Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
I Nina - skąd ta teza, że przez chodzik zaczęłaś \"późno\" chodzić?
Ja śmigałam w chodziku jak skończyłam pół roku, a w wieku 9 miesięcy już chodziłam sama, więc to reguły nie ma. Po prostu jedni chodzą wcześniej, drudzy później 😉


Ja nie chce się tu licytować bo wiadomo można tak do usrania 😁 😁 😁 na pewno masz racje tylko czemu tak lekarze to negują bardzo... coś musi w tym być a szkoda bo tak fajnie by mi po domu śmigała

Nina, moim zdaniem dlatego, że są \"takie czasy\"...
teraz to smoczków nie - bo zgryz, chodzika nie - bo bioderka, miednica, puzzli piankowych nie, bo rak.... generalnie najlepiej strój adama i ewy i heja! 😁 (w sensie, że tylko EKO jest teraz na topie)

Ale każdy ma pewnie swoją teorię... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u co do chodzikow to moj Marcin chcial bo jego tekst ' Magda (jego siostrzyczka 🤢) miała i jakos nic jej nie jest...' ale ja wygralam i chodzika nie bedzie bo po 1 wszystko poobijane by bylo w mieszkaniu a po 2 w salonie mamy gruby dywan i nie dała by rady na nim jezdzic 😁 🤪
aa ta cała Magda to w chodziku długo była a teraz ma nogi krzywe, ale nie wiem czy od tego 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EKO SREKO 😁 😁 😁 😁
dupa Jasiu pierdzi Stasiu
wiadomo że jak dziecko ma być chore, kalekie, i w ogóle nie wiem jeszcze jakie bo mi słów brakuje ( mózg mi nie pracuje bo głodna jestem) to chodzik ani nie pomoże ani nie zaszkodzi
tak samo z wieloma innymi rzeczami
ja chodzika nie zamierzam mieć bo skoro mówią żeby tego "unikać" to coś w tym jest , co nie znaczy że akurat gdybym ją tam wsadziła to od razu miałaby skoliozę, kifozę , dyskopatię czy płaskostopie ale skoro mam na to jakiś wpływ to wolę tego uniknąć bo mam inne problemy z nią
dodatkowo to dla mnie strata pieniędzy
no i nie mam warunków żeby mi się tu po chacie rozbijała i ściany albo meble (których nie mam 😁 ) obijała 😉
a skoro dajecie swoje przykłady to ja chodzika nie miałam i zaczęłam chodzić jak miałam 9 mcy w ogóle nie raczkując - po prostu pewnego dnia wstałam i se poszłam 😁
ale moja niestety albo stety ze wszystkim wdała się w tatusia to i moż chodzić zacznie jak będzie miała dwa lata 😁 😁
a mój P. to siedział samodzielnie jak miał półtora roku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Właśnie o to mi Matylda też chodziło, jak ktoś ma mieć z czymś problemy to i tak będzie miał, czy będzie jeździł w chodziku, czy nie 😜

Okres dziś dostałam 😞 🤢

mi sie kończy i dobrze bo bzykać mi sie chce 😁


Ty to ostatnio często o tym bzykaniu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Właśnie o to mi Matylda też chodziło, jak ktoś ma mieć z czymś problemy to i tak będzie miał, czy będzie jeździł w chodziku, czy nie 😜

Okres dziś dostałam 😞 🤢

mi sie kończy i dobrze bo bzykać mi sie chce 😁


Ty to ostatnio często o tym bzykaniu 🤪

taaa tylko szkoda ze wiecej gadam niz robie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hieh
nadrobiłam 🤪 !!!

1. buciki z preshoes są genialne, na milion procent powinnyście być zadowolone:
tu jest zdanie matki, która je testowała ( zapewniam, że nie jest w żaden sposób powiązana z firmą preshoes: którą to prowadzi moja koleżanka z liceum 😉 )
http://ladnebebe.blogspot.com/2011/11/testujemy-w-kapciach.html


