Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Nikola a jak Szymek jadl Ci wczoraj ta zupke, co mu zrobilas? 🙂


pełen sukces
chyba go rozpracowałam, musi być po prostu przewaga marchewki w tym co gotuje, bo jak za mało to już pluje 😉 wczoraj była marchew, pietruszka, cukinia więc słodziutkie mniamniuśne nie dośc że pierwszy raz zjadł to aż ciumkał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tez kolanuje po ciemku pod łózeczkiem jak usłysze ze smoczek wypadnie
a dzis w ogóle zajebałam w drzwi- zawsze mam otwarte a dzis były na wpół i pierdzielnęłam
juz mi sie to zdarzało ale w łazience albo jak piana byłam
ASIA a jakbys po prostu do niego nie wstawała skoro on i tak nie je albo je niewiele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Nikola a jak Szymek jadl Ci wczoraj ta zupke, co mu zrobilas? 🙂


pełen sukces
chyba go rozpracowałam, musi być po prostu przewaga marchewki w tym co gotuje, bo jak za mało to już pluje 😉 wczoraj była marchew, pietruszka, cukinia więc słodziutkie mniamniuśne nie dośc że pierwszy raz zjadł to aż ciumkał 🙂

to super tylko sie cieszyc 😉
Matylda wiesz co, ja nie wstaje do niego od razu, bo mam nadzieje, ze sam zasnie, ale on zaczyna sie tak drzec i plakac, Klaudia wczoraj slyszala jak potrafi 😜 no ale on czeka az go wezme, a ja nie moge sluchac jak on sie tak drze, tym bardziej w drugim pokoju moja mama, to by na to nawet nie pozwolila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
etam, wole tydzien dziecko oduczac od smoczka i miec nie przespane noce niz miec teraz caly czas nie przesoane noce 😁 a tak to chociaz sie wysypiam

a co za różnica czy nie śpisz teraz czy nie będziesz spała później.... ☺️ 😎 😎
no przeciez napisalam. tydzien nie spania przy oduczaniu dziecka smoczka a caly czas nie spanie to roznica 🙂 teraz spie a potem najwyzej tylko pare dni z zycia wyjete 🙂 az sie nauczy spac bez smoczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
etam, wole tydzien dziecko oduczac od smoczka i miec nie przespane noce niz miec teraz caly czas nie przesoane noce 😁 a tak to chociaz sie wysypiam

wygoda dla siebie 😉 jakby moj ciagnal smoczka, to by ciagnal, ale nie ciagnie i nie naucze go nawet 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
etam, wole tydzien dziecko oduczac od smoczka i miec nie przespane noce niz miec teraz caly czas nie przesoane noce 😁 a tak to chociaz sie wysypiam

wygoda dla siebie 😉 jakby moj ciagnal smoczka, to by ciagnal, ale nie ciagnie i nie naucze go nawet 😁
oczywiscie ze dla siebie 🙂 dziecko i tak ma duzo na start przychodzac na swiat 😁 wszyscy sa skupieni na nim i tak duzo dostaje a my musimy tez miec cos dla siebie i o sobie pomyslec, wiec ja w kazdym razie nie wariuje jak cos tam w zyciu mojego dziecka jest nie do konca dobre 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
etam, wole tydzien dziecko oduczac od smoczka i miec nie przespane noce niz miec teraz caly czas nie przesoane noce 😁 a tak to chociaz sie wysypiam

a co za różnica czy nie śpisz teraz czy nie będziesz spała później.... ☺️ 😎 😎
no przeciez napisalam. tydzien nie spania przy oduczaniu dziecka smoczka a caly czas nie spanie to roznica 🙂 teraz spie a potem najwyzej tylko pare dni z zycia wyjete 🙂 az sie nauczy spac bez smoczka

ale ja tez spie teraz 😉 tylko nie cale noce 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
etam, wole tydzien dziecko oduczac od smoczka i miec nie przespane noce niz miec teraz caly czas nie przesoane noce 😁 a tak to chociaz sie wysypiam

a co za różnica czy nie śpisz teraz czy nie będziesz spała później.... ☺️ 😎 😎
no przeciez napisalam. tydzien nie spania przy oduczaniu dziecka smoczka a caly czas nie spanie to roznica 🙂 teraz spie a potem najwyzej tylko pare dni z zycia wyjete 🙂 az sie nauczy spac bez smoczka

aha 🙂
ja jak Adalce daję picie z butelki to nawet nie ssie tylko gryzie tego smoczka od butelki..... i w sumie wypije tylko 5 mililitrów a jak jej smakuje to 10 mililitrów.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł 🙂
Wczoraj Was nadrabiałam i już chcialam pisac i złożyc zyczonka dla Vanesski i trach prąd mi zabrali;/.
Vanessko -wszystkiego co najlepsze dla Ciebie Pięknotko:*

A ja mialam dwie pobudki, chcilam oszukiewac piciem ale ni chuja darla papeeeeeee;/
Ooooooooo wlasnie slysze ze sie obudzil;/
A co ja za sen mielam 🤪 🤪 kandajki mi sie snily,munduryyyyyyyy ja;p
:lecemmmmmmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...