Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za odpowiedź jebane siostrunie Pawła tylko mi tu chorób i nieprawidłowości szukają niech się kurwa zajmą swoimi dziećmi
najlepsze jest to ze ta co akurat nie ma dzieci zadzwoniła do Pawła i powiedziała co jej sie nie podoba i żeby się tylko nie obraził ale jak nam sie nie chce albo nie mamy jak to ona sama może z LENĄ do lekarza pojechać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewelinaaleks napisał(a):
u nas jak Dawid jest brany na ręce to też mu się zdarza teraz już rzadziej raczki brać do dołu ale nauczyłam się go opierać o swój bark tak aby ręce miał do góry a przy siedzeniu to nie wiem o co chodzi? ☺️

mhm no nie wiem jak to opisać jak np siedzi na kolanach a ja ją trzymam pod pachami a ona się o mnie nie opiera nie ważne czy siedzi tyłem do mnie czy przodem - ja ją trzymam dwoma rękami pod pachami a ona bierze te ręcę do tyłu- chociaż i tak już nie tak często
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda nie obraz sie ale ja bym chyba nie wytrzymała z nimi 🤨 🤨
ja juz dostaje białej gorączki jak moja babka staje nad małym (widzi go rzadko) i wyjezdza z tekstem: gadamy!!! noo juz masz 5 mscy prawie to powinienes gadac!! i tak widzi go 10min jak on akurat nie w nastroju jest do gadania i pierdoli swoje mądrości 😠 😠

a poza tym to TY jestes matką i chociaż możesz się nie czuć jeszcze doswiadczona i w ogóle to uwierz mi, że ty pierwsza bys wiedziała, że coś z małą nie tak. ewentualnie lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
u nas jak Dawid jest brany na ręce to też mu się zdarza teraz już rzadziej raczki brać do dołu ale nauczyłam się go opierać o swój bark tak aby ręce miał do góry a przy siedzeniu to nie wiem o co chodzi? ☺️

mhm no nie wiem jak to opisać jak np siedzi na kolanach a ja ją trzymam pod pachami a ona się o mnie nie opiera nie ważne czy siedzi tyłem do mnie czy przodem - ja ją trzymam dwoma rękami pod pachami a ona bierze te ręcę do tyłu- chociaż i tak już nie tak często


to tak nie mam mój jak tak siedzi to skacze dupą jak na bujaku 😮 macha rekami jak by miał zamiar odlecieć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Ksegowy dokumenty wysłał a oni nie maja 😠


jak ma potwierdzenie wysłania to sprawa do wygrania

no ma ale nie wiem czy to sie uda załat


nie poddawaj się i walcz do końca nawet jeśli miało by to trwać! najlepiej by było sie prawnika poradzić co zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina powiedz im nie sobie jeszcze kogoś do segregacji papierów zatrudnią bo za mało ich tam pracuje 😁
ja pamiętam jak w lutym w mało widocznej ciąży ale jednak stałam w kolejce do okienka w zusie , to nic że parę osób przede mną nawet nie wymagałam żeby mnie ktoś przepuścił chociaż gorąco mi było no ale nic stoję tam jakieś 40 minut , nadeszła moja kolej a baba do mnie mówi że ona teraz na PRZERWĘ idzie 😁 suka jebana
a Nikolina a kto powiedział że ja z nimi wytrzymuję , a myślisz że dlaczego nie chciałam jechać na chrzciny - w ogóle to ja mam swoje zdanie na ich temat tzn chodzi o to że to jak mnie teraz traktuje teściowa i babcia Pawła to właśnie przez jedną z jego sióstr - która jest niezłą manipulantką i rządzi tam całą rodziną - co ona powie to święte- bo ona najlepiej gotuje, sprząta i wychowuje dzieci ( tak zajebiscie to robi że jej 5letnią córkę bym rozszarpała taki z niej szogun) a w ogóle to nie chce mi się o tym gadać - wszystko się spierdoliło jak zaszłam w ciąże a ona zaszła zaraz za trzy miesiące bo nie przeżyła by tego że LENA będzie najmłodsza a przez 4 ostatnie lata zarzekała się że nie che mieć więcej dzieci - a najgorsze jest to że jak się z nimi już widzę od wielkiego święta to wszystko fajnie pięknie a później kurwa się naradzają i wydzwaniają do Pawła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda współczuje Ci u mojego Piotra też były takie machloje i wkońcu postawiłam na swoje nie jeżdżę nie kontaktuje się a jeszcze Bóg tak chciał że same sobie nagrabiły u mojego męża i ten wkońcu też dostrzegł że one wiecznie coś mieszają i naprawdę jak nie mamy z nimi kontaktu to problemów i kłótni też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Ksegowy dokumenty wysłał a oni nie maja 😠


jak ma potwierdzenie wysłania to sprawa do wygrania

no ma ale nie wiem czy to sie uda załat


no to bierzesz to potwierdzenie i walisz do nich jak w dym. szukaj jakiejs kierowniczki, kogos na stanowisku, kto się zajmuje tymi macierzyńskimi. i pisemnie musisz zgłosić, co i jak i nie ma bata muszą rozpatrzyć taką skargę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Ksegowy dokumenty wysłał a oni nie maja 😠


jak ma potwierdzenie wysłania to sprawa do wygrania

no ma ale nie wiem czy to sie uda załat


no to bierzesz to potwierdzenie i walisz do nich jak w dym. szukaj jakiejs kierowniczki, kogos na stanowisku, kto się zajmuje tymi macierzyńskimi. i pisemnie musisz zgłosić, co i jak i nie ma bata muszą rozpatrzyć taką skargę.

poczekam do jutra moze jemu uda sie to załatwic on moze prredzej zna sie na przepisach a ja taki szary czlowiek...no zobaczymy jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...