Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dorka - ja się powtórzę, nam zawsze pomaga Linomag maść.. 2 dni smarowania po każdej zmianie pieluszki i powinno być ok 🙂
No i zauważyłam że mojej się odparza koło odbytu jak długo w samochodzie w foteliku siedzi.. Prawie za każdym razem zaraz ma czerwoną dupkę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka - ja się powtórzę, nam zawsze pomaga Linomag maść.. 2 dni smarowania po każdej zmianie pieluszki i powinno być ok 🙂
No i zauważyłam że mojej się odparza koło odbytu jak długo w samochodzie w foteliku siedzi.. Prawie za każdym razem zaraz ma czerwoną dupkę 🥴


to musze kupic bo alantanem tez próbowałam i nic 🤨 nawet nie wiem od czego az tak sie odparzyla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko przenajświętsza wróciłam z aerobiku 😮 😮 zajęcia sie nazywały "płaski brzuch" ale zanim doszło do cwiczenia brzucha to ja juz po 20min rozgrzewce umierałam - kiedy ja ostatnio jakis wysilek fizyczny miala oprocz noszenia dziecka/wózka/zakupów czy wchodzenia po schodach... oo fuck jutro z łóżka chyba nie wstane 🤔 🤔
dziewczyny, które mają dziewczynki, na www.endo.pl w outlecie sa fajne kombinezony na zime. w ogóle polecam - ja juz drugi rok zamawiam stamtąd julce kurtkę - sa rewelacyjne jakościowo 🙂 🙂 tylko nerwa mam że nie ma dla chłopaka w tegorocznej kolekcji całego kombinezonu 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wybywam na zumbę, podejrzewam, że jutro nie będę mogła chodzić bo przy tym fitnesie traci się nawet do 600 kalorii 😮 No ale trudno, jakoś ten bebzon muszę zgubić i wały co mi po ciąży zostały 🤢 🤢
Kombinezon z outletu fajny ale ten jaśniejszy co mi się widzi to za mały, zostały tylko na 68 cm 😠
Lecę, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😁
nikssa- ja miałam dziś 2 h treningu: po stepie byłam mokra jak kuzwa zmokła kura a po dwóch ledwo do auta doszłam.... i nie wiem, czy to taki wycisk był czy z moja kondychą gorzej 🙂

ola- super ta zumba, szkoda ze u mnie nie ma
AA I ZDAJ RELACJĘ JAK BYŁO


kurde helka chyba mi obsikała piżamę (możliwe, możliwe) bo coś mi moczem wali (i to nie moim!) 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila- Kacper cudo- moja Helka też tak na czworaka potrafi i co najlepsze od wczoraj z tej pozycji robi tak jakby chciała tyłkiem na piętach usiąść ale nie siada tylko błyskawicznie 'wyrzuca' się do przodu 😁 trudno to opisać ale wygląda jak żaba 😁 i tak właśnie przesunie się parę cm do przodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Dobry 🙂
No no no Kacperek juz niedlugo bedzie uciekal mamie 🙂
A ja dzi nie wyspana i do tego zimno i pochmurno 😠


U nas słoneczko swieci 🙂

to na spacerek 🙂


No coś Ty za wczesnie dzicko musi jeszcz edrzemke zaliczyc,mama sie uszykowac.Pozatym okres mam i za bardzo nigdzie nie chce mi sie wychodzic;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Dobry 🙂
No no no Kacperek juz niedlugo bedzie uciekal mamie 🙂
A ja dzi nie wyspana i do tego zimno i pochmurno 😠


U nas słoneczko swieci 🙂

to na spacerek 🙂


No coś Ty za wczesnie dzicko musi jeszcz edrzemke zaliczyc,mama sie uszykowac.Pozatym okres mam i za bardzo nigdzie nie chce mi sie wychodzic;/

Ja po wczorajszym sprzataniu ledwo chodze wszystko mnie boli:/
U nas jakby byla ladna pogoda to juz bym wyruszyla bolidem na spacer ale jak narazie lipa 😞
maly skazany na dom 🙂
A ja na leniuchowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry.

Ania - nie mogłam się dziś zwlec po tej zumbie z wyra. Jakiś kosmos, po ciąży kondycji zero, dostałam zadyszki, że w pewnym momencie musiałam stanąć bo myślałam, że mi serce gardłem wyskoczy. Ogólnie zumba super, no i prowadząca zajebista, młoda dziewczyna ale po prostu wymiata. Jak ona tym tyłeczkiem kręci ☺️ Ja tak nie umiem a do gamoni nie należę w tej kwestii hihihi. Jednym słowem wycisk zajebisty, do tego musisz opanować kroki i flamenco i rumby i salsy i jeszcze kilku innych a do tego układy 😮 Pierdoliło mi się czasami, za dużo jak na początek. Anyway - jak ktoś ma okazję to polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...