Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiesz Tysia że moja też ma jakieś krostki teraz - ale tak śmiesznie bo tylko po jednej stronie buzi i właśnie kolega S. mówił że jego dzieci przy ząbkowaniu takie krostki miały - czyżby zęby jej szły? 😮 Tylko pediatra jej tam patrzyła i niczego nie widziała, żadnych oznak niby 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiesz Tysia że moja też ma jakieś krostki teraz - ale tak śmiesznie bo tylko po jednej stronie buzi i właśnie kolega S. mówił że jego dzieci przy ząbkowaniu takie krostki miały - czyżby zęby jej szły? 😮 Tylko pediatra jej tam patrzyła i niczego nie widziała, żadnych oznak niby 🤔
to nie wiem.., ale mi tak lekarka powiedziala i najlepsze jest to ze najmocniej widac po obu stronach ust jakby odcisniecie smoczka.. i to jest mozliwe, tyle s,liny Ola non stop na buzi to nie mozliwe by w koncu nic nie wyskoczylo.. a mowila jeszce Ze zabkowanie wlasnie potrafi tak oddzialowywac na buzke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytuś czym sie martwisz?? Mala jest duza silna zdrowa wiec to znaczy ze tyle jej starcza do szczescia 🙂 nie jest jakims kurczakiem, przybiera ladnie wiec nie ma co o tym myslec, ja jako niemowle jadlam bardzo malo i to samo pozniej, wszyscy mojej mamie dogryzal;i ze mnie glodzi bo ja taka chudzina bylam zawsze. a lekarka w koncu na badaniach jej powiedziala ze wyniki sa prawidlowe nic mi nie jest i ze ma przestac sie tym martwic bo widocznie jestem takim dzieckiem ze mi to wystarcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mój S. pizzę robi 😜 Ciekawe co z tego będzie.. Mówi że mu ciasto trochę wyrosło bo to ma być nieduża pizza 😁 😁 😁
No nie mogę, najwyżej będzie zakalec 😉
zazrdroszcze, ja ostatnio juz zD. gadalam o pizzy bo u nas zawsze on robi i juz nam sie obojgu chce ale jakos zawsze zapominamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Tysia myślałam, że buźkę mu zobaczę a tu nic 🤢
Pięknie!!!
buzki nie ma za ciekawej bo ma strasznie wysypana 😞

lekarka mowila ze to od slini i zabkowania i wiecie co wierze w to bo on ma hektolitry sliny na buzi.. ledci mu jak z kranu poprostu cos strasznego. po nocy to jest tak zawsze zapluty jak i cale przescieradlo a czasami i koldra... nie wiem co on robi ze tak jest ale tak jest..

biedny m,a ten pyszczek..



Tysia a czy to są takie jakby rumieńce od tej śliny, jak to wygląda???? Jaś ma też jakieś coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Tysia myślałam, że buźkę mu zobaczę a tu nic 🤢
Pięknie!!!
buzki nie ma za ciekawej bo ma strasznie wysypana 😞

lekarka mowila ze to od slini i zabkowania i wiecie co wierze w to bo on ma hektolitry sliny na buzi.. ledci mu jak z kranu poprostu cos strasznego. po nocy to jest tak zawsze zapluty jak i cale przescieradlo a czasami i koldra... nie wiem co on robi ze tak jest ale tak jest..

biedny m,a ten pyszczek..



Tysia a czy to są takie jakby rumieńce od tej śliny, jak to wygląda???? Jaś ma też jakieś coś

Moja ma i krostki i rumieńce takie 🥴 Ale w dzień bo po nocy jakoś to znika trochę, nie wiem co to jest 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Tysia myślałam, że buźkę mu zobaczę a tu nic 🤢
Pięknie!!!
buzki nie ma za ciekawej bo ma strasznie wysypana 😞

lekarka mowila ze to od slini i zabkowania i wiecie co wierze w to bo on ma hektolitry sliny na buzi.. ledci mu jak z kranu poprostu cos strasznego. po nocy to jest tak zawsze zapluty jak i cale przescieradlo a czasami i koldra... nie wiem co on robi ze tak jest ale tak jest..

biedny m,a ten pyszczek..



Tysia a czy to są takie jakby rumieńce od tej śliny, jak to wygląda???? Jaś ma też jakieś coś

Moja ma i krostki i rumieńce takie 🥴 Ale w dzień bo po nocy jakoś to znika trochę, nie wiem co to jest 🤔

Moja na szczescie nic nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To chyba to samo, zapytam w przyszły poniedziałek jak w szpitalu będę. Mojemu zaczęło się właśnie tak jakby od kącików ust, a teraz oba policzki. Wygląda jak rumiana dziewoja 😆
No ślini się strasznie, często muszę go przebierać bo śliniak nie daje rady, jak wogóle pozwoli mu pobyć na sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszamalam 2 hanburgery i padne 🤢
co do jedzenia to moja pije ok.5 butelek w tym jedna kaszka i pije ok. 100ml herbatki dziennie plus sloiczek 🙂 a i dzis kupilam jej zupke jarzynowa gerbera i jednej butli nie wypila 🙂
a mam pytanie choc kiedy juz pytalam, ale dzis w gazecie 'dziecko' byla probka kremu ziajka i posmarowalam nim vanesske i tak ladnie pachnial i skora taka fajna sie zrobila uzywala ktoras tego kremu? bo jest o niebo lepszy od johnsona 🤢
kasia krzysiu tak slodziutko sie usmiecha tylko zjesc ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
wszamalam 2 hanburgery i padne 🤢
co do jedzenia to moja pije ok.5 butelek w tym jedna kaszka i pije ok. 100ml herbatki dziennie plus sloiczek 🙂 a i dzis kupilam jej zupke jarzynowa gerbera i jednej butli nie wypila 🙂
a mam pytanie choc kiedy juz pytalam, ale dzis w gazecie 'dziecko' byla probka kremu ziajka i posmarowalam nim vanesske i tak ladnie pachnial i skora taka fajna sie zrobila uzywala ktoras tego kremu? bo jest o niebo lepszy od johnsona 🤢
kasia krzysiu tak slodziutko sie usmiecha tylko zjesc ☺️


Kasia? 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...