2. Już jak odebrałam Witka ze żłobka to stwierdziłam że ZNOWU jest coś nie tak: był jakiś marudny, płaczliwy ( standard? 😁 ) a przy rozbieraniu do kąpieli ja patrzę a on cały brzuszek i aż pod paszkami ma wysypane w takich krosteczkach jak początkujące pryszcze 😮 😮 🤢 🤢 🤢
nie daj się obejrzeć, nie dał się po ryczącej i szybkiej kąpieli wytrzeć: tylko darł się jak dziki. Na moje oko ma gorączkę ( mój ukochany supernowoczesny termometr nie przeżył spotkania z kawą 😠 i mam taki elektroniczny pod paszkę 🤢 ) bo jest rozpalony, czerwony z wypiekami.
Jutro o 9.00 mamy wizytę to potwierdzimy. Choć cały czas liczę, że to może jakieś uczulenie na jedzenie ze żłobka?
oczywiście pójdę na zwolnienie, ale wiecie jak patrzą na takie coś: tygodnia jeszcze nie przepracowałam 🥴
kuuurwaaa oby to nie była ospa bo mi dzieciaka szkoda 😞
a jeszcze:
ja na ospę nie chorowałam 😁
ja nawet na chodzik nie mam miejsca w domu, więc Witek będzie musiał sam się pionizować: co niestety czyni pod stołem i przy czymkolwiek czego może się złapać.

Ola, uśmiałam się z Twojego za Lenką latania 😁 😁
a jak raczkować Ci zacznie: drżyj 😁 😁 😁


Matylda, mi jak dziecię wyje tak, że nie daję rady nic zrobić: to włączam mu odkurzacz: zawsze działa 😁 😁 albo daję chrupka kukurydzianego ☺️ ☺️ ☺️

Marta: ja 15 sierpnia tego roku zaczęłam oduczanie Witka spania podczas kołysania na rękach: i udało się 😁 😁 już od dawna jak jest tylko marudny, to zasłaniam okna, ściągam rajstopki, pielucha+smoczek i śpi 😁
czasami idzie mu to lepiej ( czyli zasypia w drodze na poduszkę 😁 ) czasami gorzeJ; przez około 10 minut max kula się i łazi po łóżeczku aż wreszcie pada gdzieś w kącie 😁

Nina, dobrze że siostrze nic się nie stało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - dopiero teraz mi dajesz linka jak za nie zapłaciłam a tam jest hasło do darmowej przesyłki 😁 😁 😁
Daj znać po lekarzu choćby krótkim sms\'em co z Witkiem 🤨

No i myślę, że mi dziecko zaczęło intensywne ząbkowanie bo jest niemożliwa, spazmy, histerie, kopanie nogami, prężenie się i wycie z gilem do pasa - oto krótka histo(e)ria zasypiania 🥴
Do tej pory nie było z nią żadnego kłopotu a dziś jakiś czort w nią wstąpił. Takiej jej nie znałam jeszcze 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
gizelda napisał(a):
usta mnie pieką 🥴

☺️ ☺️ ☺️


niweją posmaruj 😁

z niweja mam tylko balsam kojący po goleniu Pawłowy 😁
nie mam tu nic takiego kurwa tylko DOVE
masakra idę se zakwaszę ogórem koszonym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
gizelda napisał(a):
usta mnie pieką 🥴

☺️ ☺️ ☺️


niweją posmaruj 😁

z niweja mam tylko balsam kojący po goleniu Pawłowy 😁
nie mam tu nic takiego kurwa tylko DOVE
masakra idę se zakwaszę ogórem koszonym 😁

a gdzie Ty go teraz "kosić" będziesz? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
niksssa napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
usta mnie pieką 🥴

☺️ ☺️ ☺️

za mało nawilżasz 😁


ooo!!! znowu kosmate myśli!! 😁 😁

no bo bym sie bzykła 🤪 chyba jutro M zgwałce 🤨

ja bym go tam dzisiaj wykorzystała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Kasia - dopiero teraz mi dajesz linka jak za nie zapłaciłam a tam jest hasło do darmowej przesyłki 😁 😁 😁
Daj znać po lekarzu choćby krótkim sms\'em co z Witkiem 🤨

No i myślę, że mi dziecko zaczęło intensywne ząbkowanie bo jest niemożliwa, spazmy, histerie, kopanie nogami, prężenie się i wycie z gilem do pasa - oto krótka histo(e)ria zasypiania 🥴
Do tej pory nie było z nią żadnego kłopotu a dziś jakiś czort w nią wstąpił. Takiej jej nie znałam jeszcze 🤢


nie zazdroszcze... niech moja bedzie jak najdluzej szczerbata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
niksssa napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
usta mnie pieką 🥴

☺️ ☺️ ☺️

za mało nawilżasz 😁


ooo!!! znowu kosmate myśli!! 😁 😁

no bo bym sie bzykła 🤪 chyba jutro M zgwałce 🤨

ja bym go tam dzisiaj wykorzystała 😁

no kurwa ja tez ale w pracy jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...