Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
aaaaaaaaaaa już widzę, patrzyłam nie na ten album 😁 kot siedzi na krześle w tle a poniżej papier toaletowy 😁

DOKŁADNIE TO czyli nie zwariowałam

a tego to ja nie wiem 😁 musiałabyś się udać do specjalisty 😉


skoro pas ma takiego zwariowanego to pani tez musi miec cos z tego 😁 🤨

ja wiem co mi jest diagnoza postawiona a pies no cóż wspólny więc do PANA też się mógł przydać i niestety chyba tak jest dziś jak się spotkają to chyba z domu wybędę bo nie chcę tego oglądać!!!!!!!!!!!!!!!!
a swoją drogą chyba mam ochotę na sex niestety jak mój przyjedzie chyba mi przejdzie.....jak zwykle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
A ja zaopatrzam się w masę filmów na jutro i będziemy oglądać 🙂
Mnie narazie nic nie boli na szczęście chociaż dzisiaj tak przy żołądku mnie brzuch ciągnie - pewnie się mała rozpycha 🙂

ciekawe co to za filmy?????????
mój mi pousuwał wszystkie fajne i teraz co muszę wyobraźni używać a z tym to kiepsko...........
i ja się pytam gdzie jest TYSKA I BRECHTI?????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
weszłam na tą stronę http://zobacz-dziecko.pl/ której reklama wyświetla się na brzuszku.net i po wysłaniu smsa pokazało mi moje dziecię, sprawdzę za pół roku, zrobiłam sobie print screen i porównam 😁

a nie nie stać na takie droooooooooooooogie smsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam takie pytanie. w ta sb mija 3 tyg od ostatniej wizyty u gina. zadzwoniłam na rejestracje a moj lekarz może mnie przyjąć 17 czyli po 4 tyg od ostatniej wizyty jak myślicie czy to nie za długo ? czuje sie dobrze nic wiekszego mi nie dolega. Nie wiem co zrobić bo wiecie mogę zawsze wepchnąć się w kolejke i udawac ze dzis jest moja wizyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
słuchajcie mam takie pytanie. w ta sb mija 3 tyg od ostatniej wizyty u gina. zadzwoniłam na rejestracje a moj lekarz może mnie przyjąć 17 czyli po 4 tyg od ostatniej wizyty jak myślicie czy to nie za długo ? czuje sie dobrze nic wiekszego mi nie dolega. Nie wiem co zrobić bo wiecie mogę zawsze wepchnąć się w kolejke i udawac ze dzis jest moja wizyta 🙂


ja mam normalnie wizyty c 4 tyg nie co 3 wiec chyba nic sie nie stanie jak pojdziesz po 4 tygodniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
weszłam na tą stronę http://zobacz-dziecko.pl/ której reklama wyświetla się na brzuszku.net i po wysłaniu smsa pokazało mi moje dziecię, sprawdzę za pół roku, zrobiłam sobie print screen i porównam 😁

a nie nie stać na takie droooooooooooooogie smsy


ciekawe jak by sie jeszcze raz takie same zdjecia dalo czy tak samo by wyszlo czy juz inne hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
tyminka napisał(a):
słuchajcie mam takie pytanie. w ta sb mija 3 tyg od ostatniej wizyty u gina. zadzwoniłam na rejestracje a moj lekarz może mnie przyjąć 17 czyli po 4 tyg od ostatniej wizyty jak myślicie czy to nie za długo ? czuje sie dobrze nic wiekszego mi nie dolega. Nie wiem co zrobić bo wiecie mogę zawsze wepchnąć się w kolejke i udawac ze dzis jest moja wizyta 🙂


ja mam normalnie wizyty c 4 tyg nie co 3 wiec chyba nic sie nie stanie jak pojdziesz po 4 tygodniach 🙂


aha 🙂 to się chyba nie będę przejmować dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
słuchajcie mam takie pytanie. w ta sb mija 3 tyg od ostatniej wizyty u gina. zadzwoniłam na rejestracje a moj lekarz może mnie przyjąć 17 czyli po 4 tyg od ostatniej wizyty jak myślicie czy to nie za długo ? czuje sie dobrze nic wiekszego mi nie dolega. Nie wiem co zrobić bo wiecie mogę zawsze wepchnąć się w kolejke i udawac ze dzis jest moja wizyta 🙂

ja chodzę co 4 tygodnie, podobno nie ma sensu częściej, zwłaszcza jak masz robione co miesiąc wyniki krwi bo krwinki czerwone odnawiają się co miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
weszłam na tą stronę http://zobacz-dziecko.pl/ której reklama wyświetla się na brzuszku.net i po wysłaniu smsa pokazało mi moje dziecię, sprawdzę za pół roku, zrobiłam sobie print screen i porównam 😁

a nie nie stać na takie droooooooooooooogie smsy


ciekawe jak by sie jeszcze raz takie same zdjecia dalo czy tak samo by wyszlo czy juz inne hehe 😁 😁

