Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matylda - ja się złościłam bo piszesz 2 posty na krzyż, ja swoją normę dzienną wyrobiłam w przeciwieństwie do Ciebie. A teraz pora taka, że dziecko trzeba było wykapać i mąż wrócił więc się tylko zaznaczyłam 🙂
Jak dobrze czytasz nasze rozmowy na gg to powinnaś skojarzyć - dawałam Ci kiedyś linka, który Cię przeraził, ale tam właśnie było o odparzeniach i w czym kąpać. Nie będę świnia i dam łan mor tajm 😜

http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/K%C4%85piele 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem Ola wszystko wiem
na razie zasypałam mąką
a potem będę myśleć dalej za linka też thank you
a co do alergii to Bóg jeden wiem- miałam się położyć w szpitalu i zrobić te testy ale byłam u 10ciu lekarzy i opinie są podzielone bo jeszcze w szpitalu może coś złapac a skoro to testy z krwi to można zrobić na własną rękę
ale oprócz skazy faktycznie wszędzie padało stwierdzenie "wziewna" kurze, roztocza , pyłki itp
idę dalej sprzątać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha ja jeszcze z malym nie bylam u alergologa i w sumie to na razie sie nie wybieram ae takim maluszkom robią testy z krwi tylko?? czy skórne też? bo juli robili tylko skórne ale ona miala wtedy ze 3 latka chyba już
przy wziewnej alergii polecam zakup inhalatora, jednorazowy wydatek ok 150zl a bardzo sie przydaje. my kazdy okres natezenia alergii robimy po 2-3 razy dziennie inhalacje z soli fizjologicznej, czasami z jakims lekiem, malemu tez robilam jak mial kaszel i co najwazniejsze - naprawde pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikolina ja mam kupić tyle rzeczy że już sama nie wiem co ale inhalator jest na pierwszym miejscu
no nam mówili że na razie testy z krwi ale nie będą do końca "miarodajne" a na skórne jeszcze za mała
u alergologa jeszcze nie byłam ale jak patrzę na jej policzek to wiem że to kwestia czasu i to bardzo "krótkiego" nie chcę jej ciągle faszerować tymi sterydami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pociesze cie troche. córka mojej kolezanki jest strasznym alergikiem, od pół do półtora roczku cała była wysypana, reagowała tragicznie na wszystko, kurz, pyłki, pokarmy, pies itp.itd. chuchali, dmuchali, jexdzili po lekarzach non stop,. ona okresowo to cała w strupach była aż ale PRZESZŁO jej praktycznie jak ręką odjął. teraz ma 2 i pół roku i żadnych objawów alergii, no dobra minimalnie czasami coś tam się przypałęta ale jak się ja widzi to zupełnie inne dziecko. 🙂
no a co do alergologa to obawiam sie ze też małej sterydy przepisze, może tylko bardziej dopasowane do niej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam jakieś paskudne uczulenie. Dłonie mam straszne suche i popękane, często zdarza mi się, że skóra pęka tak bardzo, że mocno krwawię. I mycie butelek to dla mnie katorga, bo po tym zaczynają mnie jeszcze swędzieć. Nawilżające kremy są do dupy, mam maść sterydową ale jej nie można non stop używać. Kurde co za los 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda, jeżeli byłabyś zainteresowana to A jeździ ze swoim starszym do genialnej pani alergolog Danuty Myłek w Stalowej Woli: słynna na całą Polskę ( Ola jak pamiętasz nawet w szkole rodzenia o niej nam mówili )
Alergie Mateusza: który też uczulony jest na prawie wszystko złagodziła do stanu prawie nieodczuwalnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
A tego nie wiem..
przepraszam, że wtrącam się z tą propozycją, ale szkoda żeby Leniuszek cierpiał i się męczył: a ta Pani doktor naprawdę jest genialna na alergie 🙂

za co ty przepraszasz wez bo mnie to kurwa smieszy
dziekuje za rade bo o niej słyszałam ale nawet o wizycie nie myslałam
przeczytałam wszystko tej kobicie wszystko i artykuły i wywiady i fragmenty książki
teraz na pewno ona będzie pierwszym arelgologiem - dermatoloegiem do którego się wybiorę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
dzis zmienilismy godnole na spacerowke i tak to teraz wyglada http://www.obaby.co.uk/product_details.php?category_id=180&item_id=1388 i nie ma opcji lezacej w spacerowce 🤢 zobaczymy jak Vanesska zareaguje, jk bedzie lipa trzeba bedzie nowa kupic 🤨

nie możesz nawet trochę obniżyć/położyć oparcia? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dzis zmienilismy godnole na spacerowke i tak to teraz wyglada http://www.obaby.co.uk/product_details.php?category_id=180&item_id=1388 i nie ma opcji lezacej w spacerowce 🤢 zobaczymy jak Vanesska zareaguje, jk bedzie lipa trzeba bedzie nowa kupic 🤨

nie możesz nawet trochę obniżyć/położyć oparcia? 😮

mozna opuscic ale nie do pozycji lezacej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...