Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ja w ogóle nie mogę jeść tyle co Wy... 🙂 Jakoś mi za dużo nie wchodzi... 😁 Np. Zjadłam właśnie talerz pomidorówki i już nic więcej w siebie nie wcisnę... a poprzednio jadłam tylko śniadanie o 9 rano 🙂 Na kolacje jem tylko owoce... Ogólnie widzę, że w porównaniu z Wami - mało jem 🤪

na pewno nie mniej ode mnie!!!!!!!!!
Tyska nie jesteś sama mimo że moja nie dokucza mi jakoś strasznie to i tak tego nie lubię


Ty to chudzina! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ja w ogóle nie mogę jeść tyle co Wy... 🙂 Jakoś mi za dużo nie wchodzi... 😁 Np. Zjadłam właśnie talerz pomidorówki i już nic więcej w siebie nie wcisnę... a poprzednio jadłam tylko śniadanie o 9 rano 🙂 Na kolacje jem tylko owoce... Ogólnie widzę, że w porównaniu z Wami - mało jem 🤪


ale zawsze tak jadłaś czy w ciąży tak Ci się zmieniło 🙂 to dobrze, nie przytyjesz 🙂



Zawsze tak jadłam... w ciąży rzadko mam zachcianki... Chyba że na owoce... Wczoraj np. pochłonęłam 16 kiwi naraz 😁 To była moja kolacja 😁


to ile przytyłaś?




Jesli chodzi o tycie to tyje normalnie... na pewno nie adekwatnie do pochłanianego jedzenia 😁 Przez pierwsze 4 miesiące nie jadłam praktycznie nic i non stop wymiotowałam, a potrafiłam tyc kilogram na miesiąc... 😁 Przytyłam od początku już 7 kg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ja w ogóle nie mogę jeść tyle co Wy... 🙂 Jakoś mi za dużo nie wchodzi... 😁 Np. Zjadłam właśnie talerz pomidorówki i już nic więcej w siebie nie wcisnę... a poprzednio jadłam tylko śniadanie o 9 rano 🙂 Na kolacje jem tylko owoce... Ogólnie widzę, że w porównaniu z Wami - mało jem 🤪


ale zawsze tak jadłaś czy w ciąży tak Ci się zmieniło 🙂 to dobrze, nie przytyjesz 🙂



Zawsze tak jadłam... w ciąży rzadko mam zachcianki... Chyba że na owoce... Wczoraj np. pochłonęłam 16 kiwi naraz 😁 To była moja kolacja 😁


to ile przytyłaś?




Jesli chodzi o tycie to tyje normalnie... na pewno nie adekwatnie do pochłanianego jedzenia 😁 Przez pierwsze 4 miesiące nie jadłam praktycznie nic i non stop wymiotowałam, a potrafiłam tyc kilogram na miesiąc... 😁 Przytyłam od początku już 7 kg 😁
a ja to wpierdzielam z kolei same smieci, tuczace jak cholera, i to wieczorem a przytylam do tej pory 3,5 kg.. 🤢 wogole wczoraj kolezanka moja stwierdzila ze jak siedze to wogole nie widac ze jestem w ciazy.. ze mam tylko faldki przy zginaniu sie tak jak ona teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ja w ogóle nie mogę jeść tyle co Wy... 🙂 Jakoś mi za dużo nie wchodzi... 😁 Np. Zjadłam właśnie talerz pomidorówki i już nic więcej w siebie nie wcisnę... a poprzednio jadłam tylko śniadanie o 9 rano 🙂 Na kolacje jem tylko owoce... Ogólnie widzę, że w porównaniu z Wami - mało jem 🤪


ale zawsze tak jadłaś czy w ciąży tak Ci się zmieniło 🙂 to dobrze, nie przytyjesz 🙂



Zawsze tak jadłam... w ciąży rzadko mam zachcianki... Chyba że na owoce... Wczoraj np. pochłonęłam 16 kiwi naraz 😁 To była moja kolacja 😁


to ile przytyłaś?




Jesli chodzi o tycie to tyje normalnie... na pewno nie adekwatnie do pochłanianego jedzenia 😁 Przez pierwsze 4 miesiące nie jadłam praktycznie nic i non stop wymiotowałam, a potrafiłam tyc kilogram na miesiąc... 😁 Przytyłam od początku już 7 kg 😁
a ja to wpierdzielam z kolei same smieci, tuczace jak cholera, i to wieczorem a przytylam do tej pory 3,5 kg.. 🤢 wogole wczoraj kolezanka moja stwierdzila ze jak siedze to wogole nie widac ze jestem w ciazy.. ze mam tylko faldki przy zginaniu sie tak jak ona teraz



