Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Natka85 napisał(a):
O!!!!!!!!!!!! Nie śmiejcie się , ale mam rozpiskę co tam wprowadzać i właśnie jest ten gluten. Co to jest wogóle??


pół łyżeczki kaszy mannej ugotowane z wodą dodajesz do byle jakiego słoiczka jaki podajesz
gluten to takie białko roślinne zawarte w najpopularniejszych zbożach typu pszenica, zyto itd. itp


aaaaa dzieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Aisak jesteś! Powiedz no mi siostro Ty moja jak Ty dajesz ten gluten Liwce? Kaszka? Słoiczki z glutenem czy co?
BTW ja też nie ukrywam, że czasem miałam (mam) ochotę wystawić dziecko za okno !! O!
I Kurwa jak Boga kocham Wiola teraz to już muszę Cię poznać! 🙂 Kasię i Olę też bym chciała tylko ta Wawa mi cholera trochę nie po drodze..


Tym razem spotkanie u nas 🙂 Ja z moją od lipca 5 tys km zrobiłam więc teraz odpoczywamy 😜 Wasza kolej na odwiedziny.

no problem 🙃 byle w weekend! mój chłop już jest nastawiony więc nie będzie stawiał oporu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Aisak jesteś! Powiedz no mi siostro Ty moja jak Ty dajesz ten gluten Liwce? Kaszka? Słoiczki z glutenem czy co?
BTW ja też nie ukrywam, że czasem miałam (mam) ochotę wystawić dziecko za okno !! O!
I Kurwa jak Boga kocham Wiola teraz to już muszę Cię poznać! 🙂 Kasię i Olę też bym chciała tylko ta Wawa mi cholera trochę nie po drodze..


Tym razem spotkanie u nas 🙂 Ja z moją od lipca 5 tys km zrobiłam więc teraz odpoczywamy 😜 Wasza kolej na odwiedziny.

a spotkanie nad morzem to kiedy ?? 😞
brakuje mi tu Oly i Matyldy 😞
Kasia ja tez uwielbiam czytac Twoje posty, jestes niesamowita i mam nadzieje, ze konta nie skasujesz 🙂
Klaudia no ja jestem w Gdańsku, więc jak dla mnie to możemy się spotkac kiedy Tobie pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Aisak jesteś! Powiedz no mi siostro Ty moja jak Ty dajesz ten gluten Liwce? Kaszka? Słoiczki z glutenem czy co?
BTW ja też nie ukrywam, że czasem miałam (mam) ochotę wystawić dziecko za okno !! O!
I Kurwa jak Boga kocham Wiola teraz to już muszę Cię poznać! 🙂 Kasię i Olę też bym chciała tylko ta Wawa mi cholera trochę nie po drodze..

jestemmmmmmmm 😉
usypiałam Liwencje jedną godzinkę 😁 wow
Kasia jutro ide do lekarz i pytam o gluten, wiec ci na razie nic nie powiem
ale wiesz co w słoiczkach jest ta odpowiednia dawka glutenu, tylko kur... są dwa warianty,
z bobvity: brokuly z cukinia i szynka z kaszka pszenna i warzywa z kurczakiem i kaszka pszenna wiec nie bede Liwce w dzien w dzien tego samego słoiczka dawac, ja chyba zrobie tak ze kupie i te słoiczki ale tez kupie kaszke manne i bede dodawac do obiadków, albo jeszce kupie kaszke manne wieloowocowa i bedzie miała na śniadanko 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Natka, no to ja wyskoczę: ale nie wiem co mam napisać: jesteś tu tak rzadko, że nawet Cię dobrze nie poznałam 🥴 więc nie wiem co napisać o Tobie ☺️ ☺️

a swojemu już też kaszkę mannę wprowadziłam: do zupki jarzynowej mu dodałam i zmiksowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Aisak jesteś! Powiedz no mi siostro Ty moja jak Ty dajesz ten gluten Liwce? Kaszka? Słoiczki z glutenem czy co?
BTW ja też nie ukrywam, że czasem miałam (mam) ochotę wystawić dziecko za okno !! O!
I Kurwa jak Boga kocham Wiola teraz to już muszę Cię poznać! 🙂 Kasię i Olę też bym chciała tylko ta Wawa mi cholera trochę nie po drodze..


