Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bry
niezła epidemia wszyscy chorzy masakra jakas

Krzysiu i Polcia cudowni 🙂

co do powrotów ja się od poczatku nie wypowiadałam na ten temat i teraz tez sie nie wypowiem wiem swoje i pozostawie to dla siebie 🙂 bo po co rozgrzebywac i kłócić się i tak forum nie bedzie takie jak kiedys ...

Neliczka i Witku 1ooo latek duzo zdrówka i uśmiechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
poklaskalam Wam

no nie.. kacper mi sie dobiera do klawiaturz i mi popryestawial literki

to mu kup laptoka 😁

ostatnio chcialam mu kupic tel komorkowy < zabawkowy 🙂 > bo on mi zabiera moj 😉 ale lipne byly 🙂


mam to samo a najlepsze jest to ze grzechotki ja nie interesuja woli wlasnie jakies dzwięki tak jak piszczaca książeczka itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola racja nie wychodź bo ostatnio wszyscy chorzy....
Naprawde te pajace takie duże? ja dopiero dziś na poczte ide, bo w piatek nie zdarzyłam...
jescze nawet nie nadrobilam weekendu. Musze poczytac bo ciekawa jestem co u Ozimka 🙂 Ola pytalas o to co prosiłąm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dalej nie w humorze 😞 ale zgłaszam się ze jestem
zaczynam mieć coraz większe doły, co wizyta u psychologa i rehabilitantki to nowy zestaw ćwiczeń tzn. głownie psycholog kazała mocno pracować nad rączkami, bo nadal Liwka nie umie ich oderwać od podłoża, tak jakby nie miała w nich czucia, jakby nie dochodziły informacje do mózgu że może nimi pracować, podnosić je, oderwać od podłoża, jakaś masakra, nie wiadomo do końca o co chodzi
mi w ciągu dnia czasu juz nie starcza, a Liwka biedna nie ma chwili wytchnienia, bo jak nie lezy na brzuszku lub ćwiczymy obroty, to znów ćwiczymy te rączki i tak w kółko, od karmienia, spania do ćwiczeń
Nikola pytałaś o to jak wygląda wizyta u psychologa dziecięcego,
Wioluś a ty o psychologa, jak dobrze pamiętam
na początku jest wywiad na temat Liwki np. jak zasypia,w jaki sposób, ile czasu śpi w dzien, jak śpi w nocy, jak reaguje w kąpieli, czy lubi czy nie, czy są problemy z jakimiś partiami ciałą tzn. czy nie lubi dotyku a jakiś partiach ciałą i dużo innych nawet jak przebiegała ciąża itp.
Następnie kładzie Liwkę na materacu i sprawdza jak się zachowuje patrząc w swoje odbicie w lustrze, czy reaguje, sprawdza czy reaguje na dźwięk, sprawdza czy ma motywacje do sięgnięcia po zabawkę. Liwia ma ogromną motywacje, aż całą się trzęsie ale nie potrafi, jest ogromny problem z tymi rączkami, tak jak już wcześniej pisałam, nie wiadomo do końca czy to brak czucia, czy brak pewności siebie ze potrafi oderwać je od podłoża 🥴 🥴
Wszystkiego co najpiękniejsze że Witusia i Neliczki 😘 😘 😘
I spóźnione dla Leniuszka, buziaczki dla Was Szkraby 😘 😘

co jakiś czas podglądam, odezwę się więcej jak będę w lepszym humorze żeby nie smucić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
poklaskalam Wam

no nie.. kacper mi sie dobiera do klawiaturz i mi popryestawial literki

to mu kup laptoka 😁

ostatnio chcialam mu kupic tel komorkowy < zabawkowy 🙂 > bo on mi zabiera moj 😉 ale lipne byly 🙂


mam to samo a najlepsze jest to ze grzechotki ja nie interesuja woli wlasnie jakies dzwięki tak jak piszczaca książeczka itp


Kacper tez woli ksiazeczke piszczaca. Ona zazwyczaj cala jest we slinie 🙂 pilot od TV mamy podswietlany i tez go bardzo int 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia współczuje nie wiem co napisac próbuje postawić się w twojej sytuacji ale i tak pewnie nie zrozumie co czujesz Płakać mi się chce jak czytam twoje opisy nie wiem co bym zrobila na twoim miejscu ale wiem jedno jestes zajebiscie dzielna najdzielniejsza z nas wszystkich i napewno zostanie ci to wynagrodzone trzymaj sie i jestesmy z toba 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Kasiu jestes mega dzielna i smiało mogę powiedzieć że jestes wspaniałą mama. Ja sama nie wiem czy dałabym radę. Na pewno masz gorsze dni ale tak jak Dorka napisala kiedys Ci to wszystko zostanie wynagrodzone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Kasia współczuje nie wiem co napisac próbuje postawić się w twojej sytuacji ale i tak pewnie nie zrozumie co czujesz Płakać mi się chce jak czytam twoje opisy nie wiem co bym zrobila na twoim miejscu ale wiem jedno jestes zajebiscie dzielna najdzielniejsza z nas wszystkich i napewno zostanie ci to wynagrodzone trzymaj sie i jestesmy z toba 😘

Podpisuję się obiema ręcyma i nogami 🙂 Trzymaj się dzielnie Kasiu, jestem z Tobą 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola - uspokoiłam sie jezeli chodzi o oczko,
a pic trzeba dawac za wszelka cene tak? Mowil ile dziecko musi dziennie wypic?

obojętnie ile by nie wypiła to trzeba próbować, moja też max 40 ml wypija 🤢

mojemu zdarza sie nie raz i 150 ml wypic na raz a sa takie dni ze wcale niechce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - no to trzeba się spotkać w któryś dzień jak będzie ładna pogoda. Ja jutro mam szczepienia a w środę i czwartek rehabilitację - ale na 12 więc popołudniu śmiało możemy śmignąć na spacerek. Jak będziesz miała ochotę to daj znać.

Buziaki dla ciebie a Laura przesyła trochę pozytywnej energii dla Liwencji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...