Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a ja się skusze na ten ☺️
http://allegro.pl/fisher-price-muzyczny-nocnik-nocniczek-ze-spluczka-i1937055829.html

też o nim myślałam ale na razie się nie śpieszę bo mój łobuz nie rwie się do siadania 🙂

a ja zapomnialam sie pochwalic ze moje dziecie siada 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Lenka spała niecałą godzinę od 19.30 a teraz spazmy i histerie, matko kiedy to się skończy 😞 🥴

mój też już się 2 razy budził z krzykiem 🥴 smaruje gelem i usypia wiec to chyba zęby ale takie spazmy??? gorączki brak kupki też normalne 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a ja się skusze na ten ☺️
http://allegro.pl/fisher-price-muzyczny-nocnik-nocniczek-ze-spluczka-i1937055829.html

też o nim myślałam ale na razie się nie śpieszę bo mój łobuz nie rwie się do siadania 🙂

a ja zapomnialam sie pochwalic ze moje dziecie siada 🤪

super mój też i do tego zaczął raczkować dziś już normalnie nóżkami przebiera narazie 2 3 ruchy ale to już to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Lenka spała niecałą godzinę od 19.30 a teraz spazmy i histerie, matko kiedy to się skończy 😞 🥴

jak jej wszystkie zabki wyjda 😉 ale dla nas to meczace jest te plaze i krzyki dziecka, a wyobrazam sobie jak to dzieciatko musi cierpiec przy zabkowaniu 😞
Ewelina moja takie spazmy miala tydzien temu i trwalo to tydzien, zele pomagaly, kup nie bylo wiecej ale zebow nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Lenka spała niecałą godzinę od 19.30 a teraz spazmy i histerie, matko kiedy to się skończy 😞 🥴

jak jej wszystkie zabki wyjda 😉 ale dla nas to meczace jest te plaze i krzyki dziecka, a wyobrazam sobie jak to dzieciatko musi cierpiec przy zabkowaniu 😞
Ewelina moja takie spazmy miala tydzien temu i trwalo to tydzien, zele pomagaly, kup nie bylo wiecej ale zebow nie ma...

to ja już nie wiem co to jest a wogóle to moje dziecko chyba będzie miało najpierw kły bo tam ma już długo bańki a jedyneczki nic a nic
no zobaczymy co to będzie, jak już mówiłam mi się nie śpieszy tylko jego mi szkoda zwyczajnie i tylko to.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Lenka spała niecałą godzinę od 19.30 a teraz spazmy i histerie, matko kiedy to się skończy 😞 🥴

jak jej wszystkie zabki wyjda 😉 ale dla nas to meczace jest te plaze i krzyki dziecka, a wyobrazam sobie jak to dzieciatko musi cierpiec przy zabkowaniu 😞
Ewelina moja takie spazmy miala tydzien temu i trwalo to tydzien, zele pomagaly, kup nie bylo wiecej ale zebow nie ma...

to ja już nie wiem co to jest a wogóle to moje dziecko chyba będzie miało najpierw kły bo tam ma już długo bańki a jedyneczki nic a nic
no zobaczymy co to będzie, jak już mówiłam mi się nie śpieszy tylko jego mi szkoda zwyczajnie i tylko to.... 🥴

Ewelina - nie ma reguły, Lenka żadnych baniek nie miała a jak miała to takie, że ja nie widziałam. Oby Twój się tak nie męczył 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Lenka spała niecałą godzinę od 19.30 a teraz spazmy i histerie, matko kiedy to się skończy 😞 🥴

jak jej wszystkie zabki wyjda 😉 ale dla nas to meczace jest te plaze i krzyki dziecka, a wyobrazam sobie jak to dzieciatko musi cierpiec przy zabkowaniu 😞
Ewelina moja takie spazmy miala tydzien temu i trwalo to tydzien, zele pomagaly, kup nie bylo wiecej ale zebow nie ma...

to ja już nie wiem co to jest a wogóle to moje dziecko chyba będzie miało najpierw kły bo tam ma już długo bańki a jedyneczki nic a nic
no zobaczymy co to będzie, jak już mówiłam mi się nie śpieszy tylko jego mi szkoda zwyczajnie i tylko to.... 🥴

Ewelina - nie ma reguły, u nas żadnych baniek nie miało a jak miało to takie, że ja nie widziałam. Oby Twój się tak nie męczył 🤢

oby ale chyba się właśnie zaczęło więc oby szybko minęło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Lenka spała niecałą godzinę od 19.30 a teraz spazmy i histerie, matko kiedy to się skończy 😞 🥴

jak jej wszystkie zabki wyjda 😉 ale dla nas to meczace jest te plaze i krzyki dziecka, a wyobrazam sobie jak to dzieciatko musi cierpiec przy zabkowaniu 😞
Ewelina moja takie spazmy miala tydzien temu i trwalo to tydzien, zele pomagaly, kup nie bylo wiecej ale zebow nie ma...

to ja już nie wiem co to jest a wogóle to moje dziecko chyba będzie miało najpierw kły bo tam ma już długo bańki a jedyneczki nic a nic
no zobaczymy co to będzie, jak już mówiłam mi się nie śpieszy tylko jego mi szkoda zwyczajnie i tylko to.... 🥴

