Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bry
ja dzis sie wyrwałam z domu popracowac troche, a chłopaki sobie siedza sami 😉

nie wiem ile razy dzisiaj w nocy urządzałam poszukiwania smoczka, ten mały smrodek to sobie jaja ze mnie robi, non stop go wyrzuca z łóżka i to jeszcze w takie miejsca ze musze swiatlo górne zapalic bo nie idzie go znaleźć. a nad ranem tak sie wiercil ze noge prawie po samo kolano wsadzil miedzy szczeble - juz myslalam ze go nie wyjme 🤢

Matylda ja sinlac podawałam z owocami, nawet do obiadków dodawałam, a tu ci podrzucam przepisy http://forum.polki.pl/showthread.php?t=2223

Magda trzymaj się tam kochana !!

u nad zgrzytania nie ma bo nie ma czym zgrzytac, ale kable i kapcie... o losie, nie wiem co w nich jest takiego "kuszącego" 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ola kup sobie BLACKA 😁 😁 😁 😁 😁 przed chwilą kupiłam dwa (1,50) he he na dziś mi sięł starczy co z tego że z robotą jestem w dupie
ten też przyjdzie zmęczony bo dziś ma zajęcia w polu
ale może ją weźmie chociaż na godzine na dwór to ja poodkurzam i podłogi pomyję
teraz poświęcam się obiadowi



ej używała kiedyś któraś oleju z fistaszków??? bo ja mam i nie wiem co się z tym robi ☺️
aha Nikolina spróbuje tego Sinlaca jak wstanie ale dodam tylko deserek ze słoika na dziś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej uwaga kolejne pytanie MATYLDY ( z tych nie do końca mądrych ) ale tak się patrzę teraz na kawałki mięsa które się smaży i się zastanawiam z czego robi się gulasz ??? 🥴
tzn pytam o rodzaj mięsa czyli część świni ☺️
bo ja kupuję takie gotowe na tacy w supermarkecie "gulaszowe" i się zastanawiam no pewnie jakbym kupiła w kawałku mięso to byłoby taniej a i w domu przecież mam świnię no i nie wiem z czego to się robi ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️


aha i czekam na przepis z łososiem dla dziecka - może Marina coś ma ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
olej z fiostaszków to misie kojarzy do jakiejs chinszczyzny typu ryz smazony czy makaron z warzywami 🙂

mhm nie wiem
P. coś na tym smażył i mówił że normalny jak słonecznikowy ( może ma trochę intensywniejszy zapach )
a to olej włoski to może z kolei do jakiś makaronów ale chuj wie czego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ola kup sobie BLACKA 😁 😁 😁 😁 😁 przed chwilą kupiłam dwa (1,50) he he na dziś mi sięł starczy co z tego że z robotą jestem w dupie
ten też przyjdzie zmęczony bo dziś ma zajęcia w polu
ale może ją weźmie chociaż na godzine na dwór to ja poodkurzam i podłogi pomyję
teraz poświęcam się obiadowi



ej używała kiedyś któraś oleju z fistaszków??? bo ja mam i nie wiem co się z tym robi ☺️
aha Nikolina spróbuje tego Sinlaca jak wstanie ale dodam tylko deserek ze słoika na dziś

Ogólnie przyjęte jest że fistaszki czyli orzeszki arachidowe uczulają bardzo więc jak zamierzasz robić coś młodej to uważaj !!!

Ja nie piję takich rzeczy jak Tigery Red Bulle i inne szajsy nawet jak padam na twarz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=black]Olej z orzechów arachidowych

Zastosowanie

Stosowany w przemyśle kosmetycznym jako czysty olejek do ciała lub do masażu, jako dodatek do kosmetyków, olejków do kąpieli. Mimo iż jest olejem półschnącym, polecany jest (ze względu na swoje właściwości) bardzo suchej skórze, skłonnej do łuszczenia się, a także przy egzemie. Stosowany w maskach do włosów przy łupieżu. Olej działa na skórę zmiękczająco; używany w kuchni azjatyckiej. Do celów kulinarnych olej z orzeszków ziemnych można zastąpić oliwą (mają podobne właściwości). Poprzez mieszaninę w proporcjach 1:2 z innym olejem roślinnym można zredukować jego "ciężkość".
Na początku XX w. olej z orzeszków ziemnych był wykorzystywany do zasilania pierwszych silników diesla[
[/color]
😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( ola nawet nie myślałam żeby ten olej młodej podać - ona dostaje kroplę oliwy z oliwek )

