czesto sie nia zajmowal jak byla mala i potrail!!:angry 🙂 a tu rozczarowanie 😠 zero jakiegokolwiek podejscia do wlasnego dziecka, tak jakby jej sie bal 🤢 nawet wozka sie wstydzi pchac.
jak to wstydzi 😮?? czemu wstydzi?? ja tam Cie do zlego nie namawiam ale ja bym zrobila z raz jakas niespodzianke mezowi. Przygotowala wszystko co trzeba, dala wskazowki i wyszla. nie odbierala telefonu bo uwierz ze nic by jej sie nie stalo ani jemu i dalby rade. I tak go trzeba nauczyc 🙂 bo inaczej sie nie da.. oczywiscie jesli bardzo Ci zalezy 😉

wierz mi ze kiedys juz o tym myslalam, ale ja sie o dziecko boje ze znerwicowane moze byc... bo co go zostawiam z nia sama to czerwona od placzu jest 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
a propo jeszcze facetow to mnie dziwi bo jak bylam w ciazy to wszyscy mi mowili bediesz miala dbrze z Marcinem bo swoja siostre wychowal (bardzo czesto sie nia zajmowal jak byla mala i potrail!!:angry 🙂 a tu rozczarowanie 😠 zero jakiegokolwiek podejscia do wlasnego dziecka, tak jakby jej sie bal 🤢 nawet wozka sie wstydzi pchac.
jak to wstydzi 😮?? czemu wstydzi?? ja tam Cie do zlego nie namawiam ale ja bym zrobila z raz jakas niespodzianke mezowi. Przygotowala wszystko co trzeba, dala wskazowki i wyszla. nie odbierala telefonu bo uwierz ze nic by jej sie nie stalo ani jemu i dalby rade. I tak go trzeba nauczyc 🙂 bo inaczej sie nie da.. oczywiscie jesli bardzo Ci zalezy 😉



haha moj K. tez na poczatku nie chcial wozka pchac a teraz pcha no teraz nie bo jedna reka nie bardzo:p Eh dzieciaki:P Gosia Twoj ile ma lat???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
a propo jeszcze facetow to mnie dziwi bo jak bylam w ciazy to wszyscy mi mowili bediesz miala dbrze z Marcinem bo swoja siostre wychowal (bardzo czesto sie nia zajmowal jak byla mala i potrail!!:angry 🙂 a tu rozczarowanie 😠 zero jakiegokolwiek podejscia do wlasnego dziecka, tak jakby jej sie bal 🤢 nawet wozka sie wstydzi pchac.
jak to wstydzi 😮?? czemu wstydzi?? ja tam Cie do zlego nie namawiam ale ja bym zrobila z raz jakas niespodzianke mezowi. Przygotowala wszystko co trzeba, dala wskazowki i wyszla. nie odbierala telefonu bo uwierz ze nic by jej sie nie stalo ani jemu i dalby rade. I tak go trzeba nauczyc 🙂 bo inaczej sie nie da.. oczywiscie jesli bardzo Ci zalezy 😉

wierz mi ze kiedys juz o tym myslalam, ale ja sie o dziecko boje ze znerwicowane moze byc... bo co go zostawiam z nia sama to czerwona od placzu jest 🥴
czasami trzeba cos poswiecic, raz jej sie nic nie stanie a jak wytrwasz i oni przetrwaja to za drugim razem juz bedzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...