Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ewelinka1007 napisał(a):
w wiadomosciach mowili ze jakas w 9 miesiacu ciązy brala udział w maratonie i dotrwała do mety i zaraz za meta dostała skurczy 😮 przebiegła i przeszła w 6 godz 42 km 😮
ja w 9 miesiacu to wstanie z łóżka było wyczynem a matraton...

albo wstanie z łóżka było maratonem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
w wiadomosciach mowili ze jakas w 9 miesiacu ciązy brala udział w maratonie i dotrwała do mety i zaraz za meta dostała skurczy 😮 przebiegła i przeszła w 6 godz 42 km 😮
ja w 9 miesiacu to wstanie z łóżka było wyczynem a matraton...

albo wstanie z łóżka było maratonem 😁

na jedno wychodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ja jestem podglądam ale jestem mega wkurwiona i się nie odzywam. ze złości mi łzy po policzku płyną

co sie stało?

ach szkoda gadać prywatnie mnie życie dobija już nie mam siły walczyć o coś czego tak naprawdę nie ma lub tylko ja trzymam przy życiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju Ewelina nie wiem co ci napisać
ja też tak czasem mam
tylko ja już przestałam "walczyć' i jest o niebo lepiej ( tylko nie wiem czy o tym samym mówimy)
ale mimo że mój mąż jest furiantem i cholerykiem ( na co nie ma wytłumaczenia) to po raz kolejny udowodnił mi jak bardzo mnie kocha i po raz kolejny ratuje mnie z gówna w które sama na własne życzenie się wplątałam - tylko on bidaczek nie zna całej prawdy
a to wszystko utwierdza mnie tylko w przekonaniu jaka ja beznadziejna jestem i niczego nie warta - że przeze mnie tylko same problemy 😞
i dziewczyny jeśli umiecie się modlić to się za mnie pomódlcie i trzymajcie kciuki bo jak "to coś " mi nie wypali to jestem skończona 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...