Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

kasjalena2 napisał(a):
dobry 🙂
Buziaki dla Vaneski 🙂
Kurcze kompletnie nie mam pomysłu na swoje mieszkanie (tzn. mam nie jeden ale jak przychodzi co do czego to dupa.)
Wybrałam jednak białą kuchnię (bo czerwona by oczy męczyła)- a facet jak przyszedł na pomiary i kosztorys to powiedział że będzie za mdło - białe meble, biała podłoga i dupa dalej nie wiem nic....
A ceny mnir troszkę przerażają - nie wiedziałam że kuchnia bez AGD może kosztować 15tys 🤔

to zależy jaka i z czego
ja jeszcze sie łudzę że kiedyś będę miała wszystko z prawdziwego zdarzenia ale w innym mieszkaniu bo tu już się nic nie da zrobić



o o Lena mi gdzieś poszła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ej o co chodzi z tymi kłakami przy butach Ola??
chyba coś przeoczyłam jak nadrabiałam 😮

Zamówiłam butki na allegro jako nowe a przyszły używane i w dodatku z kłakiem w środku i toczę bój ze sprzedającym 🤢

jak to używane???
jak to stwierdziłaś ze są używane??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ej o co chodzi z tymi kłakami przy butach Ola??
chyba coś przeoczyłam jak nadrabiałam 😮

Zamówiłam butki na allegro jako nowe a przyszły używane i w dodatku z kłakiem w środku i toczę bój ze sprzedającym 🤢

jak to używane???
jak to stwierdziłaś ze są używane??

Już pisałam o tym. Mają powycinane metki w środku i są trochę pomechacone od używania w środku, zresztą on sam się przyznał i jak zażądałam zwrotu pieniędzy i postraszyłam negatywem do zgodził się bez protestu więc coś jest na rzeczy. Ogólnie są w dobrym stanie i wyglądają ładnie ale ja mam coś poprzestawiane w głowie - już kiedyś o tym pisałam że nie ubiorę ubrań z lumpeksu ani sobie ani Lence - chodzi o używane. Nie mam nic do nikogo że takie ubrania nosi i czasem sama bym chciała ale w środku coś mnie odrzuca od takich ubrań - nie wiem, tak mam i już. Dlatego mogę którejś oddać za darmo te butki.
Matylda - chcesz? Wyślę Ci je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola butki super i mnie by nie przeszkadzało czy używane czy nie ale może załatw jeszcze z tym gościem i niech ci kasę odda a ty mu dla świętego spokoju zwróć te buty
i czy za darmo czy nie za darmo ja bym je wzięła bo mi się podobają ale mówię ci że ja mam problem ze znalezieniem jej butów więc nie wiem czy by ich nie zgubiła 😮
i w sumie wydają mi się bardziej takie no takie "pokazowe" niż praktyczne chociaż na pewno w nich ciepło lepiej niż w skarpecie ale moja mało na dwór wychodzi a jeśli już to i tak tego buta nie widać
jak chcesz ja bym je gościowi odesłała i odebrała kasę a jak się nie da to wtedy pomyślimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - jak nie chcesz to nie wstydź się powiedzieć.. Gość mi kasy nie zwróci - nie wierzę w to, więc śmiało mogę je komuś dać, albo pójdą do kosza 🙂 A noga Twojej nie wypadnie bo one są na rzep 🙂

no ale napisałaś że gość za bardzo reakcją zdziwiony nie był i kase miał oddać
no nic zrobimy tak że jak do konca tygodnia tego nie załatwisz to ja wezmę te buty ( ale masz gościa napastować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )
tylko pamiętam jak pisałaś że na pocztę nie chce ci się iść więc nie wiem jak je dostanę
ja w Wa- wie będe za jakieś dwa lata to wtedy ewentualnie dla Leny siostry by były 😁
no nic jakoś pomyślimy ale najpierw spróbuj odzyskać kasę i oddać mu te buty i mieć czyste sumienie a nie tak jak ON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...