też mi to do glowy przyszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamusie 🙂od jakiegoś czasu śledzę to forum ale jakoś dopiero teraz się zarejestrowałam.Tylko zdjęcia nie daję,bo niestety ale w moim wypadku-"trochę techniki i się gubię";D Mam takie pytanie-czy tez macie takie twardnienia brzucha?ja od dobrych kilku tyg.takie miewam,3 tyg.temu byłam u gin.i kazała mi brać fenoterol 3x1/2,ale po kilku dniach je odstawiłam,bo bardzo źle się po nich czułam.Wizytę mam za tydz.,nic się nie zmieniło,nie jest gorzej,mam tak maksymalnie 3 razy w ciągu dnia,nie wiem czy to normalne,skoro miałam brać tamte tabletki...no i lekarka mówiła żebym leżała...z tym że tego akurat nie posłuchałam,mieszkam z teściami i już widzę co by było jakbym tak tylko leżała... bo jak mówi teściowa 'kiedyś to kobiety w polu rodziły"...!;/ słyszałam kiedyś że przy takich skurczach może się skracać szyjka...ale mi ostatnio lekarka nie mówiła że coś z nią nie tak...heh;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beta napisał(a):
Witam wszystkie przyszłe mamusie 🙂od jakiegoś czasu śledzę to forum ale jakoś dopiero teraz się zarejestrowałam.Tylko zdjęcia nie daję,bo niestety ale w moim wypadku-"trochę techniki i się gubię";D Mam takie pytanie-czy tez macie takie twardnienia brzucha?ja od dobrych kilku tyg.takie miewam,3 tyg.temu byłam u gin.i kazała mi brać fenoterol 3x1/2,ale po kilku dniach je odstawiłam,bo bardzo źle się po nich czułam.Wizytę mam za tydz.,nic się nie zmieniło,nie jest gorzej,mam tak maksymalnie 3 razy w ciągu dnia,nie wiem czy to normalne,skoro miałam brać tamte tabletki...no i lekarka mówiła żebym leżała...z tym że tego akurat nie posłuchałam,mieszkam z teściami i już widzę co by było jakbym tak tylko leżała... bo jak mówi teściowa 'kiedyś to kobiety w polu rodziły"...!;/ słyszałam kiedyś że przy takich skurczach może się skracać szyjka...ale mi ostatnio lekarka nie mówiła że coś z nią nie tak...heh;/



witam cie u mnie sporadycznie twardnieje brzuszek wiec sie tym nie przejmuje ale z tego co kojarze to niektore dziewczyny na twardnienie brzuszka braly magnez+no spe Pewnie jezeli nie masz tego czesto to nic sie nie stanie tym bardziej ze lekarz powiedzial ze wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
która mi odebrała oklaska i za co ???????????przyznać się????????????????co ja wam zrobiłam ?????????
dobra już nie będe pisać na tym forum

ojej bidulka, ja to nadrobię i będę Ci codziennie klaskać jak chcesz 😉

ta ja żartuję nie przejmuję się ale właśnie się zorientowałam że mi jednego brakuje, chyba którejś podpadłam albo wszystkim
ale możesz mi codziennie klaskać ja czasem daję wszystkim jak mi się przypomni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki 🙂magnez też biorę już od jakichś 2 miesięcy,nospę też mam w domu w razie czego,z tego co lekarka mówiła mogę spokojnie brać...na raie nie brałam bo trochę się boję tych wszystkich leków...już i tak sporo tego biorę.do 20 tyg.na podtrzymanie bo już raz poroniłam,a teraz witaminy,magnezy itp.a przy tym jeszcze leki na jedną przewlekłą chorobę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beta napisał(a):
Witam wszystkie przyszłe mamusie 🙂od jakiegoś czasu śledzę to forum ale jakoś dopiero teraz się zarejestrowałam.Tylko zdjęcia nie daję,bo niestety ale w moim wypadku-"trochę techniki i się gubię";D Mam takie pytanie-czy tez macie takie twardnienia brzucha?ja od dobrych kilku tyg.takie miewam,3 tyg.temu byłam u gin.i kazała mi brać fenoterol 3x1/2,ale po kilku dniach je odstawiłam,bo bardzo źle się po nich czułam.Wizytę mam za tydz.,nic się nie zmieniło,nie jest gorzej,mam tak maksymalnie 3 razy w ciągu dnia,nie wiem czy to normalne,skoro miałam brać tamte tabletki...no i lekarka mówiła żebym leżała...z tym że tego akurat nie posłuchałam,mieszkam z teściami i już widzę co by było jakbym tak tylko leżała... bo jak mówi teściowa 'kiedyś to kobiety w polu rodziły"...!;/ słyszałam kiedyś że przy takich skurczach może się skracać szyjka...ale mi ostatnio lekarka nie mówiła że coś z nią nie tak...heh;/

z takimi rzeczami to lepiej do lekarza się zwrócić a jak nie chcesz czekać i się denerwujesz to idź do szpitala na izbę przyjęć, tam Cię oglądną - maja taki obowiązek, niejedna z nas już korzystała z tego przywileju łącznie ze mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beta napisał(a):
Dzięki 🙂magnez też biorę już od jakichś 2 miesięcy,nospę też mam w domu w razie czego,z tego co lekarka mówiła mogę spokojnie brać...na raie nie brałam bo trochę się boję tych wszystkich leków...już i tak sporo tego biorę.do 20 tyg.na podtrzymanie bo już raz poroniłam,a teraz witaminy,magnezy itp.a przy tym jeszcze leki na jedną przewlekłą chorobę 😞

ojej kobieto - to w takim wypadku trzeba było przed odstawieniem leku skontaktować się z lekarzem, a nie robić samowolkę 😮 tym bardziej poszłabym do lekarza zwłaszcza, że juz raz straciłaś ciążę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie gin.dała mi na wszelki wypadek skierowanie do szpitala,ale na razie nie byłam,nie jest tak źle,a przynajmniej nie pogarsza się 🙂staram się uważać na siebie.pójdę za tydz.na wizytę to jeszcze się dowiem czy się nic nie dzieje...mam nadzieje że wszystko ok...kurcze,już bym chciała urodzić i mieć to wszystko za sobą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...