Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Nieee no kurwa nie mogę 😁 😁
Frtyuś, przede wszystkim: do Ciebie nigdy nic nie miałam, nie mam i mieć nie będę. Ale bronię się przed atakiem a raczej: złym zrozumieniem moich słów.
Więc niestety, jeszcze raz ( przepraszam, macie pewnie dość.. ) wyłuszczę o co mi dokładnie chodziło.
Tak Frytuś, nigdy nie zabraniałam pisać, nigdy nie mówiłam czy Tobie czy innym "po chuj tu to piszesz"
Dlatego że dla mnie jest różnica: może wyjaśnie to w punktach?
-większośc z nas OPISUJE tu swoje problemy, nawet Matylda za którą już tęsknię a któa obszernie opisywała swoje życie: tylko opisywała problemy ale całą odpowiedzialność i decyzje podejmowała sama/same.

I znowu odniosę się dlaczego "wypomniałam" Magdy sytuację rodzinną: jak pamięctacie Magda przez prawie tydzień żaliła się, RADZIŁA co ma zrobić: wszystkie jej radziłyśmy jak umiałyśmy, podjęła decyzję jaką podjęła: ale WCIĄGNĘŁA nas w swój problem.
A potem radośnie oznajmiła, że jest cudowne bzykanko 🤢
wiesz jak ja to odczułam?
że kurwa jakiś nastolatek podszył się pod jej konto i robi sobie z nas jaja, bo niemożliwe jest żeby tak zagrać również na naszych emocjach: jakby wszystkie nasze rady od początku nie miały dla niej znaczenia a temat był jedynie rozruszaniem forum.

Można mi teraz powiedzieć: ale forum też jest po to żeby się radzić 🙂
Tylko odpowiedzcie sobie szczerze, czy radzenie się w tematach TAK prywatnych jest tu właściwe i czy zrobiłybyście to? Radzić się osób, których się nie zna? a może tylko w mojej głowie się to nie mieści. Ale to mimo wszystko jest INTERNET i nigdy nie wiem KIM jest druga siedząca przede mną osoba, może w rzeczywistości jest brytyjską królową?
radzić się w tematach dzieci: owszem, lubię i często z Waszych rad korzystam sama ( Nina z Twoich również korzystałam 🙂 ) ale RADZIĆ SIĘ w tematach tak prywatnych a OPISYWAĆ swoje kłopoty: to dla mnie już inna bajka...

koniec dla mnie dyskusji.
idę piec jabłko dla dziecka a potem spadam na siłownię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
.

Ola nagram Ci po południu, jak sama w domu będę 🙂

oki 🙂 a jak Wituś? lepiej już? 🥴

niestety nie: od 5.30 walczymy 🤢
po południu mam lekarza to zobacze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos tu moze zrobic porzadek??
Halo dziewczyny te co usunely konta - zakładac na nowo 🙂 nie martwcie sie nadrobimy Wam oklasków!
Moze za mocne słowa padły, ale zapomnijmy o tym - jezeli sie da.... przeciez tyle czasu ze soba spedzilyscie - i jeden glupi dzien ma zniszczyc wszystko?
to tak ode mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
No rozumiem Cie Kasia,w takim razie to dlaczego dopiero teraz o tym napisalas????


Frytuś, napisałam to już wcześniej 🙂
zobacz: Tysia powtórzyła moje słowa, w może bardziej logiczny sposób 🙂

i może ja ułatwię Wam sprawę, może zostaję tu na siłę i przeze mnie wali się forum?
dobra, to kto chce żebym usunęła konto?
kogo razi mój sposób wypowiadania się, czuje się urażony i komu trącę tu myszką z racji wypominanego mi wieku w związku z tym i poglądów?

poproszę o głosowanie ( może to rozrusza forum 😁 😁 ) a wieczorem czekam na decyzję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, mam Witka mocno przeziębionego 🤢
już wczoraj od rana był bardzo marudny, miał podwyższoną temperaturę. w nocy doszedł mu mega katar i kaszel: boję się że dziecko płuca wypluje jak tak dalej pójdzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...