Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bry 🙂
Ja też mam kupę roboty dziś, w planie
- prasowanie mega sterty
- odkurzanie
- mycie okien
- zmiana pościeli
- zrobienie prania
- zmiana firan
- umycie podłóg
- zrobienie sałatki jarzynowej

Podejrzewam, że nawet połowy nie zrobię bo na 16-tą do Ozimka więc 3 godziny mi uciekną a i teraz siedzę bo Lenka zasnęła... 🤢

Pewnie nic się tu dziś nie będzie działo, przy pełnym składzie była cisza a jak nie ma kilku to pewnie całkowite milczenie nastanie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć laski :*
Lenka wszystkiego najlepszego i buziaków milion :*


a ja mam kaca dzisiaj ;/ wczoraj mały został z babcią, a my poszliśmy na impreze.. wszystko fajnie, gdyby nie ten KAC!
Poza tym, Kacper też ma jakieś krostki. Takie pojedyńcze, czerwone i ni cholery nie wiem od czego. Tylko na twarzy i 2 na paluszkach od ręki. Wyglądają jak ugryzienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello !

Leniuszku! Samych radosnych dni, pysznego mleczka i innego jedzonka, duzio duzio duzio buzioli w Twoje czółeczko i kopnij mamę niech wraca 😉

Ja po pracy
mieszane uczucia
chyba za bardzo nie chcę tam pracować (klub fajny ale ludzie, hmm)
atmosfera taka sobie

chyba dziś im podziękuję ^^


I lecę na rodzinny obiad- kuzyn się wczoraj ożenił (skromnie, cywilnie)- wesela nie ma (będzie po kościelnym).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂
mój syn sobie dzisiaj w nocy jaja ze mne robił. od półtora miesiąca przynajmniej jak zje o 20, zasypia to dopiero sie budzi na amu o 4-5 i dalej spi. a dzisiaj 2.30 a ona rozbudzony i jeszcze sie zachowuje jakby mega głodny był. zapchałam go piciem, myslalam ze zaśnie a on w łóżeczku leży i AAAAAA EEEEEEE i pluje mi śliną. 😠 😠 jak zasnął to obudził się w końcu prawidłowo 4.30 zjadł i do 6 spał, a potem to już sama wstałam.
aha dzisiaj po raz kolejny spotkałam się z przypadkiem starej panny cierpiacej na syndrom niedorżnięcia... jezu co za baba podła. na zaliczenie pojechałam a ona mi jakies cuda wiankli powymyślała, chociaż 2 kolokwia napisałam to jeszcze mam 2 razy do niej przyjezdzac bo jakies materiały zachciało jej sie przygotowywać dodatkowe. nosz kurrrr... za kare chyba że dziecko urodziłam i mnie na sesji nie było. wiedziałam, że będą z nią problemy. nie cierpię takich służbistów. nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu 😠 😠 😠
a no i ogólnie jestem niedospana, czuję jakby mi ktoś walnał młotkiem w głowe 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem po mega KURWA wyczerpującym dniu. Dosyć, że:

- wysprzątana kuchnia
- poodkurzane mieszkanie
- obiad zrobiony
- warzywa na sałatkę ugotowane i obrane (jeszcze nie pokrojone bo czasu i sił brakło)
- kurze wytarte
- wyprasowana sterta ubrań i pieluch Lenki
- wyprasowana stera ubrań męża
- przebrana pościel
- wyprasowane 7 metrów firan do salonu - takich na 2.70 wysokości
- inne rzeczy zrobione po drodze - czytaj opieka nad mega KURWA absorbującym dzieckiem

to jeszcze byliśmy u Ozimka a tam tak:

