Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
no to tez tak naprawde druga i 3 zmiana to praktycznie cale dnie z zycia wyjete....hmmm, dopiero teraz zaczynam sobie uswiadamiac zczemu widze takich szczeliwych rodzicow gdy odbieraja swoje dzieci z przedszkola.....ja nie wiem jak to bedzie, boje sie bardzo, a najgorsze jest to ze czas mija bardzo szybko i za chwile rzeczywiscie bedzie trzeba do tej pracy wracac....

wiesz daga dla mnie najgorsze jest to że trzeba tak małe dziecko zostawic że na całym swiecie jak widać jest tak że jedna pensja to mało i że rodzice nie mogą sobie pozwolić aby jedno przynajmniej do czasu przedszkola siedziało w domku z dzieckiem i je wychowywało tylko 90% ludzi musi brać dupę w troki i do pracy zapier........ a dziecko ma się wychowywać gdzieś 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
ja tylko na chwilę
noc ok
mała spała w swoim pokoju i chyba lepiej bo nawet jeśli płakała to ja jej nie słyszałam 😁
zaraz PAN I WŁADCA wróci więc mam przechlapane cały dzień
muszę tu troche posprzątać - bo nie powiem mój P. sprząta ale tylko z wierzchu i to co widać tj ogólnie wizualnie jest porządek ale okna to tu chyba nigdy nie były myte 😮
i w szafkach w kuchni to ja muszę poukładać od nowa bo patelnie nie będę w jednej szafce z makaronami, albo kawy razem ze szklankami
Boże jak jak wytrzymam z nim cały dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko na chwilę powiedzieć jak byłoo. rozmowa spokojna zdecydowaliśmy że muszę iść do lekarza bo to nie jest normalne że nie chudne...... no i okazało sie po wynikach że mam stan przedcukrzycowy i musze się za siebie wziąć czyli dietka zero słodyczy i produktów mącznych...... no i tak to wygląda...
Idę teraz z małą na spacer bo pogoda super 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂
Ja od rana szukam ćwiczenie na powiększenie pupy zmniejszenie ud itp ale boje sie ze jak znajdę jedne ćw np na pośladki to mi sie uda rozrosną napisałam do siłowni S4( na ursusie bo tam chodziłam) zeby dali mi kontakt do trenera przeleje mu kase a niech on mi ustawi plan ćwieczen pode mnie chyba ze sie nie zgodzą na coś takiego to poproszę któraś z Was co są na siłowni o kontakt mailowy do trenera jakiegoś może tak szybciej podadzą.
w pt powinnam była dostać okresu dziś mija 33 dzień i dalej nic 😮
Mała śpi ide sie malować, wstanie pójdziemy na spacer a potem bede robić obiad czyli nic nowego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. u nas dzisiaj plesniawka -glupia mama gdzies cos przeoczyla a jutro mielismy miec szczepienie jak nic nie bedziemy miec. co do pracy to ja sie w sumie ciesze ze mam dziecko na studiach bo jeszcze przez ponad pol roku nie mam takiego problemu, ze musze wrocic. od piatku bede na wychowawczym mam nadzieje ze uda mi sie zalatwic platny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...