Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ejjj w tap madl irytuje mnie ta zębata 😠

która zębata? bo mnie ta cwaniara Gabryśka 🤢 z Michaliny zrobili masakrę jakąś - te włosy to jakaś katastrofa 😮 😮 A ta Asia co ją uprząż w piczkę kłuła to brzydka jak noc dla mnie, dla mnie to ta Oliwia wymiata - ta czarniutka z dużym cycem 😁
moljemu sie podoba 🙂 mi sie podoba ta co ma synka a ta Anka mnie rozwala i wkurwia ta cwaniara wlasnie. Juz bym je wypieprzyla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ejjj w tap madl irytuje mnie ta zębata 😠

która zębata? bo mnie ta cwaniara Gabryśka 🤢 z Michaliny zrobili masakrę jakąś - te włosy to jakaś katastrofa 😮 😮 A ta Asia co ją uprząż w piczkę kłuła to brzydka jak noc dla mnie, dla mnie to ta Oliwia wymiata - ta czarniutka z dużym cycem 😁
moljemu sie podoba 🙂 mi sie podoba ta co ma synka a ta Anka mnie rzowala i wkurwia ta cwaniara wlasnie. Juz bym je wypieprzyla

No ta Dorota ładna dziewczyna ale chyba dziś ją do domu pogonią - a do bicia trza Ewelinę zatrudnić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ejjj w tap madl irytuje mnie ta zębata 😠

która zębata? bo mnie ta cwaniara Gabryśka 🤢 z Michaliny zrobili masakrę jakąś - te włosy to jakaś katastrofa 😮 😮 A ta Asia co ją uprząż w piczkę kłuła to brzydka jak noc dla mnie, Oliwia wymiata - ta czarniutka z dużym cycem 😁

zębata, miałam na myśli tą co chce wszystkie wykurzyć i mówiła, że nie ma do czego wracać.
A ta z bolącą piczką, wygląda jak Avatar (to pomysł mojego Michała 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ejjj w tap madl irytuje mnie ta zębata 😠

która zębata? bo mnie ta cwaniara Gabryśka 🤢 z Michaliny zrobili masakrę jakąś - te włosy to jakaś katastrofa 😮 😮 A ta Asia co ją uprząż w piczkę kłuła to brzydka jak noc dla mnie, dla mnie to ta Oliwia wymiata - ta czarniutka z dużym cycem 😁
moljemu sie podoba 🙂 mi sie podoba ta co ma synka a ta Anka mnie rzowala i wkurwia ta cwaniara wlasnie. Juz bym je wypieprzyla

No ta Dorota ładna dziewczyna ale chyba dziś ją do domu pogonią - a do bicia trza Ewelinę zatrudnić 😁


😮 no wiesz co Ola ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...