Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

a jak młoda zasnie idem robic vifona 😁
parówki lubie ale tylko0 te które sama wybieram tj te co znam nm berlinki i hot-dogi z orlenu ☺️
a ja potrzebuje przepis na jakiegos dobrego steka z krowy bo jak w tym tyg nie zjem to oszaleje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja sobie nie wyobrazam zup z jakimis kostkami 😮 albo sztucznych sosow.. moja mama zawsze robila wszytko naturalne jakos nie wiem jak moze smakowac nawet zupa z kostki 😮 ble

ja tez robie bez takich gowienek. Zdarzyla mi sie, owszem i czasem jeszcze mi sie zdarza do czegos dodac cos gotowego i chemicznego ale to nie sa zupy ani sosy. Pietruszke tez mam pomrozona ale jakiegos lubczyku nigdy nie uzywalam ani lisci czy ziela. Jakos tak bez tego sie nauczylam 🙂 a , no i maggi tez nie dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
marinka napisał(a):
No my z kolejnym rodzeństwem poczekamy 🙂

Wy już macie dwa skarby 🙂 Marinka, jak Anielka ile miała miesięcy to zaszłaś w drugą ciążę?


Klaudia między nimi jest rtówno 2 lata róznicy bez kilka dni.
Anielkę miałam na 7 maja i urodziłam 7 maja.
A Józka tez miałam 7 maja ale wcześniej zrobiono mi cc

Ona miała 15 miesięcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
o tu jest artykuł:
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10636181,Drobiowo_cieleca_paroweczka_niezgody.html
dlatego nie kupuję nic z gerbera, dziadostwo i tyle..



a ja tam kupuję Gerbera, w Nestle też była akcja ze szkłem, pewnie kiedyś i z Bobovitą była i każdą inna firmą.
Ja kupuję Gerbera dlatego, że dają najmniej wody (i do słoiczków i do soków)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm
zapomniałam co miałam napisać ☺️




a wiem ja jak znajde prace i przyszłego ojca to tez robie siore dla LENY - czyli nie szybko 😞

idem na zupe

czekam na przepis na steka bo te z netu jakies badziewne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyśka, no właśnie w cielęcych dla dzieci tą folię znalazła kobita 😮

ja dzisiaj założyłam kurtkę zimową, a tak to nie: ma cieplutki śpiworek więc tylko rajtki, spodnie, a na górę: bodziak, sweterek i taką jesionkę na polarze: zawsze był cieplutki jak go po spacerze wyjmowałam 🙂

Marinka, ja nie tylko wszystko prasuję 😁 ale posiadam inne schizy: paruję A skarpety i zwijam w kłębuszek, bo mnie to uspokaja, segreguję jedzenie w lodówce kategoriami 😁 np nabiał przy nabiale i na jednej półce, warzywa z warzywami itd 😁 segreguję szklanki w rządkach w szafce: od najniższych do najwyższych.. oj mogłabym opowiadać 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
o tu jest artykuł:
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10636181,Drobiowo_cieleca_paroweczka_niezgody.html
dlatego nie kupuję nic z gerbera, dziadostwo i tyle..



a ja tam kupuję Gerbera, w Nestle też była akcja ze szkłem, pewnie kiedyś i z Bobovitą była i każdą inna firmą.
Ja kupuję Gerbera dlatego, że dają najmniej wody (i do słoiczków i do soków)

Co Wy z tą wodą? 😮 Przecież żeby była zupa to musi być jej więcej bo inaczej będzie gęste jak cholera, więc dla mnie to normalne, w sumie to nawet dla mnie lepiej bo moja Lenka nie pije nic a nic więc jak mam więcej wody w obiadku to się cieszę 🙂
Pomyśl - jak Ty gotujesz rosół to same warzywa bez wody wkładasz? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze... ja tez chce miec drugie dziecko ale tylko dlatego bo bycie w ciazy bylo niesamowite 🙂 jesli chodzi juz o dziecko to mniej to fajne 😁 ale malego bez rodzenstwa chyba nie zostawie..

ale ja jak Matylda, znajde tylko prace jakas i robie dzieciaka. NIe chce czekac dlugo. Mam nadzieje ze jak skonczy mi sie rentka to znajde najpierwa jakis staz dla siebie a potem prace. I DZIALAM

Bez pracy juz nic nie robie..

A ja dzisiaj tez ide po ogorki i robie ogorkowa 🙂 normalnie kocham te zupe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Tyśka, no właśnie w cielęcych dla dzieci tą folię znalazła kobita 😮

ja dzisiaj założyłam kurtkę zimową, a tak to nie: ma cieplutki śpiworek więc tylko rajtki, spodnie, a na górę: bodziak, sweterek i taką jesionkę na polarze: zawsze był cieplutki jak go po spacerze wyjmowałam 🙂

Marinka, ja nie tylko wszystko prasuję 😁 ale posiadam inne schizy: paruję A skarpety i zwijam w kłębuszek, bo mnie to uspokaja, segreguję jedzenie w lodówce kategoriami 😁 np nabiał przy nabiale i na jednej półce, warzywa z warzywami itd 😁 segreguję szklanki w rządkach w szafce: od najniższych do najwyższych.. oj mogłabym opowiadać 😁 😁 😁 😁

Już kiedyś o tym Matyldzie pisałam, w psychologii takie zachowanie świadczy o tym, że w życiu nad czymś nie panujesz ,czegoś nie ogarniasz i robisz to tam gdzie jest to możliwe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska ty to w ogóle jakaś patologia 😁 😉 ☺️
ja niczego nie segreguje OOOOOOOOOOO
a w ogóle to gdzie mozna kupic parówki gerbera 🥴 pierwsze słyze u mnie na wsi tylko jedne parówki sa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, ja się taka w pracy zrobiłam i przeniosłam to na grunt prywatny 😁 😁
bo jak się napatrzę na ten syf i co ludzie robią z ubraniami i w jakim stanie je potrafią zostawić, to kurwica bierze i od tego czasu odczuwam silne pragnienie uporządkowania własnego domu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
he he tak samo kolorami mam ułożone bluski ☺️ ☺️od najjasniejszych po najciemniejsze 🙂
ale to juz chyba choroba 🙂


ja tak ręczniki mam poskładane 😁 😁 😁 😁 😁 ale nie wiem już po co ☺️ ☺️


dooobra, serio serio idę dalej ogarniać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...