Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
helloł:0 No mnie tez wszystko od rana wkurza;/ Najchetniej bym gdzies znikneła,zeby nikt mnie nie znalazl do kwietnia!!!!!! 😠 😠 😠 😠


ja tak samo 😞 zamknelam sie teraz w pokoju i nie mam zamiaru wychodzic.. wszyscy tylko duzo oczekuja ode mnie, a ja nie jestem w stanie wszystkiego robic.. wrrrr jeszcze dzisiaj wszystko pozamykane i nie ma gdzie isc odreagowac.. chociazby na zakupy bym poszla, moze by mi przeszlo..


ale dzsiaj sa niestety zamkniete wszystkie sklepy cio ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
aisak napisał(a):
nudy dziewczyny nudyyyyyyyyyyyyyyy
wczoraj wieczorem podglądnęłam majóweczki i jedna z dziewczyn chwaliła się zakupami na allegro
powiem wam że bardzo fajne ceny, fajne rzeczy dla maleństwa, chyba sama skorzystam, kupisz kilkanaście rzeczy, zapłacisz raz za przesyłkę i jeszcze ci do domu przywiozą 😉 😉

http://allegro.pl/pieluchy-pampers-newborn-2-5kg-4x43szt-172szt-i1390322122.html
tu jest akurat aukcja pampersów 😉


ja zakupy tylko robie na allegro : ciuszki kupilam na allegro ostatnio dresik dla malutkiej i wybieram sobie kilku sprzedawcow ktorzy maja duzy asortyment zebym mogla od jednego kupic potem sobie porownam ceny i zamowie 🙂


powiem ci że wybór mają ogromny, od termometrów do wody, przez kremy, mydła, pampersy wkłady ceratkowe do łóżeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
aisak napisał(a):
nudy dziewczyny nudyyyyyyyyyyyyyyy
wczoraj wieczorem podglądnęłam majóweczki i jedna z dziewczyn chwaliła się zakupami na allegro
powiem wam że bardzo fajne ceny, fajne rzeczy dla maleństwa, chyba sama skorzystam, kupisz kilkanaście rzeczy, zapłacisz raz za przesyłkę i jeszcze ci do domu przywiozą 😉 😉

http://allegro.pl/pieluchy-pampers-newborn-2-5kg-4x43szt-172szt-i1390322122.html
tu jest akurat aukcja pampersów 😉


ja zakupy tylko robie na allegro : ciuszki kupilam na allegro ostatnio dresik dla malutkiej i wybieram sobie kilku sprzedawcow ktorzy maja duzy asortyment zebym mogla od jednego kupic potem sobie porownam ceny i zamowie 🙂


powiem ci że wybór mają ogromny, od termometrów do wody, przez kremy, mydła, pampersy wkłady ceratkowe do łóżeczka


tu jest sprzedawca ktory tez ma zajebisty asortyment

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11612773
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
aisak napisał(a):
nudy dziewczyny nudyyyyyyyyyyyyyyy
wczoraj wieczorem podglądnęłam majóweczki i jedna z dziewczyn chwaliła się zakupami na allegro
powiem wam że bardzo fajne ceny, fajne rzeczy dla maleństwa, chyba sama skorzystam, kupisz kilkanaście rzeczy, zapłacisz raz za przesyłkę i jeszcze ci do domu przywiozą 😉 😉

http://allegro.pl/pieluchy-pampers-newborn-2-5kg-4x43szt-172szt-i1390322122.html
tu jest akurat aukcja pampersów 😉


ja zakupy tylko robie na allegro : ciuszki kupilam na allegro ostatnio dresik dla malutkiej i wybieram sobie kilku sprzedawcow ktorzy maja duzy asortyment zebym mogla od jednego kupic potem sobie porownam ceny i zamowie 🙂


a ja sobie wlasnie ogladam rzeczy tego sprzedajacego i rzeczywiscie ceny nie sa wcale duze i chyba sie skusze na kilka rzeczy 🙂 nie bylam do konca pewna co do zakupow przez allegro, ale nie ma co sie obawiac, tylko tak jak Dorka mowi znalezc dobrego sprzedajacego no i fajne rzeczy i po problemie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
helloł:0 No mnie tez wszystko od rana wkurza;/ Najchetniej bym gdzies znikneła,zeby nikt mnie nie znalazl do kwietnia!!!!!! 😠 😠 😠 😠


ja tak samo 😞 zamknelam sie teraz w pokoju i nie mam zamiaru wychodzic.. wszyscy tylko duzo oczekuja ode mnie, a ja nie jestem w stanie wszystkiego robic.. wrrrr jeszcze dzisiaj wszystko pozamykane i nie ma gdzie isc odreagowac.. chociazby na zakupy bym poszla, moze by mi przeszlo..


ale dzsiaj sa niestety zamkniete wszystkie sklepy cio ??



