Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marinka napisał(a):
Matylda a ta gęś przebadana??

no NIE
na wsi nie bada się zwierząt które biegają po podwórzu ☺️
Ojciec był myśliwym i przez 9 lat jadłam mięso dzikie które w ogóle badane nie byłoi nic mi nie jest ale to inna sprawa
ale tak serio no nie wiem jak tam u was ale u mnie na wsi się zwierzyny nie bada tylko się łapie zabija i zjada ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
na szybko sie przywitam bo mlody zasnął przed chwila wiec ide nadrabiac zaleglosci w spaniu - to co wyczyniał dzisiaj w nocy to sie nadaje do programu pt."nieiwarygodne ale prawdziwe" 😠 😠 oddejta mi moje grzeczne, ładnie śpiace dziecko !!!
Julke dzisiaj wyprawiłam do Szklarskiej P. z dziadkami wiec połowicznie odpoczywać będe i nawet mam w planie fryzjera, byc omze jutro, lub w piątek. Daleko nie mam bo teścoiwa na parterze ma salon ale muszę coś wymyślić bo mam ochotę na jakieś zmiany a na jej inwencję twórczą nie ma co liczyć. Starzeje sie chyba kobita bo jak kiedys miala glowę pełna pomysłów tak teraz fakt faktem, że zrobi ładnie ale... no właśnie ale. wymyślić musze sama. 🤨 🤨

Co do gastroskarbów to ja na laryngologii jak byłam z Julą widziałam gablotkę, co to dzieciom z nosa nie wyciagali.. ło matko z córką 🤪 🤪 a najbardziej to mnie wiek tych dzieci zadziwiał, bo pomijając maluchy, to "skarby" do nosa wpychali takze 12latkowie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Matylda a ta gęś przebadana??

Już wczoraj o to pytałam, to jakaś gęś podwórkowa warta 300 zł tj mięso 😉

ej no nie zbijaj się
poważnie tesć tyle za to bierze tj za całą a na kg jakoś inaczej liczy tj jak ktoś kupuje część
u niego indyk kosztuje 33zł za kilo ( ale nie wiem ile w sklepie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
Matylda a ta gęś przebadana??

no NIE
na wsi nie bada się zwierząt które biegają po podwórzu ☺️
Ojciec był myśliwym i przez 9 lat jadłam mięso dzikie które w ogóle badane nie byłoi nic mi nie jest ale to inna sprawa
ale tak serio no nie wiem jak tam u was ale u mnie na wsi się zwierzyny nie bada tylko się łapie zabija i zjada ☺️


No ja nie wiem gdzie i u kogo jak . Ale mój to bada mięso każde przed jedzeniem jak dostajemy ze wsi czy coś.
Ostatnio dostalismy całego kurczaka, to pojechał go przebadać żeby dzieciom nic nie było. Ale On wszystko musi mieć przebadane 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda, my mamy krewnych , którzy mieszkają na wsi i maja swoje kury, indyki gęś, kaczki itd ale nie wiem czy badają. Kiedyś podali dzika, którego upolowali to Mój zadał jedno pytanie czy mięso było badane no to powiedzieli, że nie to oczywiście nie jedliśmy. Jak sie dowiedziałam co może byc w tytm mięsku to faktycznie miał rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale H&M w Arkadii ma często gęsto problemy z rozmiarówką 😉

aczkolwiek zdanie klienta jak postrzega dany sklep jest dla mnie też wskazówką i wytyczną do pracy 😉

ja spróbuję może dzisiaj jeszcze wrobić A w opiekę nad Witkiem i wybrać się na Targówek: od wczoraj jest promocja na bieliznę ( 50% taniej wybrane modele: ponad 80 rodzajów ) i promocja na wybrane ubranka dziecięce: to widziałam tylko na zdjęciach ale jest jeden rodzaj bluzek za 10 zł - jeszcze zniżka pracownicza to za gorsze kupiłabym coś Witkowi do żłobka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Matylda, my mamy krewnych , którzy mieszkają na wsi i maja swoje kury, indyki gęś, kaczki itd ale nie wiem czy badają. Kiedyś podali dzika, którego upolowali to Mój zadał jedno pytanie czy mięso było badane no to powiedzieli, że nie to oczywiście nie jedliśmy. Jak sie dowiedziałam co może byc w tytm mięsku to faktycznie miał rację.

ja wiem ale jak ja ja jadłam dziczyznę 15 lat temu to jeszcze badania nie były tak powszechne teraz wiem że muszą tj nawet myśliwi sami wiedzą że trzeba
ja pamiętam jednego chorego dzika ( martwego) na podwórku jak go "rozbierali" i pamiętam co w nim znaleźli i w jakim pośpiechu się go pozbywali - nigdy tego nie zapomnę
a wiecie że ja kiedyś miałam sowę, sarnę, jastrzębia, jelenia, zające i dzikie kaczki 😁
to było gospodarstwo
a co ja w swoim życiu jadłam to byście nigdy nie pomyślały
całe szczęście to było dawno i dobrze że nie byłam tego świadoma 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Ale H&M w Arkadii ma często gęsto problemy z rozmiarówką 😉

aczkolwiek zdanie klienta jak postrzega dany sklep jest dla mnie też wskazówką i wytyczną do pracy 😉

ja spróbuję może dzisiaj jeszcze wrobić A w opiekę nad Witkiem i wybrać się na Targówek: od wczoraj jest promocja na bieliznę ( 50% taniej wybrane modele: ponad 80 rodzajów ) i promocja na wybrane ubranka dziecięce: to widziałam tylko na zdjęciach ale jest jeden rodzaj bluzek za 10 zł - jeszcze zniżka pracownicza to za gorsze kupiłabym coś Witkowi do żłobka..


