Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
Alexia czy wy płacicie za tą szkołę rodzenia? czy to jest jakoś sponsorowane?

Nie - nie płacimy - płaci miasto - wystarczy mieć zameldowanie w Warszawie 🙂


fajnie się macie, to dziewczyny jak będziecie już chodzić, to po każdym spotkaniu zdawajcie relacje na forum, co, jak i w ogóle 🙂 🙂 będziecie nas dokształcać
u mnie w mieście taka szkoła kosztuje ok 500 zł 🙃 😲 no i niestety stwierdziłam ze sobie odpuszczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
Alexia czy wy płacicie za tą szkołę rodzenia? czy to jest jakoś sponsorowane?

Nie - nie płacimy - płaci miasto - wystarczy mieć zameldowanie w Warszawie 🙂


fajnie się macie, to dziewczyny jak będziecie już chodzić, to po każdym spotkaniu zdawajcie relacje na forum, co, jak i w ogóle 🙂 🙂 będziecie nas dokształcać
u mnie w mieście taka szkoła kosztuje ok 500 zł 🙃 😲 no i niestety stwierdziłam ze sobie odpuszczę

Są też internetowe szkoły - bezpłatnie - gdzieś mam linka - jak chcesz to poszukam 🙂 Tylko taka szkoła wymaga systematyczności a wiadomo jak to z tym jest 🙂 Jak musisz iść to co innego a jak robić coś z internetu to już gorzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Masz - znalazłam http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/ 🙂 Powodzenia 😉


właśnie chciałam napisać że na jednej stronie się zalogowałam i to jest właśnie ta sama co przesłałaś, radzimy dobrze rodzimy, klub huggies 🙂 🙂
jestem już po dwóch lekcjach 😁 😁 😁
zawsze coś, może mi się w czasie porodu przypomni co oglądałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nudy dziewczyny nudyyyyyyyyyyyyyyy
wczoraj wieczorem podglądnęłam majóweczki i jedna z dziewczyn chwaliła się zakupami na allegro
powiem wam że bardzo fajne ceny, fajne rzeczy dla maleństwa, chyba sama skorzystam, kupisz kilkanaście rzeczy, zapłacisz raz za przesyłkę i jeszcze ci do domu przywiozą 😉 😉

http://allegro.pl/pieluchy-pampers-newborn-2-5kg-4x43szt-172szt-i1390322122.html
tu jest akurat aukcja pampersów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
helloł:0 No mnie tez wszystko od rana wkurza;/ Najchetniej bym gdzies znikneła,zeby nikt mnie nie znalazl do kwietnia!!!!!! 😠 😠 😠 😠


ja tak samo 😞 zamknelam sie teraz w pokoju i nie mam zamiaru wychodzic.. wszyscy tylko duzo oczekuja ode mnie, a ja nie jestem w stanie wszystkiego robic.. wrrrr jeszcze dzisiaj wszystko pozamykane i nie ma gdzie isc odreagowac.. chociazby na zakupy bym poszla, moze by mi przeszlo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dzień doberek! Widzę, że Wy w lepszych humorkach niż wczoraj 🙂

No ja tak - nie wiem jak Matylda bo się jeszcze nie odezwała i trochę mnie to martwi... 🥴

no hej Matylda dawno takiego poranku nie miała, było bardzo nerwowo i głośno ale już spokój , nareszcie spokój i chyba długo tak zostanie, gorzej że moja mama ma tendencje do w trącania się w nasze sprawy i już jakimiś fochami strzela i płacze że jej się to w głowie nie mieści
ale mnie się mieści co nie znaczy że nie jest mi przykro, bo jest i to jak cholera ale cóż jak tak mam być nam wszystkim lepiej to niech będzie
nie wiem jak dziś ze mną będzie na forum bo zwyczajnie mam ochote sie schować do jakiejś dziury i nie wychodzić ale tak się chyba nie da
jak będę to będę
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
nudy dziewczyny nudyyyyyyyyyyyyyyy
wczoraj wieczorem podglądnęłam majóweczki i jedna z dziewczyn chwaliła się zakupami na allegro
powiem wam że bardzo fajne ceny, fajne rzeczy dla maleństwa, chyba sama skorzystam, kupisz kilkanaście rzeczy, zapłacisz raz za przesyłkę i jeszcze ci do domu przywiozą 😉 😉

http://allegro.pl/pieluchy-pampers-newborn-2-5kg-4x43szt-172szt-i1390322122.html
tu jest akurat aukcja pampersów 😉


ja zakupy tylko robie na allegro : ciuszki kupilam na allegro ostatnio dresik dla malutkiej i wybieram sobie kilku sprzedawcow ktorzy maja duzy asortyment zebym mogla od jednego kupic potem sobie porownam ceny i zamowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...