Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Wiecie co podobno dzieci teraz siku wołają jak mają 2 lata 😮
Szoku doznałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja wołam jak 9 msc. miałam podobno, tylko kiedyś tetra była a teraz sucho maluszki w pupę mają.

9 miesięcy? 😮 Przecież dziecko chodzić nie umie a Ty już mówiłaś? 😁
Nie no, ja kojarzę, że właśnie takie dwulatki robią się samodzielne... Tak mi się wydaje... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Magda - no to ładnie. Te chłopy to czasami mają takie pomysły że szok. I najlepiej strzelić focha i nic nie robić.

Aneta - wiesz co, mi się wydaje że jak będzie pogoda taka pośrednia to kombinezon będzie za ciepłyh a bez butów to trochę za zimno chyba 😮 W sumie to się nie znam ale tak mi się wydaje.


ja tez mam takie podejscie. Np. na listopad mam kurteczke i buciki. A jak przyjdzie zima prawdziwa wtedy kombinezon/

Hmm może i macie rację 🤔 Pomyślę, zobaczymy jaka pogoda będzie w tym roku, najwyżej jej kupię też kurteczkę i jakieś ciepłe butki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Wiecie co podobno dzieci teraz siku wołają jak mają 2 lata 😮
Szoku doznałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja wołam jak 9 msc. miałam podobno, tylko kiedyś tetra była a teraz sucho maluszki w pupę mają.

9 miesięcy? 😮 Przecież dziecko chodzić nie umie a Ty już mówiłaś? 😁
Nie no, ja kojarzę, że właśnie takie dwulatki robią się samodzielne... Tak mi się wydaje... 😮


Ja zaczęłam chodzić kiedy miałam 9 miesięcy. A jak wołałam to nie wiem, może jakieś jęki wydawałąm czy co????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

moje dziecie juz spi a ja zaraz bed espozywac alkohol 🤪

ja na zime wymyslilam tak ze mam jeden kombinezon ( juz go mam) a za miesiac jade po kurteczke do C&A bo widzialam tam taka niesamowita dla niego ze musze ja kupic 🙂 i dostalam od cholkery nowych bucikow na zime ale to dla starszaka , jak juz bedzie chodzil wiec musze cos na zime zakupic, jakies cieple paputki 🙂

olus moja kuzynka ruszyla jak miala 9 miesiecy a zreszta ja z bratem tez przed rokiem juz chodzilismy 🙂 wiec kto tam wie 😁

ide sie kapac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
bry

moje dziecie juz spi a ja zaraz bed espozywac alkohol 🤪

ja na zime wymyslilam tak ze mam jeden kombinezon ( juz go mam) a za miesiac jade po kurteczke do C&A bo widzialam tam taka niesamowita dla niego ze musze ja kupic 🙂 i dostalam od cholkery nowych bucikow na zime ale to dla starszaka , jak juz bedzie chodzil wiec musze cos na zime zakupic, jakies cieple paputki 🙂

olus moja kuzynka ruszyla jak miala 9 miesiecy a zreszta ja z bratem tez przed rokiem juz chodzilismy 🙂 wiec kto tam wie 😁

ide sie kapac



A ta znowu chęci narobi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Kurde Lenka zjadła o 17.30 i nie wytrzymała do następnego karmienia do 20.30 i śpi już głębokim snem.. 🤢 Nie będę jej budzić, najwyżej się w nocy na jedzenie obudzi 🤨


