Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Siema
No to pięknie widzę
Do tych dziewczyn co myślały że forum a raczej to juz nie było forum a forma koleżeństwa, myślały że moga się zwierzać pisać o problemach w związkach i z teściami itp. pisać swoje zdanie spoko ja też tak myślałam. Teraz czuje się jak głupia koza która to robiła bo to głupie naiwne i "od tego są przyjaciele w realu" -dzięki. Szkoda ze na wrześniówki co niektóre wsiadły a teraz same to zdanie powiedziały... ze takie zwierzanie to do prawdziwych przyjaciół...
Naiwna byłam sądząc że mogę to napisać do Was o wszystkim...
Powiem tak Kasia piszesz ze Ole można zrozumieć ze ma taki charakter i w takiej formie pisze ale Magdy i Eweliny już nie można? im trzeba pocisnąć? niby w czym są takie winne zeby im tak cisnąć tym ze ja i Ewelina powiedziałyśmy ze w to nie wierzymy? tak to Was ubodło?albo ze powiedziałam ze Gniewko brzydkie imie? aż tak strasznie? może po prostu więcej dystansu do innych i do siebie. Olę poznałaś i traktujesz inaczej pomyśl sobie ze każdą z nas pewnie nabrała by przy bliższym spotkaniu.
Ja Ole bardzo lubię bo kochana dziewczyna z niej tylko tak jak Matylda napisała czasem tak napisze ze nie sposób się z nią nie ściąć, a potem i tak odpuszczam nie draże tematu bo to mądra dziewczyna i nie ma sensu z nią iść ząb za ząb -możecie cofnąć sie do początku i poczytać ze jak się o coś spięłyśmy to za chwile i ja i ona odpuszczała, mam po prostu do niej szacunek.
To co teraz napisałam pewnie kto inny napisze ze głupota i co mam się teraz wyzywać ile ludzi tyle prawd...
spadam bo teraz to juz nie wiem co można napisać a czego nie, i skoro przebywanie tu taj jest w pewnego rodzaju pustotą i powodowane brakiem zajęć to będę robić to co zwykle prac sprzątać gotować dziecko się obudzi bawić kochać całować a międzyczasie nie wchodzić na forum, żeby nie było że nie mam poważniejszych rzeczy na głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry:/
Ufff...mialam troche do nadrobienia ale jak nigdy nie chcialo mi sie tego czytac CO SIE DZIEJE???
moim zdaniem w zyciu sa wazniejsze sprawy!
Chyba niektore z nas maja za duzo czasu i siedza caly dzien przed komputerem i potem odbija i zaczyna sie tak od wymiany zdan a konczy na tym ze juz stad uciekaja dziewczyny 😞
przykro mi z tego powodu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry,

wiecie co, a może smoczek zamiast jedzenia w nocy w celu
przesypiania całej nocy? 😉
Ja dzisiaj zamiast jeść, dałam Majce smoczek i podziałało,
spała od 20 do 8 rano. Zobaczymy jak dziś 😉

Dziewczyny.. widzę, że co poniektóre unoszą się trochę dumą, jednak
z każdej wypowiedzi płynie trochę racji.
Przestańcie już, zobaczcie jak fajnie było.
Proszę Was wyluzujcie, przykro mi, że tu teraz jest jak jest,
bo traktowałam Was jak taką odskocznie od codziennych zajęć.
"Poznałam" Was w trudnych momentach - nie powiem, zżyłam się z Wami
na pewien sposób. Szkoda byłoby to wszystko zepsuć.
Proszę Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zrobiłam powtórkę z wczorajszej rozrywki....
ale było gorzej - tak sie wkurzyła na mnie że daje jej znowu tej herbaty i mleka juz wypic nie chciala, tylko sie darła a ja z nia skakałam....
bozze w koncu pociagneła butle mleka i zasnela, ale godzine mialam wyjeta....
Kasia - przyszła wczoraj chusta, zaraz jade z nią do koleżanki niech mnie uczy 🙂
Poza tym tu już nigdy nie bedzie tak jak było, za dużo słów padło i teraz kazda z nas będzie zastanawiała się co może i co chce napisać...nie będzie tak przyjemnie, a z czasem forum umrze, szkoda bo mimo, że ja tu "najmłodsza" to się bardzo zżyłam....
A już nie chce się wypowiadać co o tym myślę.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Good morning 😁

Magda, jaką masz chustę? Ja mam elastyczną i wiązanie to pikuś ^^ tu na stronce są filmiki jak wiązać
www.1-szy.net/pentelka


taką: http://allegro.pl/natibaby-najwyzej-oceniana-polska-chusta-m-i1809387954.html
lece się uczyć 🙂 jestem zadowolona z zakupu, będę potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
brechti napisał(a):
Fryta co tam?
Weź coś pisz bo trzeba rozkręcić na nowo 🙂


Nic ciekawego,po co mam pisac co u mnie jak mnie zaraz ktoras to wypomni albo napisze po chuj ja tu to pisze to daj spokoj. nic nie rozkrecam mam wyjebane 🙂


Trzeba to rozkrecic zeby dziewczyny do nas wrocily!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
brechti napisał(a):
Aj Fryta nie przesadzaj 🙂
Co tam u Polci?
Andziucha ma rację- trzeba to rozkręcić, żeby dziewczyny wróciły.


Wątpie,że wróca a bez Madzi i Matyldy to chuj nie forum;/
U Polci wszystko oki 🙂

zgadzam sie z tym ze to juz nie takie forum jak z nimi ale trzeba zrobic wszystko zeby wrocily i zeby wiedzialy ze maja do czego!musimy utrzymac to forum!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
brechti napisał(a):
Aj Fryta nie przesadzaj 🙂
Co tam u Polci?
Andziucha ma rację- trzeba to rozkręcić, żeby dziewczyny wróciły.


Wątpie,że wróca a bez Madzi i Matyldy to chuj nie forum;/
U Polci wszystko oki 🙂

zgadzam sie z tym ze to juz nie takie forum jak z nimi ale trzeba zrobic wszystko zeby wrocily i zeby wiedzialy ze maja do czego!musimy utrzymac to forum!


Madzia raczej nie wroci i wcale jej sie nie dziwie po takim potraktowaniu jej przez min.Kasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu, przestańcie być uparte jak osiołki no !
i gadać "nie będę pisac, bo nie wiem czy mogę.. bla bla bla"
jak tak dalej do tego podchodzić chcecie, to po chusteczkę tu dalej jesteście?
usuńcie konta i po problemie 😜
Podejdźcie do tego, że nie wszystkie dziewczyny chciały tu takiej atmosfery,
więc dalej są chętne do rozmów takich jak dawniej 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...