Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
przypomniałyście mi o nocniku, zaraz wyśle mojego do komórki 🙂
wiecie co ja sie nie spotkałam, żeby dziecko młodsze niż mniej wiecej 2 latka świadomie "wołało". Julkę jak sadzałam od razu po spaniu i udało się "złapać" siku no to wiecie cuda na kiju wyczyniane, bicie brawa, klaskanie itd. i chociaz wiedziala do czego jest nocnik i obcowała z nim na codzień to i tak wołac zaczeła tak ze 2 miesiace przed drugimi urodzinami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia - jak Wito urósł 😮 i widzę że sposób siadania ma taki jak moja Lenka tzn. "może się uda" 😁
W każdym razie zupełnie inne dziecko, fajowy jest, dawaj inne filmy. Na 15370 jest mój film, jak chcesz to oglądnij bo zaraz go wykasuję a jak nie to mów to zrobię to od razu 🙂

Smażyłam mięso na jutro ale jak zobaczyłam film z Witem to musiałam wyłączyć co byś mi go zaraz nie usunęła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenkę widziałam 🙂 🙂
też wywijas jeden 😁 😁 i widzę że obszar poza dywanem jej nie obcy 😁

filmy wstawiam ale muszę podkład muzyczny zmienić bo w tle bardzo wyraźnie słychać moją dużą rodzinę dyskutującą na temat księży ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Lenkę widziałam 🙂 🙂
też wywijas jeden 😁 😁 i widzę że obszar poza dywanem jej nie obcy 😁

filmy wstawiam ale muszę podkład muzyczny zmienić bo w tle bardzo wyraźnie słychać moją dużą rodzinę dyskutującą na temat księży ☺️

Taaa dywan opuściła już dawno na moją zgubę i niedolę 😁 I mało jej podłóg to mi meble pogryzła, stolik już nie ma okleiny a skóra na narożniku przecięta - panie uchowaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Noc paskudna spalam tylko 3 godziny i ledwo zyje a moj brzdac zawsze od urodzenia pieknie zasypial o 19-20 a teraz chodzi spac 21-22 i dzis wlasnie teraz dopiero padla po kilkugodzinnym placzu z duszeniem sie masakra....

Witam nowa kolezanke 🙂

Alexia slicznie mala Ci raczkuje a wyglada i zachowuje sie niemal ze identycznie jak moja 😉

Tynka83 Witam 😉
moja mala jak daje na nocnik to jest mega placz niewiem czemu, wiec za czesto nie proboje 😞

Gizxelda jezeli chodzi o Twoj problem to tak jak pissze powyzej tez ma podobny wiec za wiele nie pomoge 😞 ale w Twoim przypadku to Twoja duzo spi wiec faktycznie bym jej zmniejszyla liczbe drzemek, a moja spi tylko raz dziennie ok 13 na max godzine i tyle i potem do 21-22 niespi a ja ledwo zyje 😞
Fotki malej cuden i chyba sama masz duzy nos :P bo mala ma piekny nosek jak kazdy niemowlak!! 😉

MrsTuliPana mam nadzieje ze sie nie obrazisz za moja uwage i pytanie ale wiekszosc rechabilitantow i ortopedow zakazauje nosic buciki do nauki chodzenia takiemu maluszkowi kiedy jest na etapie nauki i stawiania pierwszych krokow, bo dziecko musi umiec poznac swoje stope, wyginac ja na rozne strony itp. nawet w ksiazce zawitkowskiego jest i tym napisane. Dopiero jak maluszek samodzielnie ladnie chodzi to mozna mu dawac but ze sztywnym w kostce czyli takie jak zalozylas ale po domu i tak zalecaja boso. A jezeli chodzi o malego to super juz Ci zaczyna lazic... teraz soe zacznie bieganie za malym odkrywca 😉

Ja ide sie zbierac do spania bo ledwo zyje po nocy i dzisiejszym dniu a jutro znowu do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko na chwilkę nie nadrabiam i tylko piszę to i uciekam nie mam dziś czasu a do tego padnięta jestem>
Kasiu patrzyłam te ogłoszenia pracy i narazie nic dla ciebie nie ma 🥴
Ale będę ciągle zwracać uwagę narazie szukają na recepcje hotelową i managera pubu.
Dla reszty buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
Ja tylko na chwilkę nie nadrabiam i tylko piszę to i uciekam nie mam dziś czasu a do tego padnięta jestem>
Kasiu patrzyłam te ogłoszenia pracy i narazie nic dla ciebie nie ma 🥴
Ale będę ciągle zwracać uwagę narazie szukają na recepcje hotelową i managera pubu.
Dla reszty buziaki 😘 😘 😘

mhm a na fbku byłaś dziś cały dzień




Kasia dawaj film na jakikolwiek prajwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jestem możem popisać o seksie czy o czym tam chceta 😁
Ola jak zumba???
Kasia łaj wkurwionaś?????
aha dostałam mesydż od Pani kmatus ale nic tam nie było do upublicznienia więc nie piszę - ale żyja nasze piękne kobiety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dobra jestem możem popisać o seksie czy o czym tam chceta 😁
Ola jak zumba???
Kasia łaj wkurwionaś?????
aha dostałam mesydż od Pani kmatus ale nic tam nie było do upublicznienia więc nie piszę - ale żyja nasze piękne kobiety

zumba zajebiście i czuję głód i mi mało bo Stefan jest boski ☺️ tzn prowadzi tak zajebiście że padasz na ryj ale chcesz się jak najszybciej podnieść i w ogóle... takie tam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo do chuja pana pd dwóch godzin majstruję na YT, próbuję wstawić ten gówniany film i gówno wychodzi 😠 😠

Ola, mogę Ci wysłać na maila i Ty wstawisz od siebie?
☺️ 😘
i z nerwów szarlotkę upiekłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
bo do chuja pana pd dwóch godzin majstruję na YT, próbuję wstawić ten gówniany film i gówno wychodzi 😠 😠

Ola, mogę Ci wysłać na maila i Ty wstawisz od siebie?
☺️ 😘
i z nerwów szarlotkę upiekłam ☺️

Dawaj, popróbujem 😉 tzn film wstawić bo o szarlotce mogę jedynie pomarzyć tera ooo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Kasiaa ja też chcę film zobaczyc 🙂
Witam nową koleżankę 😉
Lenka mały rojber rośnie widac 😉 ale ja mam to samo od kilku miesięcy 😁
Lena słodka i ten pysiak rzeczywiście tylko wycalowac by sie chcialo 🙂

dzięki Asia
faktycznie pyszczek do całowania nawet ja się przełamałam i w dzień całuję ile wlezie 😁
niestety jak to Nikolina piszę i myślcie tu co chcecie ale w nocy jak podchodzę do łóżeczka np 46 raz to mam ochotę rzucić nią o ścianę ( ale wiecie to przenośnia 😉 ) - ale wiecie co sobie uświadomiłam ??? że jak wstaję w nocy po raz............................ to ciągle ze słowem KURWA ☺️ nawet P. mi raz w nocy zwrócił uwagę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...