Tym razem spotkanie u nas 🙂 Ja z moją od lipca 5 tys km zrobiłam więc teraz odpoczywamy 😜 Wasza kolej na odwiedziny.

no problem 🙃 byle w weekend! mój chłop już jest nastawiony więc nie będzie stawiał oporu 🤪


No to Kasia no problemo 🙂 W weekendy jestem dyspozycyjna 😜 Ale w październiku już nie bo mam 3 wesela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a od kiedy wprowadza się ten gluten ? ☺️


jak karmisz cycem to od 5 miesiąca a MM od 6

chyba, że coś popieprzyłam 🤢


nic nie popieprzyłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Asia toć miałaś mi dać znać jak z Elbląga wrócisz! poniedziałek?

wcale nie pojechałam ☺️ rodzice mnie namawiają, ale na razie chyba nie pojadę, a od października szkoła, więc tym bardziej 🙂 poza tym moj M. szuka teraz intensywnie pracy, a ja mu w tym pomagam, wiec sama rozumiesz.. 🙂 Poniedziałek jak najbardziej mi odpowiada 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Kaśka - powiewasz mi - jesteś dla mnie w tym momencie nikim!
I nie chodzi o to, że napisałaś szczerze, tylko o stronę w którą z tym poszłaś!

Przesadziłaś. Tyle!





ojjo jo.. popłacz się i tyle, zabolała szczerość której tak pragnęłaś??
przecież Ty jeszcze w poście do mnie wyrzucułaś że tu nigdy nie można być szczerym i powiedzieć co się myśli bo jest z tym problem, bo jest problem z przyjmowanie krytyki.

No i jak się mają Twoje słowa do twojego zachowania 😁 ???
Nosz hipokryzja...jakby nie patrzeć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
Aisak jesteś! Powiedz no mi siostro Ty moja jak Ty dajesz ten gluten Liwce? Kaszka? Słoiczki z glutenem czy co?
BTW ja też nie ukrywam, że czasem miałam (mam) ochotę wystawić dziecko za okno !! O!
I Kurwa jak Boga kocham Wiola teraz to już muszę Cię poznać! 🙂 Kasię i Olę też bym chciała tylko ta Wawa mi cholera trochę nie po drodze..

jestemmmmmmmm 😉
usypiałam Liwencje jedną godzinkę 😁 wow
Kasia jutro ide do lekarz i pytam o gluten, wiec ci na razie nic nie powiem
ale wiesz co w słoiczkach jest ta odpowiednia dawka glutenu, tylko kur... są dwa warianty,
z bobvity: brokuly z cukinia i szynka z kaszka pszenna i warzywa z kurczakiem i kaszka pszenna wiec nie bede Liwce w dzien w dzien tego samego słoiczka dawac, ja chyba zrobie tak ze kupie i te słoiczki ale tez kupie kaszke manne i bede dodawac do obiadków, albo jeszce kupie kaszke manne wieloowocowa i bedzie miała na śniadanko 😉 😉 😉

ja kupiłam kaszkę z bobovity pszenno ryżową jabłko z gruszką bo myślałam że na kolację będę jej dawać, a tam na opakowaniu jest napisane żeby dodawać do przecierków warzywnych albo owocowych 😮 no i dałam dzisiaj do zupki jarzynowej ale to zupełnie zmienia smak na słodki bezsensu... chyba przekombinowałam 🤢 trzeba gotować zwykła kasze manne i dodawać do obiadków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Asia toć miałaś mi dać znać jak z Elbląga wrócisz! poniedziałek?

wcale nie pojechałam ☺️ rodzice mnie namawiają, ale na razie chyba nie pojadę, a od października szkoła, więc tym bardziej 🙂 poza tym moj M. szuka teraz intensywnie pracy, a ja mu w tym pomagam, wiec sama rozumiesz.. 🙂 Poniedziałek jak najbardziej mi odpowiada 😘

aaa to się cieszę 🙂 widzimy się w poniedziałek :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...