Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
no wlasnie zauwazylam ze ciezko jest sie czegos dowiedziec 🙂
moje dziecko tez grzechotkami sie bawi, ewentualnie misiami z melodyjkami ale nie puzzlami 😮

Kamila, ale nie takie małe puzzle, tylko te piankowe- duże, co z nich matę możesz zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem dziś podglądaczem od czasu do czasu. Nie mam siły, synek tak mi dał w nocy popalić. A jeszcze m. dostałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 😠
Andziucha rozbroiłaś mnie tymi kitkami. A mój synek w nocy sam przewrócił się na brzuszek, wsadził nózki między szczebelki i ryk 😮
Dziś znowu sam się przewrócił 🙂
Wybaczcie, ale brzuch niemiłosiernie mnie boli, a po porodzie miało nie boleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
3 ulubione zabawki Helki:
- gazetki
- paczka chusteczek do buźki
- podłoga

Moje dziecie lubi baardzo czytac gazety tylko najlepiej zeby juz byla przeczytana przez domownikow bo zostaja sie z niej strzepki 🙂
A do tego po tym wszystkim jest taki zmeczony 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie dół na maksa, u psychologa ryyyyyyyyyyyyyyk, na rehabilitacji ryyyyyyyyyyyyyk
czasami juz nie daje rady i zadaje sobie pytanie dlaczego jedni mogą się cieszyć rozwojem swojego dziecka i nie patrzeć na jego płacz, zmęczenie, rozdrażnienie a ty biegasz jak poje.....od lekarz do lekarza, po każdych ćwiczeniach uspokajasz swoje dziecko, nie wiesz gdzie kur... ręce włożyć 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
u mnie dół na maksa, u psychologa ryyyyyyyyyyyyyyk, na rehabilitacji ryyyyyyyyyyyyyk
czasami juz nie daje rady i zadaje sobie pytanie dlaczego jedni mogą się cieszyć rozwojem swojego dziecka i nie patrzeć na jego płacz, zmęczenie, rozdrażnienie a ty biegasz jak poje.....od lekarz do lekarza, po każdych ćwiczeniach uspokajasz swoje dziecko, nie wiesz gdzie kur... ręce włożyć 😞 😞

na pewno jest to frustrujące i denerwujące, ale założę się, że zostanie Ci wynagrodzone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
u mnie dół na maksa, u psychologa ryyyyyyyyyyyyyyk, na rehabilitacji ryyyyyyyyyyyyyk
czasami juz nie daje rady i zadaje sobie pytanie dlaczego jedni mogą się cieszyć rozwojem swojego dziecka i nie patrzeć na jego płacz, zmęczenie, rozdrażnienie a ty biegasz jak poje.....od lekarz do lekarza, po każdych ćwiczeniach uspokajasz swoje dziecko, nie wiesz gdzie kur... ręce włożyć 😞 😞

Kasiu wspolczuje Ci tylko tyle moge napisac!
Ja tez mialam z malym problemy po porodzie przez to musialam z nim lezec jeszcze tydzien bo przez glupote lekarzy nabawil sie potowek ropnych 😞
Tez musialam patrzec jak cierpi moja kruszyna byl taki malutki a juz mu sie wkuwali w roczke 😞
plakalam wtedy razem z nim bylo mi naprawde zle 😞
Musisz miec sile na to wszystko a zobaczysz ze wszystko sie ulozy i tez bedziesz sie cieszyc z rozwoju swojej kruszyny 🙂
glowa do gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
u mnie dzisiaj dzień zabiegany, dopiero co udało mi sie na tyłku usiąsc od rana. dobrze ze ten mój dzieć jest mało absorbujacy i sam się soba umie zając bo tak to na bank bym nie wyrobiła. psychicznie ani fizycznie.
dostalismy zaproszenie do klubu na urodziny znajomego ale jak weszłam na stronke i zobaczyłam jaki lans tam jest to podziękowałam. chyba sie starzeje czy jak. 🤔 🤔 nie chce mi się pręzyc, stroić w nie wiadomo co, wolałabym w jakis bardziej kameralnym lokalu ale za to z klimatem posiedziec przy dobrej muzie. a nie patrzec na wypięte cycki i chude dupska w lateksowych legginsach 😁 😁 😁
aisak myśl pozytywnie 😆 wiem, ze to łatwo powiedzieć ale może mała odpłaci ci się tym, że bedzie bezproblemową nastolatką?? 😉 😉 a nie masz możliwości załatwić sobie chociaż jednegoi dnia/popołudnia/wieczoru tylko dla siebie?? może by zeszło z ciebie napięcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...