Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
bry 🙂
w końcu i moje dziecko zaczeło raczkowac 🤪

Tak ni stą ni z owąd? 😮 Próbowała wcześniej? Bo ja nie kojarzę, żebyś coś mówiła 🤔


pisałam ze unosi pupkę i podkurcza nózki, jak Tysia kiedys filim wrzucała to pisałam ze moja tez tak robi. I od dwoch dni rusza do przodu. A dzis przeraczkowala juz sporo zanim padła 🙂
Ależ się cieszę 🤪

No to gratuluję, moja dopiero zaczyna, przejdzie kawałek i dalej się czołga 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no wy się schodzita a ja spadam coś robić
jestem wkurwiona bo miałam otwarte okno w kuchni i nawiało mi jakiejś sadzy do mieszkania wszystko w czarne kropki a jak sie po tym chodzi to się rozmazuje na czarno , nawet LENA przedtem miała na nosie a ja nie wiedziałam co to 🥴
wy piszecie o tych zębach to ja się zastanawiam co z moją jest nie tak bo ma już połowę dolnej jedynki a żadnego innego ani nie widać ani nie słychać - z reguły wszystkim rosną dwa a ona ma od miesiąca jeden
szyszka nie przejmuj się że w bok - na pewno tak nie będzie
jakbyście widziały moje uzębienie to byście zawału dostały - miałam zerwany ten staw żuchwowy (o czym nawet nie wiedziałam) teraz jak otwieram paszczę to słychać takie kliknięcie - dodatkowo mam komplet łącznie ze wszystkimi ósemkami no i wiadomo nie mam miejsca- żuchwa cofa się do tyłu, a co za tym idzie nie ma oparcia i średnio rocznie mam przesunięcie o mm w zębach - dolne to istna harmonijka - jeden w przód drugi w tył i tak na przemian , wszystkie korzenie mam w bok dziąseł
zdecydowana na naprawienie tego udałam się do ortodonty trzy lata temu i wyszłam załamana , najpierw operacja , potem szyna a na końcu aparat a koszty , no cóż nawet nie będę wspominać - dlatego teraz nie uśmiecham się z dwóch powodów
1. bo nie jest mi do śmiechu
2. bo wstyd pokazać te powyginane sztachety ☺️
to tyle idę ogarniać SADZĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 😘
nie wiem co napisac nie moge jakos sie wbic 🤔 w temat
dwa dni pracoowałam pod rzasd po12 h
nie mam siły jakiegos gilla złapałam tak mnie ostatnio wypizgało na przystanku 🤔 🤢 🤢
mały chory kaszle i ma gilll 😞 😞 dzis go widze po dwoch dniach bo jak wychodziłam i wracalam to spal
meksyk z lekami nie chce brac i mam strasznie duzo zaległosci domowych i to tyle chyba u nas...
a i jeszcze mam problem musze sie zwolnic z poprzedniej pracy do jutra a moja szefowa w szpitalu i jak mam to zrobic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
cała noc przespana mimo wychodzących zębów? 😮
mi sie tam podoooba 😉

a właśnie, stukać - stukają
czuć pod palcem ale ich nie widać. jak to możliwe 🤢
mam nadzieje, że nie rośnie gdzieś w bok

Spokojnie, u Lenki też tak było 🙂 Przebija się dopiero, za kilka dni zobaczysz od wewnętrznej strony zęba a potem wyjdzie korona 🙂 No i wtedy u mnie się zaczęło dopiero 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak odbiegając od tematu pisałam WAM kiedys ze mam jakiegos najnowszego photoshopa ale za chuja nie wiem jak sie tym "obsłużyć" ☺️


aha dziewczyny czy możliwe jest dostanie roboty w banku beż żadnego "finansowego" wykształcenia i doświadczenia????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
cała noc przespana mimo wychodzących zębów? 😮
mi sie tam podoooba 😉

a właśnie, stukać - stukają
czuć pod palcem ale ich nie widać. jak to możliwe 🤢
mam nadzieje, że nie rośnie gdzieś w bok

