Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
o już widzę
a jakie to ma zadanie?? to coś stymuluje??? pobudza??? naciaga???

Matylda to rozluźnia spięte mięśnie a naciąga tak jakby słabe, wprowadza równowagę w mięśniach na takim poziome jakie powinny być
Uszczypniecie bociana czy jakos tak ma po mnie, ja tez mam do dziś 😉
bede wieczorem po kąpaniu i usypianiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola uduszę cię nie powstrzymam sie i chyba kupie po wypłacie te mokasynki są extra 🤪 🤪 🤪 ☺️

matylda nie wiem co z tym konkursem już chyba odpuściłam
a mój mały mi tak wrzeszczał i prół japę jak dałam mu na łyżeczce krupniku że aż wymusił z 10 łyżek zupy i na siłę go czymś zajmuje żeby nie dostrzegł talerza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja ani Paweł nie mieliśmy uszczypnięcia bociana to jest podejrzane 😁
ale moja ma jeszcze na wysokości mostka tj między mostkiem a pępkiem, nad powieką, na czole i pod nosem i na czubku głowy, ale jak bywam u lekarza o widzę że te z tyłu na karku to prawie co drugie dziecko ma
a moja dziś tak cuduje i się wścieka że chyba w końcu se guza nabije, no i pełza co prawda wolno ale jednak już potrafi się przemieści
krzyczy , piszczy, , przewraca się i tak w kółko /tylko żreć nie chce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola uduszę cię nie powstrzymam sie i chyba kupie po wypłacie te mokasynki są extra 🤪 🤪 🤪 ☺️


wiedziałam.... 😁


no wiesz co z czystą premedytacją to zrobilaś 🤪 🥴

wiedziałam............... że Ci się spodobają 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
oglądacie starcie woźniacka-radwańska? piknie dziewczyny łoją 🙂
Liwcia dzielna dziewuszka 😘

ja nie lubiem tenisa oo i nie oglądam 🤨

ja lubiem i nie oglądam
sama grywałam amatorsko dopóki mi rakiety nie zaj*bali 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola uduszę cię nie powstrzymam sie i chyba kupie po wypłacie te mokasynki są extra 🤪 🤪 🤪 ☺️


wiedziałam.... 😁


no wiesz co z czystą premedytacją to zrobilaś 🤪 🥴

wiedziałam............... że Ci się spodobają 🤔


no podobają tak jak tamte co kiedyś pokazywałam tylko z tą różnicą że te 49 zł a tamte 145zł 😮

Ale bardzo ładne chyba się skuszę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety z nie za dobrymi wiadomościami 😞
aż mi głupio, bo tylko przychodzę i zamulam 🥴
Zacznę od plastrowania, które przebiegało w krzyku , nie dało się Liwce tego nakleić, w dwójkę musiałyśmy ją trzymać. Potem się już nie dało ćwiczyć, bo aż się trzęsła z płaczu.
Nowe informacje od psychologa dziecięcego z wczoraj, to że Liwia prawdopodobnie ma nadwrażliwość dotykową ale nie powierzchowną tylko głęboką i problemy z układem przedsionkowym. Nie będe Wam tu wszystkiego opisywać, bo to nie ma sensu, ale jak ktoś by chciał sobie coś poczytać to na tej stronie jest wszystko to co mi przekazywał psycholog.
http://zaciszeautyzmu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=123:si-integracja-sensoryczna&catid=39:n-terapie-c&Itemid=94

Po informacji że Liwia ma nadwrażliwość, przekopałam internet w szerz i wzdłuż o jakieś terapii w Pszczynie i znalazłam poradnie psychologiczno-pedagogiczną ale niestety nie dla tak małych dzieci. i znów dół sięgnął dna. Ale że jestem uparta, to gdzie mnie nie wpuszcza drzwiami to wchodzę oknem. Dzwoniłam, pytałam, jeździłam, prosiłam, latałam jak szalona od drzwi do drzwi i jest światełko w tunelu i Bogu dziekować ze pracuje w szkole z udziałami integracyjnej gdzie mamy tez psychologa i rehabilitantkę. Przedstawiłam im cała sytuacje i postaraj się mi pomóc i wcisnąć Liwie we wczesne wspomaganie które jest u mnie w szkole.
Jednym słowem jestem wykończona, a 7 listopada wracam do pracy, nie potrafię sobie tego wyobrazić jak będę funkcjonować, skąd wezmę czas dla Liwii, skąd wezmę siły na ćwiczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ale tu tłumy że ho ho
idę na inne forum 😜

a moje dziecko dziś się będzie w mineralce kąpało 🤢

a co nadal nie masz wody? To moze odpusc jeden dzien kapiel? 🤢
Liwka słodziutka 😘 Kasiu czekam na wiadomosci co u Was 🙂

woda jest ale jakiś żółty syf 😠
a odpuścić nie mogę bo jest kąpana co dwa dni a wczoraj nie była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu jestes wspaniałą mamą i wszystko się ułoży, bedzie dobrze, pomalutku coraz lepiej. A siły będzie dawała Ci właśnie Liweczka 🙂 W przyszłości na pewno Bóg wynagrodzi Wam te wszystkie cierpienia 😘 trzymam caly czas kciuki za Was dziewczyny i myslami jestem z Wami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia te pojęcia którymi tak biegle operujesz nic mi nie mówią - ale może to i lepiej
zastanawiam się tylko skąd te cholerstwa się biorą i dlaczego to dotyka takie małe istnienia
Wiem że się powtarzam i pewnie słyszysz to na każdym kroku ale na prawdę jesteś silna i cholernie zaradna , ja pewnie byłabym już wrakiem człowieka albo w ogóle by mnie nie było. Dlatego skoro tyle już zniosłaś to dalej musisz się trzymać dzielnie , los na pewno się do WAS uśmiechnie a cierpienie Twoej a przed wszystkim Liwki nie pójdzie na marne.
Ja również myślami jestem z WAMI i jeśli tylko będę umiała to się pomodlę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu - z całego serca trzymam kciuki za szybkie postępy rehabilitacji... Powiedz mi tylko - czy to się da całkowicie "wyleczyć"? I ile czasu potrzeba, żeby dziecko zaczęło poprawnie funkcjonować? 🤔 Bo jak tak czytałam to co dałaś to jestem przerażona 😮 A nie znalazłam nic o sposobach leczenia i efektach rehabilitacji 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Gosia - tak sobie, jeszcze robi ale już większe przerwy między kupkami, dałam jej na noc Dicoflor, to są takie bakterie pożyteczne dla niemowląt na takie akcje właśnie.. zobaczymy.. Dzięki za zainteresowanie 😘

jestem ciekawa skad te kupki, skoro mowisz ze raczej nie na zabki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...