Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Aniu - mam kontakt i z Kasią i z Matyldą. Matylda walczyła z gorączką, ale już jest w miarę ok tzn Lenka ma ok 37 stopni więc już normalnie. Tyle, że jest smutna i przybita. Matylda podejrzewa ząbki bo leją jej się hektolitry śliny tak jak Krzysiowi.
U Kasi też już w miarę ok - tzn mówię o Witku - został mu katarek, kaszel już ustępuje i gorączka też przeszła.


Witusiu kochany - dużo zdrówka, miłości i radości z okazji ukończenia 5 miesięcy 😘


Nela - Tobie też mała czekoladko życzę samych słonecznych dni - zwłaszcza w PL 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
frytus czy mi wybaczycie??
Ja po prostu nie mam czasu na codzienne siadanie do komputera.... Cały czas albo sprzątam albo robie przetwory na zimę albo muszę zajmować się małą....
Na prawdę przepraszam...

Daj spokój Eunika - nie samym forum człowiek żyje, ale wpadaj do nas czasem 😉 Ja się nie gniewam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
frytus czy mi wybaczycie??
Ja po prostu nie mam czasu na codzienne siadanie do komputera.... Cały czas albo sprzątam albo robie przetwory na zimę albo muszę zajmować się małą....
Na prawdę przepraszam...

Daj spokój Eunika - nie samym forum człowiek żyje, ale wpadaj do nas czasem 😉 Ja się nie gniewam 🙂

Dzięki za zrozumienie... I tak jak mogę to wpadam i piszę... Chociaż czasami jak mnie już tak długo nie ma to wstyd mi pisać po tak długim czasie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
ja dzis od rana byłam z mlodym u lekarza - kaszle od wczoraj 🤢 🤢 zaraza niestety jak juz sie pojawiła to kurcze wszyscy po kolei sie w domu pochorowali. myslałam ze szymka ominie ale jak sie zaczął kaszel to juz nawet nie czekałam na gorączke - dostał leki, mam nadzieje ze przejdzie bez komplikacji 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
frytus czy mi wybaczycie??
Ja po prostu nie mam czasu na codzienne siadanie do komputera.... Cały czas albo sprzątam albo robie przetwory na zimę albo muszę zajmować się małą....
Na prawdę przepraszam...

Ja Ci wybaczam,ale zeby mi to bylo ostatni raz!! A jak Twoja ksiezniczka sie ma??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
frytus czy mi wybaczycie??
Ja po prostu nie mam czasu na codzienne siadanie do komputera.... Cały czas albo sprzątam albo robie przetwory na zimę albo muszę zajmować się małą....
Na prawdę przepraszam...

Ja Ci wybaczam,ale zeby mi to bylo ostatni raz!! A jak Twoja ksiezniczka sie ma??

mojej niuni idą zęby i właśnie się obudziła i już pielucha w buzi spała tylko pól godzinki.... masakra.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry.
Wszystkiego najlepszego dla Witolda i Neli 🙂 Buziaki dla Was 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Z moim dzieckiem cos sie stalo w sobote.. a mianowicie mielismy wesele i zostawilismy go z tesciowa. wyszlismy z domu a on w placz.. zaczal tak tesciowej plakac ze nie mogla go uspokoic, nic nie pomagalo.. zmienila mu pieluszke, byl najedzony, nosila go, bujala, spiewala .... i nic..... po slubie zadzwonila do mnie i slysze ze placze, tzn ryczy !! jak by go ze skory obdzierali 😞 i musielismy wracac zeby go uspokoic.. Mlody az sie zanosil placzem 😞i jak mnie zobaczyl to sie uspokoil, zaczal sie smiac... pobylismy 30 min i nic.. nie plakal, bylo wszystko ok wiec go znowu zostawilismy i nie zdazylismy wyjechac na ulice i dostalismy znowu tel ze maly ryczy... wiec sie wracamy 🙂 zobaczyl mnie i znowu spokoj.,.. usmiechniety Kacperek.. posiedzialalam z nim godzine i bylo juz wszystko oki, maly sie zajal zabawa wiec pojechalismy. Tym raziem bylo juz oki. ale maly budzil sie tesciowej co chwila z placzem. Nie wiem nawet co jemu bylo.. On chyba za malutki jest zeby rozumial ze ja go zostawilam z kims i pojechalam gdzies. Poznaje juz ludzi ale akurat babcie zna.. wiec nie wiem o co chodzi.

Poza tym .. od szpitala kacper nie umie spac w lozeczku, bo tam spalismy razem caly czas.
Przeziebila mi sie mlody.. ma katarek i zaczyna kichac 😞 eh... wszyscy po kolei chorujemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sobie myślę że każdy swój rozum ma i jak będzie chciał to wróci. Żadna z nas nikogo do kasowania konta nie namawiała więc i nie zamierzam nikogo prosić żeby wrócił. To jest forum i każdy ma prawo się wypowiadać więc jak będzie miał na to ochotę to to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...