Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda - ja nie widziałam Nikoli, wyślij mi link na gg pls


Ola tu Ci wkleje bo mi gg siadło (czasem tak mam) tylko jestes? bo od razu skasuje

dawaj


m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola juz?

a gdzie link?


już stronę wxześniej dałam 😉

już 😁 się matka przyczepiła do dziecka jak czasu nie miało 😁
ślicznotka ☺️


😁 😁
dzieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepis na budyń

Składniki:

100 ml wody mineralnej niegazowanej,
ok. 4 miarek mleka modyfikowanego (ilość mleka dopasuj do 100 ml wody, zgodnie z przepisem na opakowaniu mleka),
świeże żółtko,
dwie płaskie łyżeczki mąki ziemniaczanej (lub jedna czubata).

Sposób przyrządzenia

Połowę wody wlej do rondelka i wybełtaj w niej żółtko. Zagotuj całość. W pozostałej ilości wody rozprowadź dokładnie mleko według przepisu. Ostudź. Dodaj do chłodnej wody z mlekiem mąkę ziemniaczaną i wymieszaj tak, aby nie było grudek. Przygotowaną miksturę wlej do gotującej się wody z żółtkiem. Zmniejsz płomień i energicznie mieszając gotuj, aż całość zgęstnieje. Budyń waniliowy gotowy!
Gdy dziecko skończy roczek, możesz dodać do budyniu łyżeczkę kakaa i w ten sposób uzyskasz budyń czekoladowy. Niektórzy do przygotowanego budyniu waniliowego dodaj deserek owocowy, odpowiedni do wieku niemowlęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
marinka napisał(a):
jak któraś gotuje sama, polecam 🙂

http://przepisydladzieci.dla4.pl/6.htm


boże jesteś wspaniała bardzo dziękuje mi się przyda ciągle coś szukam a tu jest parę rzeczy 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


☺️ 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff nadrobilam 20stron na mulącym sie internecie 🤢 🤢

ja do deserków często dodaje kleik, to wtedy zastępuje mu cały posiłek. Jabłka nie pieke ani nie gotuje, tylko normalnie starte na tarce - wcina aż mu się uszy trzęsą 😆 😆
dzisiaj gargamel dostał buraczka 1szy raz - czekam na czerwona kupe z niecierpliwoscią 😁 😁 aha i pomrozilam to mięsko w foremkach od lodu i bardzo to wygodne, nie trzeba sie trzepac codzienjie z osobnym gotowaniem miesa i warzyw, wrzucam z gorącymi warzywkami do blendera i heja 😉 😉

ach i nie załapałam sie i nie widziałam żadnego dzieciaszka 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że ja też nie bo dopiero teraz sprzedałam marudnego Witkacego ojcu ☺️

czy będę świnią jak poproszę o raz jeszcze? jestem i czekam jakby co 😁 ☺️

Marinka, dzięki za stronkę z przepisami: faaajna jest 🙂
i miałam z ciekawości mojej okrutnej pytać: z jakiego języka udzielałaś korki? ☺️
i nie wiem co ci poradzić w temacie karmienia: ja sama karmiłam krótko i doświadczenia nie mam a szkoda i będę żałować do końca życia że tak wyszło.
Ale faktycznie, wizyta u lekarza może coś wyjaśni..
🤢

Nikolina, faktycznie ja też pogotowałam Chomiczkowi mojemu marchewkę z indykiem tak jak pisałaś, też pomroziłam w foremkach od lodu i super ułatwienie z tego wyszło 🤪 🤪
Bosz.. jak nie stylistycznie mi to wyszło.. ☺️

i ząbkowanie doprowadzi mnie do szału..

acha: i przyszedł dzisiaj nasz śpiworek do wózka: jeju jak mi się podoba, jaki fajny, cieplutki, mięciutki i porządnie wykonany 😮 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...