Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

klaudiagda napisał(a):
idę ogarniać i zapale se faja, na znak protestu! 😁

a ja se zapale na znak pokoju 😁
ja tez spadam bo młoda mi zasnęła nie wiem dlaczego 🥴


Ola dzwoniłas do Kasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Matylda wiejskiego 🙂

mhm ja kiedyś miałam 4 ale zdychały ze starości bo nie umiałam ich zabić 😞
sąsiadka ma ze 30 i dobrze z nią żyjemy- przynosi nam jaja i warzywa ale jakoś o królika nie umiem ją poprosić 🤢
ale muszę się w końcu odważyć , przecież nie chcę za darmo- mogę jej zapłacić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - nie dzwoniłam, nie odzywała się, poza tym Lenka śpi (coś długo dzisiaj 😮 )

niech śpi - widocznie tego potrzebuje
moja ma zazwyczaj 3 drzemki po pół godz o 9.00 o 15.00 i o 19.00 a teraz mi zasnęła przy butli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ola mój dzis tez dłuuuuuuuuugo śpi 🙂 Nie wiem czemu... ale widze, że zje i dalej spać. Teraz śpi 3 godzinki 🙂

Hmmm właśnie zrobiłam zsałtke z tego co miałam.,Warzywna z kalafiorem ugotowanym i kurczakiem... dziwna jest ... cóż nie wszystko musi być idealne

Moja miała jeść o 12.30 i przespała, dalej śpi - już 2,5 h - dawno tyle nie spała 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
mhm no moja już gada w łóżeczku
kiedy wrócą te czasy co przesypiała cały dzień????
wiem
NIGDY 😞
ale tak z godzinkę bym chciała 🙂

co Ty dzisiaj tak marudzisz? 😮

☺️

nie wiem
wczoraj miałam za dobry humor ale juz sie dziś skończyło
jadę jutro do P. a ten mi oznajmia że ma jutro służbe - bez sensu - nie mam kluczy, nie mam nic, sama muszę się zniesć do mieszkania, sama zrobić zakupy- do dupy to wszystko a jeszcze do auto nie zmieści mi się to co miałam zabrać 😮
ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda ty masz mistrza 😁 😁 Nadrabiam i na kazdej stronie ty juz "spadasz" 😁 😁 cos ci to nie idzie hehehe

Mój małżon szanowny zabrał dzieci na spacer, Julke tez puscilam, z gilem co prawda ale tak cieplo ze mi jej szkoda bo juz widze ze jebca dostaje w czterech scianach 🥴

Co do dzieci i ich zabaw to hmm... kiedys wywalalam jakies pierdoly jeszcze co mialam z domu od rodzicow i musialam dziecku tlumaczyc co to kaseta magnetofonowa 😁 😁 nie no ale mysle ze to zalezy od rodzicow jak to wyglada bo u nas ostatnio hitem są BIERKI, gry planszowe tez uwielbia, no ale do kompa jak siada to jej budzik nastawiam bo przeciez bym nie odkleiła jej od monitora 😉

dzisiaj robie zapiekanke makaronowe - brokułową 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
acha jedziecie gdzies na długi weekend??
Bo my juz mamy zaplanowane 🙂


gdzie Marinka jedziecie?
Nikola - dzięki za podpowiedź, ale chyba kupię właśnie tą matę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chcę gdzies jechać ale nie mam gdzie, zresztą ja nie umiem się zorganizować z jednym dzieckiem. A Ty Marinka organizujesz się z dwoma maluchami - no podziwiam.

nosz kurde, u nas dziś są drzemki co godzine po 15min i 30min usypiania, zwariuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
ja też chcę gdzies jechać ale nie mam gdzie, zresztą ja nie umiem się zorganizować z jednym dzieckiem. A Ty Marinka organizujesz się z dwoma maluchami - no podziwiam.

nosz kurde, u nas dziś są drzemki co godzine po 15min i 30min usypiania, zwariuje


No my staramy sie co weekend gdzies jechać.
Jedziemy 450 km do rodziny P. I tam na jeden dzień w góry na spacer 🙂
Wiesz, my jak urodziła sie Anielka , postanowilismy , ze jak będzie zdrowa to będziemy dalej podróżować ale z nią... Jak miała roczek byliśmy tydzień w górach pod namiotem i w czechach(tam poswtał Józek 🙂 )Ale z nia bylismy chyba z 8 razy w górach . Na mazurach mamy domek nad jeziorem to jak ciepło to tam i wypad do Gdańska czy gdzie indziej tez wtey bez problemu. Józek miał 3 mies. to tez bylismy w górach tydzień. Nie policze ile razy na Mazurach czy na działce za Warszawa na d morzem. Czy zupełnie inna częśc Polski. Uwielbiamy podróżować i często takie wyjazdy to czyste spontany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Bombolotek wstał i my nigdzie nie jedziemy ooo 🙂
Info od Wioli: Laurze wczoraj wyszły 2 ząbki 🙂

ej a zawsze wychodza DWA???????? bo my mamy tylko jeden i P. się mnie czepia że mała będzie miała krzywe tak jak JA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bombolotek wstał i my nigdzie nie jedziemy ooo 🙂
Info od Wioli: Laurze wczoraj wyszły 2 ząbki 🙂

ej a zawsze wychodza DWA???????? bo my mamy tylko jeden i P. się mnie czepia że mała będzie miała krzywe tak jak JA 😞


Matylda u nas był 1 a po 2 tygodniach 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...