Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
kurdeee !! no wlasnie.. moj zawsze taki byl grzeczny na spacerach a teraz ma W DUPIE ! i tak jak Ty mowisz zauwazylam ze mu sie kurde nudzi ! Nie chce byc zakryty , zabudowany, wkurza sie jak nic nie widzi i nie moze sobie popatrzec. Jak nie pada to zawsze spuszczam bude maksymalnie i gadam do niego i cos tam sobie oglada a jak pada albo jest zimno to DUPA !
Krzyki, wrzaski wyginania sie.. normalnie FOCHY

Chyba mi przyjdzie zmienic woizek na spacerowke. Bo jak go wyiagam i siedzimy na lawce to oglada wszystko i wszystkich, jest zachwycony. Wczoraj zrobil furore w sklepie z butami bo D. gadal z kupmlem ja go wyciagnmelam z wozka i poszlam niedaleko z nim do sklepu.
Chcialam buta przym ierzyc a nie moglam jak go trzymalam wiec pytam babke czy go na sekundke wezmie. Taka fajna mloda, mowi jasne ale jak sie rozplacze?
A JAK SKAD ! On bym wniebowziety, jak zaczal sie w nia wpatrywac i usmiechac, zaraz zaczal piszczec i gadac po swojemu to caly sklep bab sie do niego cieszylo i z nim gadalo 🙂 to to on uwielbia..
A wlozyc go do wozka to juz ma w DUPIE..

lubi dziewczynki znaczy się 😉 hehe cwany gapa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
witam
Fabianek cudowny 🙂
ja tez wychodze ze swoja nawet jak jest zimno i pada bo zauwazyłam ze jak jest dobrze dotleniona to lepiej mi spi w nocy wiec spaceruje w dzien min. na 2h

A jak tam odparzenie? Kupiłaś już Linomag maść w aptece?

jesli chodzi o ten linomag to moj maly jak bylo tak goraco mial odparzenia i jak zastosowalam to zaraz wszystko zniknelo wiec polecam go 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
witam
Fabianek cudowny 🙂
ja tez wychodze ze swoja nawet jak jest zimno i pada bo zauwazyłam ze jak jest dobrze dotleniona to lepiej mi spi w nocy wiec spaceruje w dzien min. na 2h

A jak tam odparzenie? Kupiłaś już Linomag maść w aptece?


nie jeszcze nie kupilam zaraz wlasnie wychodze i kupie ten linomag i kminek bo Wioli sprawdzil sie sposób z kminkiem zobaczymy bo az jej sie taka skorupka zrobila na pupce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
witam
Fabianek cudowny 🙂
ja tez wychodze ze swoja nawet jak jest zimno i pada bo zauwazyłam ze jak jest dobrze dotleniona to lepiej mi spi w nocy wiec spaceruje w dzien min. na 2h

A jak tam odparzenie? Kupiłaś już Linomag maść w aptece?


nie jeszcze nie kupilam zaraz wlasnie wychodze i kupie ten linomag i kminek bo Wioli sprawdzil sie sposób z kminkiem zobaczymy bo az jej sie taka skorupka zrobila na pupce

to jeszcze siemię lniane kup bo super działa na skórę i korę dębu - tylko uprzedzam że jak masz jasną wanienkę to po korze dębu będzie do wymiany 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellou... 🙂
wczoraj jak padłam po tym aerobiku to mój R. nie był w stanie mnie dobudzić - ani dzwonkiem, ani telefonem - ze 20min sie dobijał. no i nawet nie pamietam jak mu otworzyłam.
no i w związku z moją katastrofalną kondycja (jak można tak się zapuścić??) postanawiam 2 razy w tyg. uczęszczac na w/w zajęcia i pogodzić się z rowerkiem stacjonarnym, bo od jakiegoś czasu służy za wieszak na bluzy 😁 😁
pogoda do kitu, zresztą i tak się z małym nie wynurzam bo zakasłany, wczoraj po tych syropach większość czasu spał, poprawy na razie nie widać. a jeszcze po południu czeka mnie dentysta z julką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde szukam bucików dla Lenki na jesień tzn bardziej to takie paputki ale niczego nie mogę znaleźć nowego, wszystko używane.. 🤢 Macie namiar na coś takiego, tzn w takim stylu?