Ewelina - nie ma reguły, Lenka żadnych baniek nie miała a jak miała to takie, że ja nie widziałam. Oby Twój się tak nie męczył 🤢

oby ale chyba się właśnie zaczęło więc oby szybko minęło 🤢

Heh, no szybko to się nie da, niestety 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry.
Amelko - buziaki
Cieszę się z drugiego zębola Lenki, raczkowania Krzysia i zdrowiejącego Wicia - kochane szkrabki 😘

http://www.tvn24.pl/26086,1724809,0,1,spisz-z-dzieckiem-w-lozku-zabijasz-je,wiadomosc.html
🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂
my wczoraj po obiedzie pojechaliśmy 60km na basen, który miał być super-zajebisty a był... hmm niewiele ciekawszy niz ten co mam 9km od domu 😁 no ale napłyuwałam się i wysaunowałam, bo ze znajomymi byliśmy więc Jula szalała z wujami a mama się relaksowała 🙂 Szymi u babci był, bo kończy jeszcze antybiotyk więc atrakcje go ominęły 😉
a dzisiaj w ramach odreagowywania wysłałam męża na urlop a sama do firmy przyszłam troche popracowac 🙂
co do tych nocników jeszcze to ja bym się na cuda nie nastawiała póki co. w tym wieku to jest bardziej oswajanie i forma jakiejs zabawy dla dziecka bo i tak swoje potrzeby bedzie umialo zakomunikowac i co najwazniejsze - wyczuc dopiero ok.2latek, moooże troche wcześniej 😉
Ewelina super zdjęcie w avatarze, jaki ty masz powalający uśmiech 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola co znaczy "bry ☺️ ☺️ ☺️ " ???
aha dzień dobry 😉

A bo myślałam że mąż zapomniał o naszej 2 rocznicy ślubu a on pojechał do pracy i zaraz wrócił z pękiem 25 róż ☺️ ☺️ ☺️

mhm ale liczba 25 mi tu nie pasuje
na drugą rocznicę powinny być dwie róże 😁 😁
ej to znowu macie powód do świętowania - dobrze że ja nie mam takich problemów - sama zapomniałam o swojej drugiej rocznicy to czego mogę wymagać od drugiej połówki 😁



ja tam niczego nie świętuje
ale dochodzę do pewnych wniosków
mianowicie że tu nie mam co robić
wzięłam się za sprzątanie i gdyby nie to że LENA zaraz wstanie to by skończyła łącznie z myciem okien ( które zostawiam na później bo teraz mi zimno )
metraż tego mieszkania jest ciut większy od metrażu mojego jednego pokoju na wsi 😁
wniosek jest taki że tu zawsze będę miała czysto 😁 😁 😁 😁 😁
jedyny problem to taki że nie ma mebli i ciężko mi sie upchnąć ze wszystkim do jednej szafy wnękowej - ale na razie trzeba się przemęczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola co znaczy "bry ☺️ ☺️ ☺️ " ???
aha dzień dobry 😉

A bo myślałam że mąż zapomniał o naszej 2 rocznicy ślubu a on pojechał do pracy i zaraz wrócił z pękiem 25 róż ☺️ ☺️ ☺️

mhm ale liczba 25 mi tu nie pasuje
na drugą rocznicę powinny być dwie róże 😁 😁
ej to znowu macie powód do świętowania - dobrze że ja nie mam takich problemów - sama zapomniałam o swojej drugiej rocznicy to czego mogę wymagać od drugiej połówki 😁



ja tam niczego nie świętuje
ale dochodzę do pewnych wniosków
mianowicie że tu nie mam co robić
wzięłam się za sprzątanie i gdyby nie to że LENA zaraz wstanie to by skończyła łącznie z myciem okien ( które zostawiam na później bo teraz mi zimno )
metraż tego mieszkania jest ciut większy od metrażu mojego jednego pokoju na wsi 😁
wniosek jest taki że tu zawsze będę miała czysto 😁 😁 😁 😁 😁
jedyny problem to taki że nie ma mebli i ciężko mi sie upchnąć ze wszystkim do jednej szafy wnękowej - ale na razie trzeba się przemęczyć 😉

co do "świętowania" to my nie świętujemy - chodzi bardziej o szacunek i uczucie, chyba lepiej tak niż się kłócić, szarpać kochać i nienawidzić jednocześnie, czy się mylę? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola chciałaś mnie ukąsić?????
Nie udało ci się 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

My się już z P. nie kłócimy 😁 😁 tylko on se krzyczy jak ma ochotę a ja sie w ogóle nie odzywam i mi to wisi co ma mi do powiedzenia
o szacunku nie ma mowy nie wymagam już tego bo sama NIE SZANUJĘ 😎
a wczoraj jak go zobaczyłam nago to mi się na szczerość zebrało i powiedziałam co myślę nie tylko na temat jego zachowania ale też wyglądu 😁
to tyle w tej kwestii

Nina ja swojej niczego nie moge nauczyć - jedyne co mi się udało to dawać z główki ☺️ tj ja robię "buuuuuuuuuuu" i pochylam głowę a ona wtedy się chichra i też się pochyla i uderza swoją głową o moją - tj bardziej dotyka tak delikatnie
w sumie nie wiem po co ją tego nauczyłam ☺️ no ale przynajmniej coś umie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola jak ta Twoja Lenka się zmieniła 🙂 oczywiście wszystkie się dzieci zmieniają ale tak najbardziej to na filmikach widać ... śliczniusia małe bobo 🙂
Gratuluje zebusia
Kasia dobrze że z Witusiem lepiej taki kochany radosny dzidziuś tak się musiał wymęczyć 😞 😞
Matylda ważne że kuma juz o co chodzi 😁 😁 😁
Ewelinka ja nigdy bigosu nie robiłam chyba muszę kiedyś spróbować 🙂
Vanesia wstała lece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...