tak, dzisiaj wszystko pozamykane jest.. tzn te male sklepy prywatne to na pewno pootwierane, ale te duze nieczynne ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
a jaki najczesciej wybor platnosci wybieracie dziewczyny ? Bo ja sie za bardzo na tym nie znam i nie chce, zeby mnie w konia zrobili ;D


ja to normalnie wplacam na konto i czekam na paczke ale przy duzej iloscie najlepiej wziasc za pobraniem czyli platne przy odbiorze wtedy masz gwarancje ze cie nikt nie oszuka bo dostajesz towar i placisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie sie boje zamawiac czegokolwiek przez internet...Ale wiele moich znajomych zamawia i sa zadowoleni,wiec niewiem...
Ale duzo jest super rzeczy i tansze niz w sklepach....Myslalam zeby wozek na allegro zamowic ale nie wiem czy sie przelamac,bo w sklepach mi sie niepodobaja ale w suie wolalabym dotknac,pomacac a nie tak w ciemno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
nudy dziewczyny nudyyyyyyyyyyyyyyy
wczoraj wieczorem podglądnęłam majóweczki i jedna z dziewczyn chwaliła się zakupami na allegro
powiem wam że bardzo fajne ceny, fajne rzeczy dla maleństwa, chyba sama skorzystam, kupisz kilkanaście rzeczy, zapłacisz raz za przesyłkę i jeszcze ci do domu przywiozą 😉 😉

http://allegro.pl/pieluchy-pampers-newborn-2-5kg-4x43szt-172szt-i1390322122.html
tu jest akurat aukcja pampersów 😉

Jedno mnie zastanawia - termin przydatności i to czy zdążę wykorzystać ten rozmiar w tej ilości w jakiej pampersy tu sprzedają - miałam zamiar kupić tylko jedną dużą (72 szt) paczkę jedynek a potem przerzucić się na dwójki 3-6 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
a jaki najczesciej wybor platnosci wybieracie dziewczyny ? Bo ja sie za bardzo na tym nie znam i nie chce, zeby mnie w konia zrobili ;D


ja przeważnie polecony biorę i w zależności czy chce paczkę szybciej dostać to wybieram priorytet bo ekonomiczna to nawet potrafi 2 tyg. iść
jak jest kurier tani to kurierem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Ja wlasnie sie boje zamawiac czegokolwiek przez internet...Ale wiele moich znajomych zamawia i sa zadowoleni,wiec niewiem...
Ale duzo jest super rzeczy i tansze niz w sklepach....Myslalam zeby wozek na allegro zamowic ale nie wiem czy sie przelamac,bo w sklepach mi sie niepodobaja ale w suie wolalabym dotknac,pomacac a nie tak w ciemno 🙂


ja na allegro znalazlam wozki i sprzedajacy jest z łodzi wiec podjade sobie do sklepu i allegro jest tez dobre z tym ze mozesz sobie wyczaic sklep w swoim miescie badz nie daleko 🙂 ja od kilku lat zamawiam rzeczy na allegro dlatego sie nie boje zamawiac moze tez dlatego ze sprzedaje rowniez ze swoim rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
przez Was licytuję kurteczkę dla małej 😉 nie mam nic na wyjście ze szpitala tzn kurteczki czapki i rękawiczek 🙂


Alexia pokaż jaką ? licytować nie będe bo u mnie to raczej niewiadomo czy niunia 😁 😁 😁

A taką - większość ubranek mam Next'a i wiem że są dobre gatunkowo

http://allegro.onet.pl/show_item.php?item=1387120312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze dziewczyny znowu musze jechac na poogotowie 😞 ... mam taka goraczke ze normalnie czuje sie jakbym miala zejsc.. I tak duszacy kaszel ze piuerwszy raz sie boje o tego dzieciaka, bo go normalnie miazdze przy tych napadach kaszlu 😞 I pewnie mi znowu zaaplikuja antybiotyk ! 😠 nigdy w zyciu tak nie chorowalam, raptem miesiac temu bralam antybiotyki a tu znowu ! A tak sie cieplo ubieram jak wychodze, nie grzeje w mieszkaniu.. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Boze dziewczyny znowu musze jechac na poogotowie 😞 ... mam taka goraczke ze normalnie czuje sie jakbym miala zejsc.. I tak duszacy kaszel ze piuerwszy raz sie boje o tego dzieciaka, bo go normalnie miazdze przy tych napadach kaszlu 😞 I pewnie mi znowu zaaplikuja antybiotyk ! 😠 nigdy w zyciu tak nie chorowalam, raptem miesiac temu bralam antybiotyki a tu znowu ! A tak sie cieplo ubieram jak wychodze, nie grzeje w mieszkaniu.. 😞 😞


jejku Tyska wspolczuje Ci naprawde 😞 choroba podczas ciazy cos strasznego i jeszcze antybiotyki, ktore oslabiaja 😞 to Ty sie szykuj i jedz na pogotowie naprawde 😞 mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :* trzymaj sie mala :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...