Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Haaaaa.... pamiętam jak mnie promotorka tym skrótem zagięła ^^

ale się będę bzykolić zaraz 😁

i muszę powiedzieć, że moje anielskie dziecko się trochę zmieniło i już nie jest takie anielskie... Budzi się dwa razy w nocy na am am i drze się i w ogóle nerwus z niej odkąd zaczęła raczkować 😮 i uwielbia laptopy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
stawiasz kursor na samym koncu wiersza, czyli spacje dalej od tej "sieroty", kasujesz spacje pomiedzy ta sierota a wyrazem z nastepnego wiersza na dole i wciskasz shift+ctrl+spacja. I sierota jest na poczatku zdania w dolnym wierszu

sierota 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🤢

Ola, lekarza przełozyłam na jutro.
I w ogóle dzisiaj do mnie do roboty ze żłobka dzwonili, że Witek znowu ma ponad 39 stopni.
już nie wiem kurwa co jest że on ciągle z gorączką 🤢
do lekarza nie idzie się dostać, dopiero jutro po południu. I skończyło się na jakimś bucu z LuxMedu zaklepanym w ramach wizyty domowej. Niech se sam czopki pcha baran jeden. Ja chcę wiedzieć dlaczego moje dziecko co tydzień ma takie wysokie gorączki.
nie wiem nie wiem..

nie mam sił na forum
robota wykańcza mnie fizycznie: niech no kto nie myśli: kierownik sklepu nie siedzi za biureczkiem tylko ostro zapierdala po piętrach 😎 😁

a.. 14 grudnia moja firma zaczyna wieeeeeelką przecenę 😉


spadam
branoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
pomocy nie wiem co jjest jasiowi ma gorączke, jakąś dziwną wyspkę. daje paracetamol. ciagle mierze temp. 😞


mój to miał dwa tygodnie temu.
wysypka jak troszkę większe potówki?

to tzw trzydniówka, nic na nią nie poradzisz.
po wizycie w szpitalu na IP kazali nam dawać co 4 godziny Paracetamol na zmianę z Nurofenem, ( jak chcesz dawki mogę wyszukać gdzieś na wypisie ) do tego Tantum Verde 3xdziennie po 2 psiknięcia.
i duuuużo dawać pić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurofen: 10 mg/kg masy ciała/dawka ( czyli przeliczasz ile Jaś waży, mnożysz x10 mg i tyle dajesz )
co 4do6 godzin
na zmianę z Paracetamolem: 15 mg/kg masy ciała/dawka
Tantum Verde co 6 godzin 2 psiknięcia


w przypadku temp pow 38.5 stopnia w ciągu 4 doby od wystąpienia objawów zgłosić się po antybiotyk do przychodni rejonowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Kasiu a czy Wiciowi też nie mogłaś zbić tej gorączki?


przez pierwsze godziny też nie szło jej zbić: nam pomógł dopiero szpitalny czopek z Paracetamolu 125 mg.
Natka, może podaj leki, również w nocy, zobacz co jutro się będzie działo i w razie czego idź do lekarza: wysypka wysypce nie rowna, ale z tego co wiem: ta "trzydniówka" panuje teraz ostro..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
Kuźwa, ale się boję zaraz wyć będę moje biedactwo 😞 😞 😞A i nie wiem , ale nie kaszle i nic, a w gardle nie wiem co ma bo nie pokaże. 😞


a jak jego samopoczucie? marudzi, płacze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...