Ja przechodzę właśnie na pepti 2 , wytrzymuje 4 godziny póki co. MAm 3 do 3 dziś , jutro już 3 do 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Nie wyobrażam sobie żeby kupował w majdy jak 2 lata będzie miał 😮
A! Śniło mi się , że Jaś już chodzi. I w tym śnie pomyślałam sobie, że jak to możliwe, że 4,5 msc. dziecko już chodzić potrafi 😮 😁


hehe to jeszcze zobaczysz jakie "niespodzianki" dzieci potrafia robic 🤪 🤪 my na basenie bylosmy kiedys, patrze co moja córa tak kuca zawzięcie (wołała już i siku i kupe) a ona sobie kucneła koło brodzika a w majtkach od kostiumu jej coś "rośnie" 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Nie wyobrażam sobie żeby kupował w majdy jak 2 lata będzie miał 😮
A! Śniło mi się , że Jaś już chodzi. I w tym śnie pomyślałam sobie, że jak to możliwe, że 4,5 msc. dziecko już chodzić potrafi 😮 😁


hehe to jeszcze zobaczysz jakie "niespodzianki" dzieci potrafia robic 🤪 🤪 my na basenie bylosmy kiedys, patrze co moja córa tak kuca zawzięcie (wołała już i siku i kupe) a ona sobie kucneła koło brodzika a w majtkach od kostiumu jej coś "rośnie" 🤪 🤪


Haha 😆 Powiem Ci szczerze, że już doczekać się nie mogę kiedy moje dziecko, będzie robiło mi niespodzianki, nawet nie w sensie kupki, ale tak ogólnie. Nie wyobrażam sobie jak już będzie mówił, rozmawiał ze mną. JUż teraz kiedy chwyta, przekręci się, uśmiechnie to to napawa mnie wielkim szczęściem, dumą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak pięknie być matką, jakie to szczęście!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz mam piwko i zaczynam bajlando 🙂

moje dziecko mnie zadziwia bo coraz dluzej wytrzymuje bez jedznia. Juz od dluzszego czasu jest tak ze je okolo7:00 a nastepne jedzienie jest o 12:00 potem 16:00 i czasami nie daje mu sloiczka o 18:00 bo zwyczajnie zapominam bo on nigdy sam nie wola o jedzenie wtedy i je dopiero o 20:00.. wiec ja go karmie w sumie dziennie 4 razy ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
juz mam piwko i zaczynam bajlando 🙂

moje dziecko mnie zadziwia bo coraz dluzej wytrzymuje bez jedznia. Juz od dluzszego czasu jest tak ze je okolo7:00 a nastepne jedzienie jest o 12:00 potem 16:00 i czasami nie daje mu sloiczka o 18:00 bo zwyczajnie zapominam bo on nigdy sam nie wola o jedzenie wtedy i je dopiero o 20:00.. wiec ja go karmie w sumie dziennie 4 razy ..

Nie za mało? 😮
Matko Tysia - on się rozwija 🤔 Nie boisz się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jakos nie bo rosnie jak na drozdzach, jest zadowolony i szczesliwy 🙂 widze ze sie rozwija coraz lepiej. Wiesz Ola.. on je 4 razy dziennie ale je 220 ml no i jak pamietam i jak wrocimy na czas to dostaje jeszce o 18:00 sloiczek. I zje caly. Zreszta bardzo duzo moje dziecko pije.. herbatki czy soczki, nie wazne, duzo pije.

nie boj nic, gdybym widziala ze cos jest nie tak to bym reagowala ale jest wszystko dobrze. Mlody szczesliwy, duzo sie bawi, smieje, teraz ma taki okres ze uwielbia brac w lapki wszzystko co oddaje jakies glosy, paczki husteczek, grzechotki, reklamowki i takie tam. Wstawie Wam zdjecie co on dzisiaj na spacerze wyprawial.. no zostawilam go tak bo kazde moje proby konczyly sie tak samo, wracal do swojej pozycji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Tysia myślałam, że buźkę mu zobaczę a tu nic 🤢
Pięknie!!!
buzki nie ma za ciekawej bo ma strasznie wysypana 😞

lekarka mowila ze to od slini i zabkowania i wiecie co wierze w to bo on ma hektolitry sliny na buzi.. ledci mu jak z kranu poprostu cos strasznego. po nocy to jest tak zawsze zapluty jak i cale przescieradlo a czasami i koldra... nie wiem co on robi ze tak jest ale tak jest..

biedny m,a ten pyszczek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...