http://allegro.pl/buciki-ciapetki-kotek-i1825528442.html

Widziałam podobne w H&M, jak nie znajdę niczego w necie to będę musiała się wybrać do miasta, a nie uśmiecha mi się to 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kurde szukam bucików dla Lenki na jesień tzn bardziej to takie paputki ale niczego nie mogę znaleźć nowego, wszystko używane.. 🤢 Macie namiar na coś takiego, tzn w takim stylu?

http://allegro.pl/buciki-ciapetki-kotek-i1825528442.html

Widziałam podobne w H&M, jak nie znajdę niczego w necie to będę musiała się wybrać do miasta, a nie uśmiecha mi się to 🥴


ja bylam w niedziele u mnie w H&M ale z takich paputek to były same małe rozmairy. Żadne nie były dobre na małą, nawet w świecie dziecka wszystkie były malutkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Haha widzę, że Ola tu dziś niezłą konkurencję wujkowi Google robi 😁 😁 😁

Chujowa pogoda tu u mnie od 3 dni. Wczoraj z małą nie byłam, mam spacerówkę i ona jest raczej przemakalna. I wszystkie ciepłe ciuszki jeszcze się suszyły na strychu. Ale dzisiaj nie ma chuja we wsi, idę na spacer.
Czytałam gdzieś ostatnio, że z dzieckiem to min. 2 godziny dziennie na dworze powinno się być, a ja przy dobrych wiatrach i ładnej pogodzie jestem 1-1,5 h 😮

Ja zakwasów ni mam 🤪 nawet na brzuchu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Dzień dobry!
Haha widzę, że Ola tu dziś niezłą konkurencję wujkowi Google robi 😁 😁 😁

Chujowa pogoda tu u mnie od 3 dni. Wczoraj z małą nie byłam, mam spacerówkę i ona jest raczej przemakalna. I wszystkie ciepłe ciuszki jeszcze się suszyły na strychu. Ale dzisiaj nie ma chuja we wsi, idę na spacer.
Czytałam gdzieś ostatnio, że z dzieckiem to min. 2 godziny dziennie na dworze powinno się być, a ja przy dobrych wiatrach i ładnej pogodzie jestem 1-1,5 h 😮

Ja zakwasów ni mam 🤪 nawet na brzuchu!

Ania - jaką konkurencje? 😮 🤔 Że niby Allegro? 🤔
Ja też zakwasów nie mam ale jestem jakaś zmęczona, cóż starość nie radość 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka - 4 You 🙂

Kąpiel w siemieniu lnianym
pół szklanki siemienia wrzucić do dużego garnka z wodą (np.5 litrowego) i od czasu do czasu mieszając doprowadzić do wrzenia (ostrożnie bo kipi i wylewa się z garnka). Gotować na wolnym ogniu 15-20 minut (mieszać od czasu do czasu). Pozostawić do wystygnięcia. Na dnie garnka pozostaną ziarna siemienia, a powyżej utworzy się galaretowaty glut. Ten glut należy dodać do kąpieli. Ziarna wyrzucić. Nie mieszać z dużą ilością wody, siemię powinno się czuć w rękach. Nie płukać skóry wodą po kąpieli. Wygotowany wyciąg z siemienia nie pozostawia śladów na ręczniku czy ubraniach.

A wzięłam to stąd - poczytaj sobie bo są też inne sposoby np kapiel w krochmalu o którym tu już nie raz pisałam 🙂

http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/K%C4%85piele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha nie, nie Allegro ^^
Chodziło mi o wyszukiwarkę Gugla 😜
Ty jesteś naszą forumową ekspertką, wyszukiwarką itp itd etc......
A wzięło to się z tego, że nadrabiając (tak, tak, NADRABIAJĄC, dobra robota kochane :* ) chyba ze dwa posty pod rząd były takie: Ola, pytanie ? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Hahaha nie, nie Allegro ^^
Chodziło mi o wyszukiwarkę Gugla 😜
Ty jesteś naszą forumową ekspertką, wyszukiwarką itp itd etc......
A wzięło to się z tego, że nadrabiając (tak, tak, NADRABIAJĄC, dobra robota kochane :* ) chyba ze dwa posty pod rząd były takie: Ola, pytanie ? 😁 😁 😁

☺️
jak mogę jakoś pomóc to się staram ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...