ej już miałam to sama poszukać aleś mnie uprzedziła 😁
to znaczy że co ??????że mogę się w tym kąpać ???? ale jaja - ale ja suchej skóry nie mam 😮
no nic dziś wypróbuję - tak się nawilżę że będę się błyszczeć 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde szkoda że toyota to nie diesel 😁


ej jeszcze jedno ( sory że tak przynudzam ale młoda śpi a ja w kuchni pilnuję mięsa)
mój chłop poszedł wczoraj na bazar i UWAGA przyszedł z trzema wiadrami 😮 😮 😮
w jednym jak mniemam są ogórki kiszone , w drugim mhm coś co wygląda na na kapustę kiszoną a w trzecim nie wiem 🥴 coś jakby z burakami ale nie wiem bo tam nie ma żadnych nalepek a ni żadnego info o prostu zwykłe wiaderka plastikowe z pokrywką
i teraz jak z ogórkami nie mam problemu bo wiadomo 😉, kapustę kiszoną tez wiem jak diprawić żey wyszła z tego surówka, a z tym czerwonym nie wiem co zrobić 😮 😮 😮 😮 😮 😮 bo w sumie nie wiem co to - a ten też się nie zapytał tylko kupił niby wygląda na buraki ale nie wiem może to kapusta czerwona 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej u Kasi pod filmikiem byłą jakaś Iga Wyrwał co jej nikt nie wyrwał a u reszty tj u Magdy i Tyski pod filmikiem kto dodała post ???
jak to jest na YT trzeba byc zalogowanym i mieć konto czy jakiś gość/anonim też może coś skomentować????
pytam bo nie wiem czy to mogła być ta sama osoba 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
kurde szkoda że toyota to nie diesel 😁


ej jeszcze jedno ( sory że tak przynudzam ale młoda śpi a ja w kuchni pilnuję mięsa)
mój chłop poszedł wczoraj na bazar i UWAGA przyszedł z trzema wiadrami 😮 😮 😮
w jednym jak mniemam są ogórki kiszone , w drugim mhm coś co wygląda na na kapustę kiszoną a w trzecim nie wiem 🥴 coś jakby z burakami ale nie wiem bo tam nie ma żadnych nalepek a ni żadnego info o prostu zwykłe wiaderka plastikowe z pokrywką
i teraz jak z ogórkami nie mam problemu bo wiadomo 😉, kapustę kiszoną tez wiem jak diprawić żey wyszła z tego surówka, a z tym czerwonym nie wiem co zrobić 😮 😮 😮 😮 😮 😮 bo w sumie nie wiem co to - a ten też się nie zapytał tylko kupił niby wygląda na buraki ale nie wiem może to kapusta czerwona 🥴 🥴 🥴 🥴

To radzę spróbować 😁 😁 😁

A i Gesslorowa mówiła że kiszonek nie powinno się przechowywać w plastiku bo miękną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i moja wczoraj w dzień nie spała 7-8 godzin tylko 3 i co??????
noc była taka sama 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞nawet P. do niej wychodził i wraca z jakimiś chorymi teoriami 😠
nie wiem w poniedziałek idziemy do alergologa ( jak go znajdziemy w ciemnościach bo mam na 18.00 a nie wiem gdzie ta ulica ) potem do ortopedy i neurologa i niech się dzieje co chce
jak nie będzie medycznego wytłumaczenia to jadę znowu na wosk tylko trochę się bojam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jutro chcem ugotować P. taką zupe "rosołową" nie wiem jak Wam to wyjaśnić taki niby rosół z ziemniakami i coś tam jeszcze 😮 😮 😮 😮 😮 on to uwielbia 🤢
robiła która kiedyś????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
dobra,
Ola przeczytałam będę pamiętac fajnie ze mam czas 🙂
A MOŻE MI KTÓRAŚ POWIEDZIEĆ JAK MAM ODRZUCIĆ ZAPROSZENIE NA FB?
Ola Twoje zaraz zaakceptuje 😉

nie wiem tam jest jakas opcja "nie teraz " czy cos takiego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
czekaj Magda zaraz wejdę na P. profil tam on ma zawsze dużo zaproszeń od kochanek które odrzucam 😁

😁 😁
ale to ma nie być "nie teraz" tylko całkowite wyrzucenie tej osoby kompletne jej zablokowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
dobra,
Ola przeczytałam będę pamiętac fajnie ze mam czas 🙂
A MOŻE MI KTÓRAŚ POWIEDZIEĆ JAK MAM ODRZUCIĆ ZAPROSZENIE NA FB?
Ola Twoje zaraz zaakceptuje 😉


Możesz na mnie przetestować odrzucenie zaproszenia, obok napisu facebook masz znaczek "zaproszenia do grona znajomych" - rozwiń to i zobacz co możesz zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...