Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
A u mnie zaczęły się nieudolne próby raczkowania i pierwsze gleby z rykiem, nie wiem ile już razy ją tuliłam bo się przewróciła 🤢 Nie umie jeszcze nogi za ręką postawić, podnosi rękę i tę samą nogę i bumm i płacze.. oo matkoooo 🥴

tulisz ją jak się przewróci ??????
mnie niedawno koleżanki matki- uczyły żeby tego nie robić tylk się śmiać i gadać , klasakać albo co tam jeszcze
i jak moja se coś zrobi sama albo walnie zabawką albo głową o coś to ja pierdzielę że nic się nie stało , że jest ok że ja tu jestem że coś tam i za sekundę przerywa RYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda kocham cie 😎

Tez nie cierpie dalmatyńczyków, wszystkie 3 z którymi miałam w życiu do czynienia byłe wredne 😠
Co do małych "ujadaczy" nawet rasowych to dla mnie bardziej takie przytulanki male niz psy. Moja mama ma 2 yorki, kazda z osobna robi 3 razy wiecej szumu i zamieszania niz moja Nikita, aha i boją sie dzieci - w efekcie czego warczą i dra japsko cały czas jak tam jesteśmy 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A u mnie zaczęły się nieudolne próby raczkowania i pierwsze gleby z rykiem, nie wiem ile już razy ją tuliłam bo się przewróciła 🤢 Nie umie jeszcze nogi za ręką postawić, podnosi rękę i tę samą nogę i bumm i płacze.. oo matkoooo 🥴

tulisz ją jak się przewróci ??????
mnie niedawno koleżanki matki- uczyły żeby tego nie robić tylk się śmiać i gadać , klasakać albo co tam jeszcze
i jak moja se coś zrobi sama albo walnie zabawką albo głową o coś to ja pierdzielę że nic się nie stało , że jest ok że ja tu jestem że coś tam i za sekundę przerywa RYK

ja tez tak robie jak gdzies sie uderzy to probuje to obrocic w smiech zeby nie plakal i to dziala jak nie zwracam uwagi jak sie uderzy to tez nie zaczyna plakac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ewela współczuję mnie nawet teraz cycki przed okresem nie bolą - nawet nie wiem kiedy mam- zawsze niespodzianka a kiedyś bolały cyce 4 dni przed a tak z 5 godzin przed to juz nie chodziłąm tylko leżałam albo klęczałam 😮
teraz nic nie czuję jest super tylko że pierwsze dwa dni leje się jak z wiadra a no i trwa 5-6 dni a nie jak kiedyś 11-13 😮
o psach sie wypowiadaj co ci szkodzi nikt cię nie zlinczuje a na pewno nie ja 😉
i szukaj KABLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


no kabla właśnie nie mam w zestawie 😠 próbowałam wczoraj przesłać mężowi to za duża rozdzielczość i gówno wróci z pracy to obiecał że mi to zrobi bo ja sie nie huja nie znam.
O pieskach napisze tylko tyle że też je kocham mamy dwa malutkie bo w bloku innych sobie nie wyobrażam starsza chyli moja(bo u nas podział jeden mój drugi P) 😜 reaguje na wszystkie komendy siad waruj poproś łapa itp młodsza dopiero bedzie uczona bo yorki to taie ciężkie psy do tresury muszą norosnąć aby je czegoś nauczyć.
a jeśli chodzi o te duże to od małego sie je uczy i trzeba dużo konsekwencji i czasu poświęcić takiemu psu no i wiedzieć co ten pies lubi jak musi sie wyszaleć żeby pożniej własnie nie było takich sytuacji jak Ola napisała 🤢

a co do bólu to kurwa nie pierdala jak cholera pocieszam sie tylko tym że już last time zaczynam brac swoje lekarstwa i bedzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
ja też zbytnio nie utulam ale tak naprawde to nie wiem czy to cos daje w przyszłości, bo z Julką tak samo robiłam a i tak był okres 1,5roku-2latka chyba jak byłą wyjcem, miungwą i okroooopną beksą

nie no właśnie mi dziewczyny mówiły że potem to masakra jak juz chodzące dzieci upadały to nawet się podnieśc nie chciały tylko ręce do mamy i beczenie przez 10 minut a raczej takie buruczenie od niechcenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikssa a mi sie wydaje , że dziewczynki tak maja , że sa beksami itd jak Ty tam nazwałaąs. My anielke staraliśmy twardo ale bez przesady chować. a i tak właśnie w tym wieku jest beksą , histeryczka ...

Ja tam nawet lubie zwierzaki i jak miałam 7 lat mielismy u dziadków wielkiego owczarka niemieckiego. Piekny był. ale skradli nam na mięso go 😞 😞 Boże ile ja sie napłakałam...

My to nigdy nie będziemy mieli zwierzat ze względu na Mojego Weteryyyyyniarza....Nie lubi zwierząt małych(paradoks)
A poza tym szkoda by było zwierzaka. Męczył by się z nami.tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok, podlogi zmyte, nawet w miedzy czasie zaparzylam sobie pyszna kawke zbozowa 🙂
tak czytam i czytam, i wychodzi na to ze ok polowa z was ma psiaki!!! kiedy wy znajdujecie na nie czas?? tzn na spacer wyjsc?? ja bym nie dala rady/...

Nela juz kwili ..... 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - ja też jej nie tulę jak piszesz ale dziś wyrżnęła kilka razy nie na żarty że aż tchu w płaczu złapać nie mogła więc szkoda mi dzieciaka było, tym bardziej że zanim podleciałam to syrena wyła, no i musiałam sprawdzić czy nic sobie nie zrobiła, bo i tak już ma drachę ze strupem nad brwią 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - ja też jej nie tulę jak piszesz ale dziś wyrżnęła kilka razy nie na żarty że aż tchu w płaczu złapać nie mogła więc szkoda mi dzieciaka było, tym bardziej że zanim podleciałam to syrena wyła, no i musiałam sprawdzić czy nic sobie nie zrobiła, bo i tak już ma drachę ze strupem nad brwią 🤢

przeciez ja to rozumiem zwłaszcza na poczatku raczkowania
sama nie wiem jak to bedzie
pisałam tak ogólnie ze lepiej tego unikac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Nie mogę kmatus znaleźć żeby ją zaprosić 🤢

7261

nie mam jej na tej stronie - jest Kamila tylko 😮

a no rzeczywiście sory pojebało mi sie to gdzie ja ją znalazlam 🤔 zaraz

matylda na stronie nr 11802 twój post 964073 są zdjęcia Leny moze skasuj lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...