Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
głupie no chodzi mi o to że będzie potrafił się dzielić i może samolub nie będzie

my głupie? to Ty zboczona 😁


że co ja??????? 😮

No a co, ja? Przecież to Ty chciałaś Dawidka nauczyć współżycia w tym wieku 😁


no to mądralo jak miałam to napisać???? 😮 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
głupie no chodzi mi o to że będzie potrafił się dzielić i może samolub nie będzie

my głupie? to Ty zboczona 😁


że co ja??????? 😮

No a co, ja? Przecież to Ty chciałaś Dawidka nauczyć współżycia w tym wieku 😁


no to mądralo jak miałam to napisać???? 😮 😜

obcowanie brzmi bezpieczniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Kurwa a tak szczerze to już nie pamiętam kiedy ja ostatnio współżyłam ☺️ 😞 jeszcze do roboty nie wróciłam a już siły wiecznie brak ech. chyba się starzeje...

nie pierdol głupot 😁 bo mnie obrażasz 😜


no to o co chodzi w takim razie?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Kurwa a tak szczerze to już nie pamiętam kiedy ja ostatnio współżyłam ☺️ 😞 jeszcze do roboty nie wróciłam a już siły wiecznie brak ech. chyba się starzeje...

nie pierdol głupot 😁 bo mnie obrażasz 😜


no to o co chodzi w takim razie?????

zafunduj sobie jakiś masaż, zrelaksuj się, zrób coś tylko dla siebie, wypocznij 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Kurwa a tak szczerze to już nie pamiętam kiedy ja ostatnio współżyłam ☺️ 😞 jeszcze do roboty nie wróciłam a już siły wiecznie brak ech. chyba się starzeje...

nie pierdol głupot 😁 bo mnie obrażasz 😜


no to o co chodzi w takim razie?????

zafunduj sobie jakiś masaż, zrelaksuj się, zrób coś tylko dla siebie, wypocznij 🙂


wiesz chyba masz racje muszę nad tym pomyśleć dzięki a teraz uciekam pisac pismo buziaki papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Dobra, wypiłam zieloną herbatkę i zmykam do wanny i lulu 🙂

Do jutra. Dobranoc 🙂

mnie się nasuwa pytanie "kiedy ja się ostatnio myłam?? "
już zgnitym jajem śmierdzę albo jeszcze czymś gorszym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dobra, wypiłam zieloną herbatkę i zmykam do wanny i lulu 🙂

Do jutra. Dobranoc 🙂

mnie się nasuwa pytanie "kiedy ja się ostatnio myłam?? "
już zgnitym jajem śmierdzę albo jeszcze czymś gorszym

Matylda, JA PIERDOLE! 😁

Kasia, dawaj przepis (coprawda juz zrobiłam i były pyszne, ale chętnie spróbuję Twoich 🙂), bo mam jeszcze partie zamrożoną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra moze dziś się wykąpie 😉
ej no moja jednak wczoraj położona o 19.00 spała do 5.25 i ani minuty dłużej 😮 ale nie narzekam bo przespała całą noc ciurkiem a wiecie że jej się to ostatnio nie zdarza
więc od 5.25 jestem na nogach iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja kuźwa myślałam ze to dziś sylwester 😁 i poszłam do sklepu po piwo na tę okoliczność i tam mnie uświadomiono że te jutro ostatni dzień roku - oja ja głupol - teraz trza to piwo wypić 😉
młoda przez swoją wczesną pobudke już drzemie a ja idem ogarniać to i owo co by czysto rok zakończyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze jedno mi się przypomniało
wczoraj jak już wszystkie poszłyście spać to ja leżałam sobie prawie nago ( bo mi gorąco było- mama tak napaliła w piecu ) i uświadomiłam sobie że wyglądam dokładnie jak rok temu w piątym mcu ciąży 😮
brzuch jakiś taki nabrzmiały rozlewający sie na boki, uda jak u nie napiszę u kogo 😮 ( ale w końcu czarna krecha zniknęła mi z brzucha - tylko pępek jakiś taki rozwalony mi się wydaje 🥴
no w końcu od lipca przybyło mi 8 kilo - to chyba dużo nie?????
ale zwalę to już niebawem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra skasywuję konto bo sytuacja tego wymaga ( za jakieś dwa tygodnie pewnie zacznę WAS podczytywać a za trzy powrócę na chwilę )
chciałabym żeby mój suwaczek w końcu do kogoś przemówił 😞 - chciałabym żeby na koniec roku każda z tych dziewczyn odezwała się chociaż jednym postem 😞

