Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
co do ciazy to tu jest u mnie w miesicie taka babka 30paro letnia... urodzila chlopca w lutym tego roku choc termin miala na kwietnia... i miesiac po urodzeniu zaszła w ciążę 🤪 i ma termin na styczen... a co tydzien chlaja... i wogole jakas masakra.

mh ja też pisałam że mam sąsiadkę co ma 10 ro dzieci a ma 30 lat - czyli spkojnie do 50ki może urodzić jeszcze 20tkę 😁

bleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
co do ciazy to tu jest u mnie w miesicie taka babka 30paro letnia... urodzila chlopca w lutym tego roku choc termin miala na kwietnia... i miesiac po urodzeniu zaszła w ciążę 🤪 i ma termin na styczen... a co tydzien chlaja... i wogole jakas masakra.

mh ja też pisałam że mam sąsiadkę co ma 10 ro dzieci a ma 30 lat - czyli spkojnie do 50ki może urodzić jeszcze 20tkę 😁

bleee

i nie ma ani jednego zęba a na weselu tańczyła z moim Pawłem 🤪 😁 🤪
ale miał minę 😁
sama go poprosiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
co do ciazy to tu jest u mnie w miesicie taka babka 30paro letnia... urodzila chlopca w lutym tego roku choc termin miala na kwietnia... i miesiac po urodzeniu zaszła w ciążę 🤪 i ma termin na styczen... a co tydzien chlaja... i wogole jakas masakra.

mh ja też pisałam że mam sąsiadkę co ma 10 ro dzieci a ma 30 lat - czyli spkojnie do 50ki może urodzić jeszcze 20tkę 😁

bleee

i nie ma ani jednego zęba a na weselu tańczyła z moim Pawłem 🤪 😁 🤪
ale miał minę 😁
sama go poprosiła

hahahahahhaa 😁

a ja idę kapac malego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
a no ciaza Matylda psuje zeby a jak ona ma ich tyle to sie nie dziwie ze szczerbata jest 😁
Vanesska dziekuje za zyczenia ktorych ciotki jej nie zlozyly, zapomnialy o niej 😞 ☺️


oj, i'm sorry............
Vanesko, wszystkiego Naj, STO LATEK, albo i 200.... 🙂
buziaczki w pysiaczki.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
a no ciaza Matylda psuje zeby a jak ona ma ich tyle to sie nie dziwie ze szczerbata jest 😁
Vanesska dziekuje za zyczenia ktorych ciotki jej nie zlozyly, zapomnialy o niej 😞 ☺️

wypraszam sobie - u mnie jest liczba mnoga w poście rano 😜

😜 Ola a dałas jej zupe taka jak sobie robisz ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyśka - Twoja synowa lubi ogórkową 🤪 myślałam, że łyżkę zje 😁 Taka kwasielucha a ona ani się nie skrzywiła tylko tą małą japkę na całą szerokość otwierała 😁
NO !!!!! To jest na pewno moja synowa 😉

a ja dzisiaj wspominalam moja kochana ogorkowa.. juz tak mi sie nchbce a ogorkow nie mam. jutro musze szukac dobrych ogorkow w miescie bo moje zapasy sie juz skonczyly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyśka - Twoja synowa lubi ogórkową 🤪 myślałam, że łyżkę zje 😁 Taka kwasielucha a ona ani się nie skrzywiła tylko tą małą japkę na całą szerokość otwierała 😁

moj ostatnio jak mu cytryne dalam polizac to sie nie skzywił a jak dałam mu pomidora polizac to miał mine jakby zjadł cytryne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koooocham ogórkową !!! 🤪 🤪 🤪 też jutro ugotuję !! 😜

Ewelina z Łochowa, czytałam czytałam i se myślałam, że my zołzy jesteśmy: żeby tak ci brzuch na siłę wciskać 😁 😁 pewnie masz trzydniówkę ale każda życzy Ci tego co jej średnio miłe ( - Matylda ) 😁 😁

o jaaa widziałyście może nową kolekcję H&M dla dzieci ???

chyba Witka w to ubiorę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
swoja droga moj dzisiaj pierdolnal 4 kupy 😮

BEDZIE ZEBOL !! 🤪



Aaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 szykuj łyżeczkę jak nic. A w ogóle w moich stronach jest taki zwyczaj, że kto pierwszy wystuka ząbka ( ale dziwne bo dotyczy to tylko kobiet, może facetów nie rajcuje tak pierwszy ząb dziecka ? :o _ to tej kobiecie ojciec dziecka kupuje sukienkę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
a no ciaza Matylda psuje zeby a jak ona ma ich tyle to sie nie dziwie ze szczerbata jest 😁
Vanesska dziekuje za zyczenia ktorych ciotki jej nie zlozyly, zapomnialy o niej 😞 ☺️

wypraszam sobie - u mnie jest liczba mnoga w poście rano 😜

😜 Ola a dałas jej zupe taka jak sobie robisz ??

tak, mojej z miseczki zjadła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...