Spokojnie, u Lenki też tak było 🙂 Przebija się dopiero, za kilka dni zobaczysz od wewnętrznej strony zęba a potem wyjdzie korona 🙂 No i wtedy u mnie się zaczęło dopiero 🤢


masz na myśli wszystkie dolegliwości z tym związane? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
a tak odbiegając od tematu pisałam WAM kiedys ze mam jakiegos najnowszego photoshopa ale za chuja nie wiem jak sie tym "obsłużyć" ☺️


aha dziewczyny czy możliwe jest dostanie roboty w banku beż żadnego "finansowego" wykształcenia i doświadczenia????????


TU MASZ BUBO KROK PO KROKU 😜
http://www.cyfrografia.pl/u_czerwonych_oczu.html
http://www.cyfrografia.pl/photoshop.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
gizelda napisał(a):
a tak odbiegając od tematu pisałam WAM kiedys ze mam jakiegos najnowszego photoshopa ale za chuja nie wiem jak sie tym "obsłużyć" ☺️


aha dziewczyny czy możliwe jest dostanie roboty w banku beż żadnego "finansowego" wykształcenia i doświadczenia????????


TU MASZ BUBO KROK PO KROKU 😜
http://www.cyfrografia.pl/u_czerwonych_oczu.html
http://www.cyfrografia.pl/photoshop.html

ło Jezu dzięki

ale chyba to dla mnie zbyt skomplikowane - podaruje sobie retusz 😁
chociaż zęby na fotkach to bym se mogła poprawiać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
tyminka napisał(a):
gizelda napisał(a):
a tak odbiegając od tematu pisałam WAM kiedys ze mam jakiegos najnowszego photoshopa ale za chuja nie wiem jak sie tym "obsłużyć" ☺️


aha dziewczyny czy możliwe jest dostanie roboty w banku beż żadnego "finansowego" wykształcenia i doświadczenia????????


TU MASZ BUBO KROK PO KROKU 😜
http://www.cyfrografia.pl/u_czerwonych_oczu.html
http://www.cyfrografia.pl/photoshop.html

ło Jezu dzięki

ale chyba to dla mnie zbyt skomplikowane - podaruje sobie retusz 😁
chociaż zęby na fotkach to bym se mogła poprawiać 🤨


ale popatrz tam w tym 2 linku mas na prawde krok po kroku bardzo fajnie wytłumaczone, wiesz ze ja sie miedzy innymi własnie z tej strony nauczyłam. Nikt inny mnie nie nauczył tylko sama wiec ruszaj dupką i działaj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
cała noc przespana mimo wychodzących zębów? 😮
mi sie tam podoooba 😉

a właśnie, stukać - stukają
czuć pod palcem ale ich nie widać. jak to możliwe 🤢
mam nadzieje, że nie rośnie gdzieś w bok

Spokojnie, u Lenki też tak było 🙂 Przebija się dopiero, za kilka dni zobaczysz od wewnętrznej strony zęba a potem wyjdzie korona 🙂 No i wtedy u mnie się zaczęło dopiero 🤢


masz na myśli wszystkie dolegliwości z tym związane? 🥴

no niestety, ten tydzień po pierwszym przebiciu się zęba to u nas był makabryczny, co nie oznacza, że maja tak samo będzie to przechodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):

aha dziewczyny czy możliwe jest dostanie roboty w banku beż żadnego "finansowego" wykształcenia i doświadczenia????????

możliwe 🙂 jak najbardziej

ale pytam dlatego że przeglądam codziennie te oferty pracy i na banki nawet nie zwracałam uwagi a tu w tym mieście jest mnóstwo no może ze 30 😮 na różne stanowiska teraz nie pamietam dokładnie jakie no ale różne
i P. mi powiedział że żony, dziewczyny, konkubiny, kochanki jego kolegów pracują w bankach, skokach i innych takich instytucjach i nie miały wcześniej z tym ic wspólnego - placówki zapewniały im szkolenia itp
w ogóle w tych niektórych ofertach to tylko wymagają średnie wykształcenie, ewentualnie umiejętność obsługi pewnych programów komputerowych no i wiadomo jakieś tam pierdoły typu "otwartość", "komunikatywność" itp itd 😮
STARTOWAĆ??????????????????????? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):

aha dziewczyny czy możliwe jest dostanie roboty w banku beż żadnego "finansowego" wykształcenia i doświadczenia????????

