Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hello pipki sripki!
:*
Sto lat dla Julcia i wszystkich bobasów za kolejny miesiąc w ich życiu!

Widzę, że temat pracy w banku na tapecie (był a może nie był, słabo nadrabiam) i wam serdecznie dziękuję, bo szukam pracy i jest jakaś oferta z banku. Bałam się, że bez doświadczenia ni chu chu... 😁

A szukam pracy, bo mój lower zostaje z nami na kolejny miesiąc! Mało co sobie dzisiaj oczów nie wypłakałam a tu taka niespodzianka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Hello pipki sripki!
:*
Sto lat dla Julcia i wszystkich bobasów za kolejny miesiąc w ich życiu!

Widzę, że temat pracy w banku na tapecie (był a może nie był, słabo nadrabiam) i wam serdecznie dziękuję, bo szukam pracy i jest jakaś oferta z banku. Bałam się, że bez doświadczenia ni chu chu... 😁

A szukam pracy, bo mój lower zostaje z nami na kolejny miesiąc! Mało co sobie dzisiaj oczów nie wypłakałam a tu taka niespodzianka!

ooo super! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Hello pipki sripki!
:*
Sto lat dla Julcia i wszystkich bobasów za kolejny miesiąc w ich życiu!

Widzę, że temat pracy w banku na tapecie (był a może nie był, słabo nadrabiam) i wam serdecznie dziękuję, bo szukam pracy i jest jakaś oferta z banku. Bałam się, że bez doświadczenia ni chu chu... 😁

A szukam pracy, bo mój lower zostaje z nami na kolejny miesiąc! Mało co sobie dzisiaj oczów nie wypłakałam a tu taka niespodzianka!

no faktycznie niespodzianka
a co w USA mu źle ?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ( wiem wiem z WAMI najlepiej ) ale co na ŚWIĘTA się załapie czy pojedzie ????????
jeju jeszcze miesiąc bzyczenia i w ogóle
pokaż jakieś wspólne fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Swoją pracę zaczynam od czwartku.
A Majka bardzo dobrze zniosła pobyt w żłobku. Wczoraj poszła pierwszy raz (miała iść wcześniej, ale przeziębienie ją dopadło) ... Posiedziałam z nią na początku trochę, ale w sumie nie potrzebnie, bo nawet nie była za bardzo zainteresowana tym, że wychodzę i jak przyszłam po nią to dziewczyny mówiły, że aniołek, cały czas się sama bawiła, trochę z dziećmi posiedziała i ogólnie bardzo fajnie. Więc jestem dobrej myśli. Dziś nie poszła, bo przeziębienia ciąg dalszy. Pewnie pójdzie dopiero w czw lub pt. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Swoją pracę zaczynam od czwartku.
A Majka bardzo dobrze zniosła pobyt w żłobku. Wczoraj poszła pierwszy raz (miała iść wcześniej, ale przeziębienie ją dopadło) ... Posiedziałam z nią na początku trochę, ale w sumie nie potrzebnie, bo nawet nie była za bardzo zainteresowana tym, że wychodzę i jak przyszłam po nią to dziewczyny mówiły, że aniołek, cały czas się sama bawiła, trochę z dziećmi posiedziała i ogólnie bardzo fajnie. Więc jestem dobrej myśli. Dziś nie poszła, bo przeziębienia ciąg dalszy. Pewnie pójdzie dopiero w czw lub pt. 🙂

ooo to dobrze, ciesze sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...