Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Marina - zaraz Ci wyślę numer do Kasi na skrzynkę brzuszkową

Kasia chyba miała jej wysłać ale zapomniała 😮
a Mariny chyba nie ma 🥴
a Kasia nie ma dziś wolnego???? w weekend miała pracować ale nie wiem bo ja nie czytam ze zrozumieniem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda no ja właśnie między innymi z powodów ekonomicznych słoiczków nie podaję praktycznie wcale 😉 Przy drugim dziecku już musielismy zacisnąć pasa, a jak policzyłam teraz to obiadek który w sob. ugotowałam dla szymka na 2dni nie wyniósł mnie więcej niż 3 zł 🙂 A ten mój bąbel to wcina ostatnio az mu sie uszy trzesą, niedługo taka miseczka "niemowlęca" to będzie mało dla niego 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka ja tez zaliczyłam 3 noc (chociaz ta była może ciut lepsza niz dwie poprzednie) wstawania co chwile do małego. I tez nie wiem o co mu chodzi, budzi się i albo chce sie bawic, albo jęczy i nic go nie uspokaja, tylko tulenie. Mam pewną hipotezę- od 4 dni dodaję kaszkę manna do obiadku - dlatego dzisiaj robimy "mleczny" dzień, zobaczymy czy bedzie jakas poprawa 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nawet na temat naszych nocy się nie wypowiadałam
od dwóch tygodni w nocy pielgrzymkuję do łóżeczka średnio jakieś 20 razy
i nie wiem po co bo ona smoka nie chce ( tj czasami chce) tylko się drze wniebogłosy przez sen - oczy ma zamknięte i się drze
czasem aż podskakuje z tego płaczu i muszę ją brać na chwilę i lulać czy tam jak to się nazywa
i nie ma znaczenia co je i co robi w dzień po prostu tak jest zawsze
jak tak dalej będzie to pojadę do wylewania nie tylko z koszulką P. ale i z nią 😮
o a teraz sobie śpi już 3 godzinę ( wyjątek bo w dzień już prawie nie sypia tylko drzemie po 30 min)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - Kasia miała wolny piątek z tego co pamiętam, była nawet na forum w dzień 😜

no ja wiem ale myślałam że moze za weekend to i poniedziałek dostanie albo chociaż na popołudnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej dziewki można młodej podać mięso z gęsi????? 🥴
bo P. ostatnio taki drób mi upolował bo tak mu było wygodniej tj i indyka jeszcze ale moja ciągle indyka je
następnym razem sama pojadę i zarżnę gołębia i perliczkę bo tylko to sra na podwórzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
boooooze alez u mnie był przezajebisty kominiarz przed chwilą. umarłam z wrażenia no taki przystojny ze z chęcia bym mu oddała "komin" do przeczyszczenia 😁 😁 co z tego jak otworzyłam mu w takim stanie ze nawet spojrzec na mnie nie raczył 😁 😁 😁

mhm
nie lubię tego wyrażenia o "przeczyszczaniu komina" takie wulgarne mi się wydaje 🤢
ale no przyznaj chciałabyś żeby taki kominiarz cały w sadzy zajął się Twoim kominem??????
ciężko by było się doprowadzić do porządku przed powrotem męża 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez nie lubie tego wyrazenia, ale z tym panem jakos mi sie skojarzyło :P kominiarz nie kominiarz w tym miescie to nawet jakbym chciala to bym sie z nikim nie "zadawała" bo tu wszyscy wszystko wiedzą 🤢 🤢 ale fajny był a ta sadza na policzku dodawała mu takiej "pikanterii" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Dziękuje:*
ale jaja nie dogadalismy sie z D. ja małej kupiłam kozaczki pozywałam Wam tu kiedyś taki włochate z kokardka a D.kupił małej te http://www.mivo.sklep.pl/product-pol-3127-Baby-Bootie-Chestnut.html i już przyszły 😁

matko kochana
nigdy nie miałam butów za 149 zł 😮 😮 😮 😮 😮 😮
a takie same widziałam w TESCO za 29 zł - co to za firma w ogóle nie znam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
tez nie lubie tego wyrazenia, ale z tym panem jakos mi sie skojarzyło :P kominiarz nie kominiarz w tym miescie to nawet jakbym chciala to bym sie z nikim nie "zadawała" bo tu wszyscy wszystko wiedzą 🤢 🤢 ale fajny był a ta sadza na policzku dodawała mu takiej "pikanterii" 😁 😁

mhm
już sobie wyobraziłam jak mu tą sadzę wycierasz białą , nieskazitelną chusteczką ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ albo jeszcze czymś innym ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

kuźwa idę budzić dziecko bo mnie się to nie podoba 🤨


ej pytałam o gąsiora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - nie wiem czy można, tzn w tym sensie że to tłuste mięso tak jak i kaczka, chodzi głównie o to czy przebadana, bo jak to dzika gęś to żebyś dziecka nie uraczyła jakimiś robalami 🤨

Nina - Ty założysz Vanessce te buty z Allegro? Bo ja do tej pory czekam na zwrot kasy (miał w środę odesłać, ale nie powiedział w którą no i nie mam), jak nie dostanę pieniędzy do jutra to wystawiam mu negata, a buty wyrzucę, bo się tego brzydzę przez ten włos wyglądający jak sierść kota albo psa. Skoro więc moje mają kłaki to i Twoje przebywały w tych samych warunkach. Nie wiem jak Ty - ale ja tego dziecku nie założę - jak któraś chce to mogę podarować za darmo - i tak trafią do kosza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLA gęś oczywiście nie przebadana ale to nasza wsiowa , pasiona na podwórkowej trawie i do tego ozdobna 😮 tj nie taka mięsna tylko taka chuda siwa 😁
a mięso ma czerwone jak wołowina ale jest jak najbardziej jadalna (teść sprzedaje dorosłe do ubicia za 300zł to prawie tyle co za świniaka) a gęś w ogóle nie zawiera cholesterolu nigdzie nawet w skórze
bardziej sie zastanawiam czu to w ogóle da się strawić i czy to ją znowu nie uczuli 😮
no nic z gęsią spróbuję pojutrze na dziś i jutro indyk
a co do butów to ja i tak się dziwie ze zamawiacie na allegro ale nie ze względu na cenę czy to co przytrafiło się OLI ale ja swojej na "żywo" nie mogę kupić buta
już przymierzyłyśmy ze sto par i nic nie pasowało albo nie dało się wcisnąć albo po zapięciu spadły albo w ogóle się nie zapinały
w związku z tym ciągle butów nie ma 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
A o to moje dziecie i jego jezor 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=5L34jAvLY1c

Nie stłukł Ci jeszcze żadnej szyby w domu? 😁

Toz to diabel wcielony 😁 😁 😁 prawie mi urwal drzwiczki od szafy! a ile razy nakryl sie suszarka z praniem 🥴
przy nim trzeba miec oczy dookola glowy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry 🙂
Buziaki dla Vaneski 🙂
Kurcze kompletnie nie mam pomysłu na swoje mieszkanie (tzn. mam nie jeden ale jak przychodzi co do czego to dupa.)
Wybrałam jednak białą kuchnię (bo czerwona by oczy męczyła)- a facet jak przyszedł na pomiary i kosztorys to powiedział że będzie za mdło - białe meble, biała podłoga i dupa dalej nie wiem nic....
A ceny mnir troszkę przerażają - nie wiedziałam że kuchnia bez AGD może kosztować 15tys 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...