możliwe 🙂 jak najbardziej


tak wiele osób tam dostaje za 1500zł

to zależy w jakim banku, w tym banku gdzie ja pracuję nie ma takich głodowych stawek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):

aha dziewczyny czy możliwe jest dostanie roboty w banku beż żadnego "finansowego" wykształcenia i doświadczenia????????

możliwe 🙂 jak najbardziej


tak wiele osób tam dostaje za 1500zł

ja mogę iść za 800 na ręke- niżej nie schodzę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):

aha dziewczyny czy możliwe jest dostanie roboty w banku beż żadnego "finansowego" wykształcenia i doświadczenia????????

możliwe 🙂 jak najbardziej

ale pytam dlatego że przeglądam codziennie te oferty pracy i na banki nawet nie zwracałam uwagi a tu w tym mieście jest mnóstwo no może ze 30 😮 na różne stanowiska teraz nie pamietam dokładnie jakie no ale różne
i P. mi powiedział że żony, dziewczyny, konkubiny, kochanki jego kolegów pracują w bankach, skokach i innych takich instytucjach i nie miały wcześniej z tym ic wspólnego - placówki zapewniały im szkolenia itp
w ogóle w tych niektórych ofertach to tylko wymagają średnie wykształcenie, ewentualnie umiejętność obsługi pewnych programów komputerowych no i wiadomo jakieś tam pierdoły typu "otwartość", "komunikatywność" itp itd 😮
STARTOWAĆ??????????????????????? 😁

pewnie, że tak 🙂 tylko tam trzeba mieć twardą dupę i mocne nerwy, zwłaszcza że jest 30 różnych banków, niestety trzeba wyrabiać "plany" i nikt nie pyta jak to zrobisz - masz mieć i koniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no weźcie mnie kopnijcie w dupę
ja się boje gdziekolwiek coś napisać - boję się odpowiedzialności i w ogóle ( stresu na razie boję się najmniej bo większy mam w domu 😁 )
ale jakaś taka "zamknięta" jestem - niby chcę i mam motywację i w ogóle ale ciągle się czegos boję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ej no weźcie mnie kopnijcie w dupę
ja się boje gdziekolwiek coś napisać - boję się odpowiedzialności i w ogóle ( stresu na razie boję się najmniej bo większy mam w domu 😁 )
ale jakaś taka "zamknięta" jestem - niby chcę i mam motywację i w ogóle ale ciągle się czegos boję 😞
to tak jak ja..

jak chcialam isc do pracy to ganialam z papierami a jak zdalam sobie sprawe ze poranny telefon to od nich to zASTAnawialam sie czy odebrac 😮 no debil debil

Tak wogole to dzien dobry, ja dalej bez roboty 😁 myslalam ze cos ugram sobie w zlobku bylam na rozmowie, z papierami i dupa.. chyba maja w nosie pracownikow, stawiaja na stazystow. W dupe niech mnie pocaluja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to w sumie mogłabym robić jedno czego się nie boję ale na to nie mam tu szans
a wszystkiego co nowe się boję 😮
muszę pogadać z P. niech on pogada z tymi kolegami jak to było co trzeba zrobić i czy w ogóle są jakieś szanse
nie będę się na darmo ośmieszać 🤢
Ola no ale ty też przecież jakoś pierwszą prace w banku musiałas znaleźć-było ciężko???? miałaś doświadczenie??? wykształcenie??? ( nie pytam o szczegóły typu kierunek studiów , stopień czy miejsce studiowania) tylko tak ogólnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...