Kasia to weź mi cos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
pochwalę Wam się! Kupiłam w końcy tusz do rzes i podkład , który mi pasuje i nie uczula 🙂 ☺️ 🙂 🙂 🙂

he he a ja jak dziś kupię tańsze piwo to może i na szmpo wystarczy bo od miesiąca nie mam szamponu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Ale H&M w Arkadii ma często gęsto problemy z rozmiarówką 😉

aczkolwiek zdanie klienta jak postrzega dany sklep jest dla mnie też wskazówką i wytyczną do pracy 😉

ja spróbuję może dzisiaj jeszcze wrobić A w opiekę nad Witkiem i wybrać się na Targówek: od wczoraj jest promocja na bieliznę ( 50% taniej wybrane modele: ponad 80 rodzajów ) i promocja na wybrane ubranka dziecięce: to widziałam tylko na zdjęciach ale jest jeden rodzaj bluzek za 10 zł - jeszcze zniżka pracownicza to za gorsze kupiłabym coś Witkowi do żłobka..

Ejj noo, ja też chcę bieliznę bo mam zamiar zmienić bo już mi się zniszczyła a staniki to tylko w H&M kupuję, najbardziej mi pasują.. Przyszłyście mnie tu dziś denerwować? Ja okres mam dzisiaj 😁 Marinka ze Smykiem a Ty z H&M 😠
A co pierników to ja wiem że Ty zdolna - chodziło mi o pretekst do zrobienia i zjedzenia, nie poddaje w wątpliwość Twoich zdolności kulinarnych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
pochwalę Wam się! Kupiłam w końcy tusz do rzes i podkład , który mi pasuje i nie uczula 🙂 ☺️ 🙂 🙂 🙂

he he a ja jak dziś kupię tańsze piwo to może i na szmpo wystarczy bo od miesiąca nie mam szamponu ☺️


Matylda moge Ci oddać dużo szamponów czy jak to sie tam pisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
Ale H&M w Arkadii ma często gęsto problemy z rozmiarówką 😉

aczkolwiek zdanie klienta jak postrzega dany sklep jest dla mnie też wskazówką i wytyczną do pracy 😉

ja spróbuję może dzisiaj jeszcze wrobić A w opiekę nad Witkiem i wybrać się na Targówek: od wczoraj jest promocja na bieliznę ( 50% taniej wybrane modele: ponad 80 rodzajów ) i promocja na wybrane ubranka dziecięce: to widziałam tylko na zdjęciach ale jest jeden rodzaj bluzek za 10 zł - jeszcze zniżka pracownicza to za gorsze kupiłabym coś Witkowi do żłobka..

Ejj noo, ja też chcę bieliznę bo mam zamiar zmienić bo już mi się zniszczyła a staniki to tylko w H&M kupuję, najbardziej mi pasują.. Przyszłyście mnie tu dziś denerwować? Ja okres mam dzisiaj 😁 Marinka ze Smykiem a Ty z H&M 😠
A co pierników to ja wiem że Ty zdolna - chodziło mi o pretekst do zrobienia i zjedzenia, nie poddaje w wątpliwość Twoich zdolności kulinarnych 😉

Ola mi się okres kończy 😉
ej ale to co że masz okres????? do sklepu nie możesz pojechać??
a własnie miałam zapytać bo przecież ty sama jeździsz autem ( chyba ☺️ ) to pojedź na zakupy dziś czy jutro czy tam kiedyś jak S. wróci z pracy
ja w H&M nie mogę jakoś nic dla siebie znaleźć - chociaż nie wiem bo nigdy za bardzo nie szukam - ja ogólnie nie lubię zakupowania wszelakiego nawet "spożywczego"
w H&M chciałam buty dla małej ale jak byłam ostatnio to już nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
pochwalę Wam się! Kupiłam w końcy tusz do rzes i podkład , który mi pasuje i nie uczula 🙂 ☺️ 🙂 🙂 🙂

Tusz używam od 10 lat ten sam a podkład od 5 lat też ten sam.. I zdzwiłabyś się bo to NIVEA o ten, wszystko mnie zawsze uczula i liszaje zaraz swędzące mam a ten jedyny nie 🙂 Jest delikatny i ładnie pachnie no i kolor ma naturalny, nawet przy opalonej cerze jest niewidoczny 🙂

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/80320721695113169042.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
pochwalę Wam się! Kupiłam w końcy tusz do rzes i podkład , który mi pasuje i nie uczula 🙂 ☺️ 🙂 🙂 🙂

he he a ja jak dziś kupię tańsze piwo to może i na szmpo wystarczy bo od miesiąca nie mam szamponu ☺️


Matylda moge Ci oddać dużo szamponów czy jak to sie tam pisze 🙂

nie no na szampon jeszcze mnie stać ( chyba) ale jakoś tak zeszło
tam na wsi mam jakieś gówno z Włoch od teściowej i wolę tego nie używać bo włosy od razu tłuste po umyciu
a tu nie mam bo P. się tu nie kąpie a ja sobie jeszcze nie zdążyłam kupić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...