Dlatego myślę, że to zależy od genetyki i przemiany materii...
Ja przed ciążą byłam szczupła, teraz też nie narzekam... nie uważam, żebym była gruba. Ale te kilogramy jednak są. Na pewno nie tłuszcz 😁 Najgorzej właśnie jak tyjąc obrastamy w niego, bo potem trudniej zrzucić... 😁 miałam taką koleżankę - makabra... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokladnie, ja mam znajoma ktora cale zycia byla bardzo szczupla a jak zachodzila w ciaze dwa razy to za kazdym razm tyla ponad 20 kilo.. za pierwszym razem szybko zgubila ale po drugim teraz to juz jest jej wiecej. A pewnie tez by nikt nie powiedzial ze taka szczupla i tyle moze przytyc. Ja mam dzieki Bogu dobre geny po tatusiu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
to tylko pozazdrościć ja już 8 kg do przodu do 15 mogę nic n ie jeść a wieczorem mogłabym nie przestawać 🙂


Jak to? To Wy nie jadacie śniadań??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie mam czasu robię jeszcze pulpeciki OSZALAŁAM
Tyska ja też nie jestem zwolenniczką tych wszystkich uroków ciąży, wkurza mnie jak ktoś mówi "wszystko dla naszych maleństw" czy coś w tym stylu
ja wczoraj byłam w takiej desperacji że aż wymyśliłam że w ciąży powinno mieć się urlop np tydzień, do wyboru kiedy się chce, tak żeby odać komuś brzuch i mieć wszystko w dupie- ale nie da się cholera nie da się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
to tylko pozazdrościć ja już 8 kg do przodu do 15 mogę nic n ie jeść a wieczorem mogłabym nie przestawać 🙂


Jak to? To Wy nie jadacie śniadań??? 😮
Ja nigdy nie jadlam, tylko jak pracowalam to sobie robilam bo juz rano jak tylko zaszlam do pracy to mi sie chcialo. A w domu to nigdy, i teraz jem dopiero godzine po przebudzeniu a budze sie po 11.. jem tylko owoce jakies albo jogurt bo musze, jak juz pisalam bo trzeba lyknac tabletke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
to tylko pozazdrościć ja już 8 kg do przodu do 15 mogę nic n ie jeść a wieczorem mogłabym nie przestawać 🙂


Jak to? To Wy nie jadacie śniadań??? 😮

moje śniadanie dziś to sukces
wstałam o 8.00 a o 13.10 zjadłam dwie kanapki i jeszcze nic od tamtej pory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dobra nie mam czasu robię jeszcze pulpeciki OSZALAŁAM
Tyska ja też nie jestem zwolenniczką tych wszystkich uroków ciąży, wkurza mnie jak ktoś mówi "wszystko dla naszych maleństw" czy coś w tym stylu
ja wczoraj byłam w takiej desperacji że aż wymyśliłam że w ciąży powinno mieć się urlop np tydzień, do wyboru kiedy się chce, tak żeby odać komuś brzuch i mieć wszystko w dupie- ale nie da się cholera nie da się
No i dupa, dobrze ze juz wiekszosc czasu chodzenia w ciazy za nami.. tylko teraz to bedzie najgorzej. Na szczescie nie mam jeszcze wielkiego brzucha to w dzien praktyznie wogole mi nie przeszkadza i frykam normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... może dlatego że tak ze śniadaniem się "opuszczacie" - dlatego jecie później sporo... 😁
Ja już się przyzwyczaiłam , bo kiedyś też nie jadałam śniadań, ale jak jestem w ciąży to od wstania z łóżka mam jakieś pół godzinki... Jak nie zdążę zjeść, to moje dziecię prowokuje mnie do wymiotów... 😞 Najgorzej jest jak jadę na morfologię i muszę być nad czo. Muszę wstać godzinę wcześniej i sobie powymiotować 😞 😞 😞:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
hmm... może dlatego że tak ze śniadaniem się "opuszczacie" - dlatego jecie później sporo... 😁
Ja już się przyzwyczaiłam , bo kiedyś też nie jadałam śniadań, ale jak jestem w ciąży to od wstania z łóżka mam jakieś pół godzinki... Jak nie zdążę zjeść, to moje dziecię prowokuje mnie do wymiotów... 😞 Najgorzej jest jak jadę na morfologię i muszę być nad czo. Muszę wstać godzinę wcześniej i sobie powymiotować 😞 😞 😞:
Do tej pory zdarzaja Ci sie wymioty ? To niefajowo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
hmm... może dlatego że tak ze śniadaniem się "opuszczacie" - dlatego jecie później sporo... 😁
Ja już się przyzwyczaiłam , bo kiedyś też nie jadałam śniadań, ale jak jestem w ciąży to od wstania z łóżka mam jakieś pół godzinki... Jak nie zdążę zjeść, to moje dziecię prowokuje mnie do wymiotów... 😞 Najgorzej jest jak jadę na morfologię i muszę być nad czo. Muszę wstać godzinę wcześniej i sobie powymiotować 😞 😞 😞:
Do tej pory zdarzaja Ci sie wymioty ? To niefajowo 😞

Tak... jak nie zjem w ciągu pół godziny śniadania... No i jeszcze po barszczu czerwonym 😁
Poza tym to nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...