ja muszę się wziąć w garść bo mam miesiąc na załatwienie formalności na uczelni, zapłacenie im ogromnej sumy , znalezienie promotora, napisanie pracy a potem gdzieś w wakacje obrona
do tego wiosną między marcem a majem mam dwa egzaminy ( startuje do służb mundurowych) zależy mi na tym żeby załapać się gdziekolwiek - ale szczególnie jeden jest dla mnie ważny 😉
JESTEM TU OD 01.11.2010 ale to rok 2011 był dla mnie szczególnie ważny - to z WAMI przeżyłam to co najważniejsze- to WY dostarczałyście mi tych wszystkich wzruszeń i emocji
ale to także WY dałyście mi największe wsparcie w trudnych chwilach ( bo tu w realu nie mam na kogo liczyć) dlatego z całego serca chciałam WAM podziękować za cały 2011
chciałam również przeprosić za wszystkie moje fochy i inne niewytłumaczalne zachowania ( ale taka już jestem i w takim środowisku żyję że nie mam nic na swoje usprawiedliwienie )
jestem inną MATKĄ niż WY bo ja ciągle to wszystko odczuwam inaczej - ale przecież to nie znaczy że jestem złą matką nie??????- chociaż sama już nie wiem 🥴
to tyle
życzę WAM w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze
wielu cudownych chwil z rodziną a także spełnienia się w życiu zawodowym ( czego i sobie życzę)
życzę WAM ZDROWIA I MNÓSTWA KASY ( bo jednak te dwie rzeczy okazały się być dla mnie najważniejsze)
ŻYCZĘ WAM MĄDRYCH DECYZJI ( bo i takie przede mną )
a komu trza to ŻYCZĘ KOLEJNYCH POTOMKÓW ( a Tobie Linka szczególnie życzę aby wszystko było OK , abys miała zdrowe dzieci -i obyć podołała temu wszystkiemu )
no to tyle
ROK 2011 ODCHODZI W NIEPAMIĘĆ - CHOCIAŻ NIE WIEM CZY KIEDYŚ O NIM ZAPOMNĘ ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Matylda
- pożegnanie jakbyś szła umierać 😁
No i dla mnie wciąż niezrozumiałe - po co Ty te konta na okrągło zakładasz i kasujesz? 😮

no bo P . jak wraca to se lubi wejść we wszystko w czym ja byłam ostatnio- a tego nie chcę
jak mi się uda zatrzeć wszystkie ślady to on nie wlezie ale nie wiem czy mi się uda bo na razie nad tym pracuje
a co pożegnanie nie ładne???
jak będę miała zamiar umierać to dam znać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂
Nadrabiam 3po3 Gosia zaczynam się Ciebie bać jak sie cofniesz ileś set stron wcześniej przeczytasz ze chciałam syna nazwać Kevin 🙃 🙃 Ja nie chce 2 dziecka ale gdyby było to albo Kevin albo Nikolina 🙂 (Nikolina Ty wiesz ze jak bys tu weszła do nas przed wujsciem mojego męża do USC to Nie była by pewnie Vanesia a Nikolina :P)
Kasia współczuje Ci bardzo tej Twojej tęknoty 😞
A ja dziś w nocy spałam 2 h małą ma temperature płacze i ani kataru ani kaszlu i nie wiem co jej 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i kalendarz Majów kończy się jakoś 29.12.2012 ale nie martwa się mi mój chemik w liceum mówił że słońce jeszcze z 5 miliardów lat poświeci - więc bez obaw - nasze pra, pra pra , pra, pra , pra, pra, pra , pra , pra , pra, pra , pra , pra pra, pra, pra, pra , pra X 100 wnuki tego doświadczą - a nie my 😮
chociaż szkoda- zawsze chciałam umrzeć młodo - może mi się uda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Matylda
- pożegnanie jakbyś szła umierać 😁
No i dla mnie wciąż niezrozumiałe - po co Ty te konta na okrągło zakładasz i kasujesz? 😮


aż mi się łza zakręciła...
A może ja ktoś inwigiluje i zaciera ślady za sobą 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Matylda
- pożegnanie jakbyś szła umierać 😁
No i dla mnie wciąż niezrozumiałe - po co Ty te konta na okrągło zakładasz i kasujesz? 😮


aż mi się łza zakręciła...
A może ja ktoś inwigiluje i zaciera ślady za sobą 😁 😁

dokładnie 😉
ale jeszcze ze dwie godz tu pobędę
Nina dlaczego nie chcesz drugiego dziecka ????- tylko ni episz mi że dla dobra V. bo akurat z doświadczenia wiem że to byłoby na jej niekorzyść 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam wszystkim po świetach 😉 jak dobrze ze sie skonczyly 🙂 troszke mnie nie bylo bo bylam na koncu swiata bez internetu 🙂 wierzycie ze sa jeszcze takie miejsca? heheh atak powaznie to u rodzicow byla awaria anteny.
w wolnej chwili was troche podczytam.a co u nas?
poczatki raczkowania tzn moje dziecko zaczelo dostrzegac ze mozna podnieci raczki i nozki hehe ale nie wiem czemu tylko na tapczanie???? 🙂
heheh i z ciekawosci sam wstal w lozeczku 😮 sie zdziwilam ale na szczescie nie powtorzyl tego wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...