- uciekającym oczkiem mam się nie martwić, baa w ogóle nie zaprzątać sobie tym głowy - wszystko podobno się unormuje
- dalej pozostajemy na HUMANIE SL jakiś miesiąc
- mam wprowadzać powoli inne pokarmy i przyzwyczajać ją mimo że nie chce, po 5-tym miesiącu zacząć do diety wprowadzać kasze tzn jaglaną, kleiki ryżowe itd, a po 6-tym miesiącu dopiero kaszę manną z glutenem, o mięsie na razie nic nie wspominał
- przepajać, ale najlepiej wodą, mówiłam że ona wody niet, więc mam dawać soczek i co jakiś czas zmieniać proporcję soku a dawać w to miejsce wodę aż zejdę do samej wody, bo soczki podobno nie za bardzo dla takiego bejbika 🤨
- mam ćwiczyć unoszenie głowy tj jak ona leży na płasko to się nie podrywa do siadania dlatego mamy ćwiczyć, za to zaskoczony był że tak sprytnie się już kula i podobno tą umiejętność mogłaby mieć opanowaną dopiero za miesiąc lub później
- do siadania ma czas - do 8 miesiąca
- mam zrobić jej echo serduszka bo rzeczywiście jest delikatny szmer, ale podobno fizjologiczny i tylko dla spokoju ducha mamy jechać na badanie
- na żadne pobieranie krwi mam nie iść i nie kazał narażać jej na niepotrzebny stres bo nie widzi ku temu żadnych wskazań
- acha zaskoczony był, że już tak reaguje jak 8 miesięczne dziecko i widać ewidentnie (wg niego) że jest bardzo bystra i kojarzy fakty, jak go zobaczyła to rozwyła się tak, że pół Mokotowa słyszało i jak dla niego jest przestraszona i to bardzo i to prawdopodobnie szczepieniami a do tego tym incydentem z ciocią S. która przestraszyła mi dziecko pod sklepem aż się zaniosło
- a i dobił mnie bo opowiadałam, że ciągle płacze, że jest mega absorbująca, że nie mogę od niej odejść bo wyje, a on mi na to, że to właśnie przez to że już dużo kojarzy i jest mądra i że do 8 miesiąca będzie tylko gorzej bo ona się teraz ciągle rozwija i to prawidłowe reakcje świadczące o tym, że rozwój neurologiczny przebiega prawidłowo
- pytałam dlaczego się tak wszystkiego boi - to też jak wyżej - już poznaje i jest bystra i kojarzy kogo zna a kogo nie a co do dźwięków typu kichanie, strzelanie paneli itd to widocznie ma dobrze rozwinięty słuch a poza tym należy do tej części dzieci (nielicznej KURWA 😠 ), która tak reaguje..
- generalnie jest zdrowym niemowlakiem i nie ma się czego czepiać ☺️

Hmmm nie wiem czy o czymś nie zapomniałam 🤔 🤨 Najwyżej dopiszę, zresztą pewnie i tak przeczytają to 3 osoby na krzyż 😁

I padam już na ryj 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Ola - szacun ! 😉 narobilas sie

Dobrze ze z Lenka wszystklo dobrze, widocznie musisz sie przyzwyczaic ze takie bedziesz miala dziecko 🙂

Mojego to z kolei moglabym sprzedac obojetnie komu i tak by mu bylo dobrze 🙂 dzisiaj caly dzien byl z moja mama bo nie widziala go tydzien bo miala drugie zmiany wiec wiedzialam ze tak ebdzie ze jak go zabierze to przyprowadzi dopiero na kapanie i mowila ze obskoczyla z nim cale miasto, kilka supermarketow i ten grzdyl smial sie do kogo popadnie, piszczal, gadal, dyskutowal i sprzedawal banany obcym ludziom. Mowi ze tyle oobo do niego gadalo bo tak sie rozgadal w kazdym sklepie ze zwracal uwage i nie wazne kto to byl wszyscy otrzymali mega usmiech i piszczalki 🙂 a pod jej blokiem jakas sasiadka go wziela na rece, siedziala z nim, bawila sie jak mama mu mleko robila i bylo mu jak w niebie

Zreszta moje dziecko jest takie ze zadne zabawki mu nie potrzebne.. najlepiej to do niego pierdolic za przxeproszeniem najwieksze glupoty na swiecie, nie wazne co, byle by gadac 🙂 i on jest w siodmym niebie. W sumie to dobrze ze taki z niego sprzedawczyk 🙂 mi to pasi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeczytałam ja :P dobrze że z małą wszystko w porządku 🙂 Ola zrobiłas sobie jakąs liste pytań do tego lekarza?? bo ja to zawsze pójde i połowe co się miałam dowiedzieć to zapominam 🤔 🤔

Ja dzisiaj młodemu z okazji skończenia 4 miesiąca zapodałam troszkę marchewki 😆 najpierw mu zaczęłam dawać normalnie w porze jedzenia jak był głodny więc sie zbulwersował że mu w brzuniu burczy a nie morze się najeść na szybko i nie chciał. odpuściłam troche, dałam mu 120 mlesia i później już mu lepiej wchodziło, jak załapał o co chodzi z tą łyżeczką to już sie darł jak mu zabierałam 😁 😁

a jullce pod wieczór kaszel przekształcił się w gorączkę i o. już mogę powiedziec, że sezon przedszkolno-zarazowy uważam za rozpoczety 😠 😠

popijam piwko jakieś czeskie cytrynowe i właaaaaśnie włączyłam nieśmiertelny "armageddon" i będe wyyyyyć po raz 1500 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia - pytałam - oznak ząbkowania brak 😮 wysypka podobno alergiczna 🤢 I pytałam też dlaczego mi się w nocy zrywa z histerią - powiedział, że ma koszmary 😁 Już nie ciągnęłam tematu, ale widocznie moje dziecko ma codziennie koszmary 😜

niksssa - tak robię listę pytań bo też zawsze zapominam połowy i wystąpiłam dziś z kartką przed doktorem 😁
A no i buziaczki dla Szymka z okazji 4 miesięcy ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...