Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
a nie obrazicie sie jak Wam nie powiem jak mam na imie bo jest tak nie typowe ze wole nie ujawniac sie za bardzo 😞 i zdjecia tez bede usowac po 1 dniu bo nielubie jak zostaje cos wiecej niz tekst po sobie w sieci. Mialam juz wielkie nieprzyjemnosci z tego powodu dlatego teraz juz uwazam bardziej.

Ajj przestań, oryginalne imiona są fajne 🙂 A zdjęcia też kasujemy.. bo różnie to bywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Dawid wygląda na starsze dzieciątko, ma takie dojrzałe spojrzenie


ja nie wiem co wy się tak uparłyście wszystkie że on wygląda na starsze dziecko????? 😮 ja tam nie wiedzę choć ostatnio coraz częściej widzę i dostrzegam że już nie jest małym bobaskiem tylko kawał chłopa mi rośnie 🤢 ale ten czas ucieka przez palce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Ewelina ja mysle ze przez te włoski ciemne tak powazniej wygląda. Ale on drobniutki jest chyba?? 🙂

no on jest najmniejszy z wszystkich chłopców tu waży nie wiele więcej niż 8 kg
a włoski z dnia na dzień coraz jaśniejsze oby mu się nie zrobiły takie jak miał jego tatuś jak był mały bo mu zafarbuje na ciemny. 😁 😁 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny czy wasze dzieci tez maja taką manie wtulania się w pościel, poduszki, koce.. wszystko co miekkie? No mój to przechodzi samego siebie, szału normalnie dostaje jak tyko obok poduszke ma. Piszczy i robi nura zaraz w kołdre i rzuca się jak pchła na grzebieniu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A czego się tu wstydzić? 🤔 😮
Mów szybko jak masz na imię bo Cię wykluczymy z grona 😁


kurcze no obiecujaca grozba 🤢
mam na imie nela ale prosze o uzywanie nicka


Ale to ładne imię i my mamy już jedną księżniczkę o tym imieniu małą czekoladkę 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Dziewczyny czy wasze dzieci tez maja taką manie wtulania się w pościel, poduszki, koce.. wszystko co miekkie? No mój to przechodzi samego siebie, szału normalnie dostaje jak tyko obok poduszke ma. Piszczy i robi nura zaraz w kołdre i rzuca się jak pchła na grzebieniu 😁 😁
mój to się tak wtula w nas jak jest na rękach a najbardziej jak się zaraz obudzi to wtedy jeszcze taki wyciszony i spragniony uczuć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...